19 رازیک مدیر خلاق برای عکس بعدی شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
19راز کارگردان خلاق برای عکس بعدی شما

موفقیت در مراقبت های بهداشتی : 19راز کارگردان خلاق برای عکس بعدی شما

توسط دکتر علی حاجی ابراهیمی

امروزه، برندهای مراقبت های بهداشتی گزینه های عکاسی و فیلمبرداری بیشتری نسبت به همیشه دارند. برای بسیاری از موقعیت‌ها، استخدام افراد حرفه‌ای، مانند یک عکاس حرفه‌ای، یک شرکت تولید، یا یک فیلمبردار، بهترین خواهد بود. 

در موارد دیگر، شما و تیمتان می‌توانید از یک دوربین گوشی هوشمند با کیفیت بالا استفاده کنید. برنامه‌های نرم‌افزاری مقرون‌به‌صرفه و تجهیزات استارت ارزان قیمت برای ایجاد سریع، ارزان و آسان عکس‌ها و فیلم‌های عالی ضروری است.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک رویکرد حرفه ای، یک تلاش خودتان انجام دهید (DIY). این که چیزی در این بین بهترین است تا حد زیادی به اهداف تجاری، زیبایی شناسی مورد نظر، جدول زمانی و بودجه شما بستگی دارد.

در این مقاله ، توصیه های به روز شده ای را در مورد اینکه چگونه از یک عکاسی حرفه ای حداکثر بهره را ببرید، به اشتراک می گذاریم. اما قبل از اینکه به نکات خود بپردازیم، در اینجا دلیلی وجود دارد که شما باید کتابخانه تصویر خود را راه اندازی و سازماندهی کنید . اگر قبلاً این کار را نکرده اید. با سایت زیست رایان همراه باشید.

چرا به کتابخانه تصویر دیجیتال نیاز دارید؟ 

در حالی که بدون شک می‌توانید از عکس‌های استوک در مواد بازاریابی خود (به عنوان مثال، وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، بروشورها، خبرنامه‌ها، و غیره) استفاده کنید . اما رقبای شما نیز ممکن است همان تصویر را انتخاب کنند، می‌توانند از عکس‌های موجود استفاده کنند. 

به همین دلیل است که من همیشه ساخت یک کتابخانه از تصاویر مارک دار را توصیه می کنم.  به خاطر داشته باشید که کتابخانه تصویر شما ممکن است شامل عکس های استوک دستکاری شده نیز باشد. ما این را یک گزینه متوسط ​​اقتصادی می‌دانیم که مالکیت یا مالکیت اضافی را فراهم می‌کند.  این روش برای ایجاد شناخت برند کار می‌کند.

چه از عکاسی استوک استفاده کنید و چه از تصاویر سفارشی، توصیه می‌کنم یک کتابخانه از تصاویر مارک‌دار برای مواد بازاریابی خود بسازید.

یک کتابخانه سفارشی:

  1. برندسازی، کیفیت و لحن ثابتی ایجاد می کند.
  2. نماینده پزشکان و کارکنان واقعی است.
  3. تکنولوژی و تجهیزات پیشرو را ترویج می کند.
  4. داستان برند شما را به طور دقیق منعکس می کند. 
  5. نرخ تبدیل را افزایش می دهد.
  6. به یاد داشته باشید، زمانی که بخش‌های کپی را با تصاویر جذاب و مرتبط با متن جدا می‌کنید، احتمال ادامه خواندن افراد بیشتر است. 

دکتر ابراهیمی ، می‌گوید که مقالاتی با عکاسی جذاب 94 درصد بیشتر از مقالاتی که عکس ندارند، بازدید می‌کنند.

با در نظر گرفتن کتابخانه تصویری منسجم شما، در اینجا برخی از بهترین بینش های ما در مورد نحوه برنامه ریزی و اجرای یک عکسبرداری موفق آورده شده است.

19 راز کارگردان خلاق برای عکاسی بعدی شما

تصاویر سفارشی و با کیفیت بالا ابزارهای بازاریابی ارزشمندی هستند.  برنامه‌ریزی و اجرای یک عکاسی درجه یک می‌تواند شما و کسب‌وکارتان را به‌عنوان حرفه‌ای، معتبر، خوش‌آمد باشد. با این کار انتخابی مناسب برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی نشان دهید.

نمایش عکاسی با کیفیت بالا و جذاب در وب سایت، تبلیغات و مواد بازاریابی به شما کمک می کند. مخاطبان هدف خود را جذب کنید، از رقبا متمایز شوید و داستان برند خود را بگویید.

1. مخاطبان هدف خود را بشناسید

هنگام برنامه‌ریزی و مفهوم‌سازی عکس‌برداری، باید مخاطبان هدف خود در نظر داشته باشید. جمعیت‌شناسی را که ممکن است بخواهید در آینده هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، اگر مخاطبان هدف شما مردان و زنان حومه شهر در 40 و 50 سالگی هستند. مطمئن شوید که این جمعیت شناسی را به جای نسل های جوان و مناظر شهری در عکس های خود نشان دهید.

همچنین ضروری است که انواع عکس‌هایی را که رقبای شما استفاده می‌کنند، مرور کنید و سعی کنید آنها را بهتر انجام دهید.

2. تعیین نیازهای حال و آینده

برای صرفه جویی در وقت و هزینه، مهم است که نیازهای فعلی یا فوری خود و هر برنامه کاربردی آینده پیش بینی شده را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که چگونه و کجا از عکس های جدید در تلاش های بازاریابی خود استفاده می کنید. سعی کنید افراد، مکان ها و چیزهای زیادی را تا حد کاربردی پوشش دهید.

3مفهوم سازی کنید

ماموریت کسب و کار شما چیست و چگونه این مفهوم را به صورت بصری بیان می کنید؟ داستان برند شما چیست و چگونه می خواهید آن پیام را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید؟ 

ترجمه مفاهیم به یک بیان بصری ممکن است یکی از چالش برانگیزترین مراحل آماده سازی باشد. ایده اصلی شناسایی مزایا و مزایای فوق العاده ای است که مصرف کنندگان می خواهند شما ارائه دهید.

4داستان بگویید

عناصر بصری به سرعت با هم ارتباط برقرار می کنند و به راحتی می توانند بخشی از تصاویر داستان سرایی باشند. چه تصاویری به نشان دادن هدف مراقبتی  یا افرادی که با مردم درگیر هستند کمک می کند؟ آیا سکانسی از آغاز و وسط و پایان وجود دارد که با خط داستانی ارتباط برقرار کند؟

5.  به دنبال کمک حرفه ای باشید

یک عکاس باتجربه و حرفه ای چندین مزیت را روی میز به ارمغان می آورد. 

اول، آنها تمام تجهیزات با کیفیت ( دوربین، چراغ، بازتابنده) را دارند و می دانند چگونه از آنها به بهترین نحو استفاده کنند. 

علاوه بر این، یک متخصص به برنامه ریزی کمک می کند، مشکلات احتمالی را تشخیص می دهد (و اجتناب می کند) و دستیابی به حداکثر نتایج را با بیشترین کارایی پیش بینی می کند.

به یاد داشته باشید، اگر شما طراحی محکم با عکاسی با کیفیت بالا نداشته باشید، احتمال اینکه بیماران آینده نگر از وب سایت شما دور شوند، بیشتر است .

6. محیط را به تصویر بکشید

علاوه بر “تصاویر افراد” سر و شانه، شما باید تصاویری را درج کنید که نمای بیرونی و داخلی امکانات شما را نشان دهد.  دیدن مکان‌ها و محیط‌های واقعی، ناشناخته‌ها را کاهش می‌دهد و به ابهام‌زدایی از تجربه بیمار کمک می‌کند.

7. نورپردازی ضروری است

نور یک عنصر کلیدی در ایجاد عکس های زیبا و با نوردهی خوب است.  هنگام عکاسی از فضای داخلی، با قرار دادن سوژه خود در نزدیکی پنجره یا سایر منابع نور طبیعی، تا حد امکان از نور طبیعی و پراکنده بهره ببرید. 

اگر نور طبیعی خیلی تند یا کم است، زمان دیگری از روز را امتحان کنید یا نور استودیو مصنوعی را انتخاب کنید.

با فرض اینکه با یک عکاس حرفه ای کار می کنید، آنها باید تجهیزات نورپردازی حرفه ای داشته باشند.

برای عکس‌های بیرونی تابلوها، امکانات یا کارکنان، از نور مستقیم خورشید خودداری کنید. نور مستقیم خورشید خشن است، سوژه شما را چشمک می‌زند و سایه‌های خشن ایجاد می‌کند . در عوض، صبح زود یا حوالی غروب خورشید، عکس‌هایتان را زمان‌بندی کنید. 

بسیاری از عکاسان فضای باز عکاسی را در «ساعت طلایی»، آخرین ساعت قبل از غروب آفتاب و اولین ساعت پس از طلوع خورشید ترجیح می دهند. این زمان‌ها نوری بهینه، گرم و پراکنده را فراهم می‌کنند. گرفتن عکس‌های خیره‌کننده در فضای باز را آسان‌تر می‌کنند.

8انتخابگر باشید

برای گرفتن تعداد زیادی عکس برنامه ریزی کنید، تأیید کنید که مرتبط و جذاب هستند و نیازهای خود را بیان کنید. بهتر است یک عکس عالی را از بین ده ها گزینه انتخاب کنید تا اینکه با گزینه های محدود گیر کنید.

9. اطمینان حاصل کنید که همه یک انتشار عکس را امضا می کنند

قبل از اینکه عکاس شما عکسی بگیرد، یک “نسخه مدل”، “انتشار عکس” یا “توافقنامه انتشار شخصی” فعلی و امضا شده الزامی است. فرم‌های انتشار مدل ساده به‌صورت آنلاین در دسترس هستند، اما توصیه می‌کنم با وکیل حقوقی خود در مورد HIPAA یا سایر مقررات صحبت کنید تا مطمئن شوید که عکس‌های شما می‌توانند در صورت نیاز در تلاش‌های بازاریابی آنلاین یا آفلاین شما استفاده شوند.

10. عکس های “سبک زندگی” را برنامه ریزی کنید

به دقت در نظر بگیرید که چگونه پزشکان و کارکنان را در حال انجام کارهای روزانه خود نشان دهید. عکس‌های سرویس «در عمل» که فرهنگ، شخصیت و محیط را آشکار می‌کنند، بدون اینکه معمولی یا خسته‌کننده باشند، چیست؟

11. فن آوری های مهم را شامل شود

چه امکانات، فناوری یا محصولاتی به ارائه خدمات یا مزایای شما به بیماران کمک می کند؟ آیا اینها منحصر به کسب و کار، مکان یا بازار شما هستند؟ آیا این تجهیزات مدرن و پیشرفته ای است که شما را از رقبا متمایز می کند؟

12. عکس های نمای خیابان

تصاویری از جلوی ساختمان‌های خود، تابلوهای علامت‌گذاری در فضای باز، و/یا نمای سطح عابر پیاده از خیابان را بگنجانید. این تصاویر می‌توانند یک بازدیدکننده جدید را هدایت کنند و برای قرار دادن آن در صفحه مکان وب‌ سایت مفید هستند.

13. از سر و شانه عکس بگیرید

گاهی اوقات بهترین “تصویرهای سر” از یک ترکیب کمی گسترده تر به دست می آیند . با فضایی برای برش در نظر بگیرید.  چگونه عکس‌های نمایه شما و کارکنانتان (واقعاً همه) می‌توانند از فعالیت‌های روزمره بیایند.

14کمد لباس را تغییر دهید

برای گرفتن عکس های زیادی با حدود دو تغییر لباس برنامه ریزی کنید. در حالت ایده آل، عکس ها باید شامل کت و کت و شلوار آزمایشگاهی یا لباس حرفه ای باشند.

15. یک متخصص آرایش مو و آرایش استخدام کنید

ظاهر کاملاً “عادی و طبیعی” تقریباً همیشه نیاز به آمادگی دقیق برای مردان و زنان دارد. آرایش مو و آرایش خود را به صورت حرفه ای انجام دهید. مدل موی روز قبل را برای مردان یا آرایشگاه برای زنان در نظر بگیرید.

16. به آزمودنی های خود یادآوری کنید که لبخند بزنند

یک ظاهر معمولی، دوستانه و خوش‌آمد با یک لبخند ساده اما صمیمانه به دست می‌آید. این همیشه برای کاهش اضطراب مناسب است. اما به ویژه برای تخصص های پزشکی که ممکن است “ترسناک” باشند مفید است.

17این قوانین ساده اما مهم را رعایت کنید

از قبل به سوژه‌های خود بگویید که از طرح‌ها یا الگوهای پررنگ استفاده نکنند. همچنین از اکسسوری بیش از حد خودداری کنند. اینها با “نویز بصری” حواس شما را پرت می کنند.

18. یک طراح گرافیک را به کار بگیرید

یک طراح گرافیک می‌تواند عکس‌های سفارشی و باکیفیت شما را با ترکیب عناصر گرافیکی سفارشی (مانند پیام‌های بازاریابی، اینفوگرافیک‌ها، نمودارها، آمار و غیره) برای تبلیغ محصولات و خدمات شما به سطح بالاتری برساند.

آنها همچنین می توانند عکس های متوسط ​​یا متوسط ​​بگیرند و با برش، فیلترها و غیره آنها را بهبود ببخشند.

19. سایر نکات ساده اما مهم

تمام بهم ریختگی های بصری در کادر را از بین ببرید. حتی یک میز بهم ریخته می تواند باعث حواس پرتی بصری و ذهنی از چیزهای مهم شود.  شما می خواهید کسب و کار شما به بهترین شکل ممکن به نظر برسد. 

در صورت لزوم از عکس‌های غیررسمی مانند رویدادها یا فعالیت‌های غیررسمی شرکت بگیرید.

تصاویری که «پشت صحنه» هستند می توانند سوخت جالب و خوبی برای شبکه های اجتماعی باشند.

تصاویر با کیفیت بالا ابزار بازاریابی ارزشمندی هستند. برنامه‌ریزی و اجرای یک عکاسی درجه یک می‌تواند شما و عمل شما را به‌عنوان حرفه‌ای، معتبر، خوشایند و انتخابی مناسب برای بیماران نشان دهد.

اگر به دنبال یک آژانس بازاریابی و تیم تولید برای کمک به پروژه های بزرگتر مانند تبلیغات تلویزیونی یا ویدیوهای شرکتی هستید، از شما دعوت می کنم با ما تماس بگیرید .سایت زیست رایان در خدمت شما می باشد. درصورت بودن هر گونه ابهامی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید