شما در حال مشاهده هستید 3 آمار تکان دهنده: چگونه فرصت ارجاع به پزشک خود را دو برابر کنید

3 آمار تکان دهنده: چگونه فرصت ارجاع به پزشک خود را دو برابر کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female patient taking paper from female nurse sitting across from herمعلوم شد که “نوبت های از دست رفته” مشکل اصلی نیست. برای تمرین های تخصصی در نگاه اول به نظر می رسد که در صدر لیست قرار می گیرد. تقریباً هر دفتری دارای «بدون نمایش» است. اما چیزی که کسب و کار را بیشتر فلج می کند زمانی است که ارجاع به پزشک هرگز اتفاق نمی افتد. بنابراین تأثیر خالص این سه آمار تکان دهنده را در نظر بگیرید:

  • 50 درصد ارجاعات حرفه ای هرگز منجر به ویزیت پزشک نمی شود
  • 70 درصد از شیوه های تخصصی می گویند اطلاعات ارجاع از ارائه دهندگان منصفانه تا ضعیف است
  • 21 روز میانگین زمان برای گرفتن وقت پزشک است

اول از همه، وقتی بین یک پزشک اولیه ارجاع دهنده و یک ارائه دهنده متخصص اختلال ایجاد می شود، هیچ کس برنده نمی شود. برای بیمار، مراقبت های بهداشتی توصیه شده، در بهترین حالت، با تأخیر است. علاوه بر این، برای فعالیت تخصصی وابسته به کسب و کار، ارجاع پزشک یک فرصت از دست رفته است.

پرت کردن توپ با ارجاعات تخصصی…

طبق یک مطالعه، “بیش از یک سوم بیماران هر سال به متخصص ارجاع داده می شوند.” ، «و ویزیت های تخصصی بیش از نیمی از بازدیدهای سرپایی را تشکیل می دهند. علیرغم فراوانی ارجاعات و اهمیت فرآیند ارجاع تخصصی، این فرآیند به خودی خود منبعی طولانی مدت از ناامیدی در بین پزشکان مراقبت های اولیه (PCPs) و متخصصان بوده است.”

آمار فلج کننده مشکل را شکل می دهد. علاوه بر این، آنها یک راه حل و یک جهت جدید را ترسیم می کنند. آنچه لازم است یک سیستم ارتباطی است که:

  • ارجاعات حرفه ای را به قرار ملاقات با پزشک تبدیل کنید
  • اطلاعات پزشکی واضح و آموزنده را از PCP به متخصص ارائه دهید
  • به سرعت قرار ملاقات تخصصی را برنامه ریزی کنید. در عرض چند روز، نه هفته

کلمات مهم عبارتند از “سیستم رابطه…”

در نتیجه، ارجاع‌های حرفه‌ای مایه حیات فعالیت‌های تخصصی هستند. به‌علاوه، با افزایش مداوم رقابت، شیوه‌ها به متخصص بازاریابی نیاز دارند که به توسعه ارجاع اختصاص داده شود. علاوه بر این، همکاران رقیب در منطقه شما از قبل شخصی دارند که این کار را انجام می دهد. عنوان آنها روابط پزشک، نماینده پزشک یا رابط پزشک است و شغل آنها توسعه تجارت جدید است.

در نتیجه، یک رابط پزشک یک فروشنده ماهر و با تجربه است که مستقیماً مسئول سیستمی برای قرار ملاقات های ارجاع به پزشک و بازده سرمایه گذاری قابل اندازه گیری است.

روند ارجاع پزشک شما چگونه کار می کند؟ آیا بین ارجاع و قرار ملاقات اختلافی وجود دارد؟ آیا ارجاع شامل اطلاعات ارائه دهنده با کیفیت خوب است؟ آیا کسی می تواند در چند روز یک قرار ملاقات بگذارد؟ (یا هفته هاست؟) بیشتر از همه، ما می دانیم که چگونه یک سیستم ارجاع و ارتباط موفق برای کار شما بسازیم. لطفاً امروز با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید. بیایید صحبت کنیم.

اشاره: Bitton، A. (01-05-2011) بهبود کیفیت ارجاعات از طریق فناوری اطلاعات سلامت: JCOM: مجله مدیریت نتایج بالینی، 18(5)، 203، و مریت هاوکینز و همکاران، 2009 بررسی زمان انتظار ملاقات با پزشک

دیدگاهتان را بنویسید