شما در حال مشاهده هستید 3 استراتژی بازاریابی که شرکت های بیمه سلامت باید به خوبی اجرا کنند

3 استراتژی بازاریابی که شرکت های بیمه سلامت باید به خوبی اجرا کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person on laptop with social icons floating

بیمه سلامت مسلماً یکی از مهم ترین سرمایه گذاری ها برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است. بدون آن، بیماران در مسیریابی و پیگیری مراقبت های بهداشتی خود با هر ظرفیتی مشکل دارند. به همین دلیل است که برای شرکت‌های بیمه سلامت بسیار مهم است که برجسته باشند و خود را به طور مؤثر بازاریابی کنند.

برای ایجاد سهم بازار و افزایش مشارکت اعضا، سه استراتژی بازاریابی برای شرکت‌های بیمه سلامت در زیر آمده است.

تقسیم بندی روانشناختی

مردم چیزی فراتر از جمعیت آنها هستند و هیچ مصرف کننده مراقبت های بهداشتی شبیه به هم نیست. به همین دلیل، زیست رایان بر بخش‌بندی روانشناختی تمرکز می‌کند تا اعضا را تشویق کند تا در مورد سلامت خود اقدام کنند.

روان‌شناسی بر ارزش‌ها، نگرش‌ها و شیوه‌های زندگی که بیماران براساس آنچه برایشان مهم است، تمرکز می‌کنند. این باورها هستند که بیماران را تشویق می کنند تا تلاش های سالمی مانند تعیین وقت پزشک، دریافت واکسن یا پیروی از یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنند. زیست رایان مشتریان مراقبت های بهداشتی را به پنج بخش تقسیم می کند تا نحوه تعامل با آنها و بازاریابی برای آنها را تعیین کند. هر بخش روانشناختی یک رویکرد پیام رسانی بهینه و ترکیب کانال ترجیحی برای به حداکثر رساندن نتایج دارد. بیمه‌گران سلامت می‌توانند از داده‌های زیست رایان برای ایجاد این پیام‌رسانی برای اعضای فعلی و بالقوه برای ایجاد سهم بازار و کاهش گردش مالی داوطلبانه استفاده کنند.

محتوای عالی

مشتریان روزانه با هزاران پیام بازاریابی مواجه می شوند. برای جلب توجه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، روی موضوعاتی تمرکز کنید که توجه آنها را جلب می کند و طنین انداز می شود. رویدادهای جاری، از آنجایی که به بیمه سلامت مربوط می شوند، شروع خوبی است. برای مثال، نحوه حمایت سازمان شما از پیشگیری و درمان COVID-19، یا مشارکت استراتژیک بین طرح سلامت و یک خرده‌فروش بزرگ. موضوعات همچنین می توانند به داده های اخیر مراقبت های بهداشتی، شرایط بهداشتی یا مرحله زندگی اعضا و نحوه نقش بیمه سلامت در آن بپردازند. این محتوا را می توان به وبلاگ ها، پست های اجتماعی، ویدیوها، خبرنامه های ایمیل و موارد دیگر تبدیل کرد تا برای مشتریان فعلی و بالقوه قابل مشاهده باشد و برای سال های آینده دوام داشته باشد.

تبلیغات دیجیتال قوی

تبلیغات چاپی کاملاً از بین نرفته است، اما امروزه، تبلیغات دیجیتال باید اولویت اصلی در تلاش‌های بازاریابی باشد. حضور قوی در رسانه های اجتماعی برای ایجاد سهم بازار بسیار ارزشمند است، به خصوص اگر در کنار تبلیغات در شبکه های مربوطه مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و توییتر باشد. حتی بهتر از آن، روی تبلیغات گوگل و سایر تبلیغات موتورهای جستجو سرمایه گذاری کنید تا توسط مخاطبان مناسب در بسیاری از سایت هایی که مورد بازدید مخاطبان شما هستند، دیده شوند. این تلاش‌ها همچنین باید همزمان با تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) برای به حداکثر رساندن ترافیک وب‌سایت باشد.

برای تسریع تلاش‌های بازاریابی دیجیتال، روان‌شناسی را در نسخه تبلیغاتی و رسانه‌ای که بخش‌های هدف را منعکس می‌کند، ادغام کنید.

به دنبال بینش بازاریابی برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هستید؟ امروز در زیست رایان با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می‌توانید از زیست رایان Insights Accelerator™ استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید