شما در حال مشاهده هستید 16 راز کاملاً پنهان اشتراک‌پذیری اجتماعی موفق

16 راز کاملاً پنهان اشتراک‌پذیری اجتماعی موفق

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

A group of friends sitting together at a small table with tangible social media symbols spread outایجاد و حفظ منبع آنلاین از اطلاعات مفید و جالب، گام مثبتی در بازاریابی مراقبت های بهداشتی است. ارائه اطلاعات معتبر – در وبلاگ، وب سایت شما و جاهای دیگر – پایه ای برای ارتباطات و روابط است. اما اولین راز بازاریابی محتوا – با پاداش های غنی جذب و درگیر کردن بیماران بالقوه – الهام بخشیدن به اشتراک گذاری از طریق مخاطبان شما است.

اشتراک‌پذیری، طبق فرهنگ لغت Oxford Living، کیفیت قابل اشتراک‌گذاری یا احتمال اشتراک‌گذاری، به‌ویژه از طریق رسانه‌های اجتماعی است.

عجیب است که ریشه شناسی “اشتراک پذیری” مقدم بر تولد اینترنت است. اما، در مفهوم معاصر، رسانه های اجتماعی مؤثر و اشتراک گذاری تقریباً مترادف هستند. این تا حد زیادی نحوه قرار دادن “اجتماعی” در رسانه های اجتماعی است. و اشتراک گذاری چیزی است که رسانه های اجتماعی را موفق می کند.

تلاش برای اشتراک‌گذاری اجتماعی بیشتر…

 1. موضوعاتی را که به موقع، پرطرفدار یا در حال حاضر «در اخبار هستند» در نظر بگیرید.
 2. محتوای ایجاد کنید که مزایا یا مزایای قوی را برای خواننده نشان دهد (نه ویژگی‌ها).
 3. دکمه های داغ مخاطب را به طور عمدی هدف قرار دهید—ایده ها، سؤالات یا موضوعاتی که (به طور منطقی) تحریک کننده هستند. (اما زیاده روی نکنید.)
 4. مخاطبان خود را با بحث‌ها، پرسش‌ها و پاسخ‌ها و پیگیری پاسخ‌ها درگیر کنید.
 5. از متن فراتر بروید. در صورت امکان، ایده ها را از طریق نمودارهای رنگارنگ، اینفوگرافیک ها و ویدیوها به اشتراک بگذارید.
 6. داشتن محتوای خوب برای یک خواننده مفید است. اما داشتن محتوای قابل اشتراک‌گذاری، دسترسی اجتماعی شما را از طریق ارتباطات بیرونی مخاطبانتان افزایش می‌دهد.
 7. محتوای الهام بخش، منحصر به فرد یا سرگرم کننده بیشتر به اشتراک گذاشته می شود. اما باهوش بودن، خلاق بودن و/یا لمس کردن احساسات کار آسانی نیست… در واقع انجام درست آن دشوار است.
 8. افراد به طور طبیعی وقتی بر این باورند که محتوای مفید می‌تواند برای دیگران مفید باشد، به اشتراک گذاشته می‌شوند – به‌ویژه افرادی که احساس می‌کنند شبیه خودشان هستند.
 9. مردم نسبت به «اخبار خوب» واکنش شدیدتری نسبت به ایده‌های منفی یا منفی نشان می‌دهند.
 10. ایده‌های قابل اشتراک‌گذاری لازم نیست عمیق باشند، بلکه باید به منفعت یا پاداش منجر شوند.
 11. اشتراک گذاری ایده ها یک عنصر پویا در فرآیند اثبات اجتماعی یا اعتبار اجتماعی است.
 12. ایده هایی را پخش کنید که ارزش عملی دارند، آموزنده هستند و به راحتی قابل اجرا هستند.
 13. کجا و چه زمانی می توانید همدلی را در آغوش بگیرید یا احساسات را ارضا کنید؟
 14. محتوای شما کجا می‌تواند به شخصی کمک کند تا به چیزی جدید یا قبلاً غیرقابل دسترس دست یابد؟
 15. اشتراک گذاری آن را آسان کنید. همیشه دکمه های رسانه های اجتماعی مناسب و برجسته را بگنجانید.
 16. بهینه سازی موتورهای جستجو را نادیده نگیرید. سئو مناسب، استفاده از کلمه کلیدی و تکنیک های مرتبط به افزایش دسترسی کمک می کند.

یکی از قوی‌ترین انگیزه‌های پشت اشتراک‌گذاری اجتماعی زمانی است که افراد احساس می‌کنند از یک هدف ارزشمند حمایت می‌کنند. حدود 84 درصد از افرادی که توسط گروه بینش مشتریان نیویورک تایمز مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که اشتراک‌گذاری راهی برای پشتیبانی از مسائل یا اهدافی است که به آن‌ها اهمیت می‌دهند.

از دیدگاه بازاریابی، جای تعجب نیست که افراد در جایی عمل کنند که به یک ایده یا هدف علاقه دارند. ترفند این است که موضوعاتی را شناسایی کنید که واقعاً برای مخاطبان مهم و جذاب هستند.

و به هر حال، این لیست منحصر به رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی نیست. اگر برای شما مفید بوده است، لطفاً آن را با یک همکار یا همکار تجاری (غیررقابتی) به اشتراک بگذارید. و برای اطلاعات بیشتر در مورد رسانه های اجتماعی بسیار مؤثر، لطفاً با ما در اینجا ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید