شما در حال مشاهده هستید 3 افسانه در مورد درگیر کردن بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی – و حقایق

3 افسانه در مورد درگیر کردن بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی – و حقایق

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Fotolia_165873671_S.jpg

بیماری‌های قلبی عروقی (CVD) تقریباً از هر ۳ مرگ در ایالات متحده ۱ مورد را تشکیل می‌دهد. با توجه به انجمن قلب آمریکا (AHA).

این باعث شد AHA یک هدف تاثیرگذاری 2020: بهبود سلامت قلبی عروقی همه آمریکایی ها تا 20 درصد و کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی و سکته تا 20 درصد تا سال 2020.

AHA سلامت قلب و عروق کشور را با ردیابی هفت عامل سلامت کلیدی و رفتاری که خطر ابتلا به بیماری قلبی و سکته را افزایش می‌دهند، ارزیابی می‌کند. آنها این عوامل سلامت را “Life’s Simple 7”: سیگار نکشید، فعالیت بدنی، رژیم غذایی سالم، وزن بدن، و کنترل کلسترول، فشار خون و قند خون.

دستیابی به هدفی مانند هدف تأثیرگذاری 2020 AHA به درگیری بیمار با ارتباطات فراوان متمرکز بر آن هفت عامل کلیدی سلامت نیاز دارد. متأسفانه، سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی به دلیل افسانه‌های پزشکی مداوم، گاهی در امتحان راه‌های جدید برای مشارکت بیمار مردد هستند.

چهار تا از افسانه‌های مهم در مورد درگیر شدن بیماران مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقی و حقایقی را که آنها را رد می‌کند، بخوانید.

افسانه شماره 1: HIPAA (قانون مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری بیمه سلامت) و سایر مقررات حفظ حریم خصوصی اجازه ارتباطات باز با بیماران و خانواده های آنها را نمی دهد.

حقایق: HIPAA سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را ملزم می‌کند که از اطلاعات بیمار محافظت کنند، اما HIPAA همچنین اجازه می‌دهد اطلاعاتی را که برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت به بیماران ضروری است، افشا کند.

حالت‌های زیر درگیر شدن با بیمار مجاز هستند بر اساس مقررات HIPAA:

افسانه شماره 2: فقط هزاره ها از فناوری برای برقراری ارتباط با پزشکان خود استفاده می کنند.

حقایق: این یک تصور غلط رایج است که افراد مسن از فناوری استفاده نمی کنند. در واقع، طبق یک مطالعه atenaResearch بر روی سیستم های پورتال بیمار، “بیماران 60 ساله تمایل معقولی به استفاده از پورتال دارند – در واقع، آنها این کار را تقریباً به همان سرعتی که بیماران در 40 سالگی انجام می دهند … حتی 70 سال دارند. فقط یک سوم کمتر از بزرگسالان جوانتر احتمال دارد که حساب های پورتال داشته باشند. و در واقع، این بیماران بیشتر از سایرین به سیستم وارد می‌شوند – حتی تا 70 سالگی، بسیاری از بیماران به طور منظم سوابق پزشکی خود را بررسی می‌کنند، با ارائه‌دهندگان ارتباط برقرار می‌کنند و درخواست نسخه‌های مجدد می‌دهند.»

اگر سازمان‌ها استراتژی‌های ارتباطی خود را برای برآورده کردن نیازهای افراد مسن تنظیم کنند – برای مثال، ثبت‌نام بیماران برای پورتال به صورت حضوری با تماس حضوری – ممکن است سازمان‌ها از این علاقه شگفت‌زده شوند. بیماران مسن در ارتباطات الکترونیکی هستند.

یک مطالعه توسط NCBI به این نتیجه رسید که افراد مسن به سادگی نیاز به مقدمه حضوری اولیه برای ارتباطات دیجیتال که مزایای مربوطه را برجسته می کند و به نیازها و نگرانی های خاص آنها می پردازد.

در اقدامی برای کاهش پذیرش مجدد 30 روزه در بیمارستان برای نارسایی احتقانی قلب (CHF) در یک سیستم بهداشتی بزرگ، زیست رایان بیماران را درگیر کرد. پس از ترخیص با مجموعه ای ثابت از ارتباطات با استفاده از ایمیل، پیام های متنی و پاسخ صوتی تعاملی. در پایان یک آزمایش پنج ماهه، پذیرش مجدد CHF بیش از 90 درصد کاهش یافت. علاوه بر این، در نظرسنجی سیستم بهداشتی که پس از برنامه برای این بیماران ارسال شد، 94 درصد نشان دادند که از ارتباطات دیجیتالی خوششان آمده و آنها را مفید می دانستند. به طور مشخص، این بیماران اکثراً بالای 65 سال سن داشتند.

افسانه شماره 3: هیچ نتیجه قابل اندازه گیری در درگیر کردن بیماران وجود ندارد.

حقایق، طبق AHA: هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم بیماری‌های قلبی عروقی و سکته مغزی در مجموع بیش از 316 میلیارد دلار برآورد شده است. این شامل هزینه های بهداشتی و کاهش بهره وری می شود.

برعکس، سلامت قلب و عروق بهتر با عملکرد شناختی و عملکرد شناختی بهتر، شیوع و بروز کمتر علائم افسردگی و کاهش وضعیت عملکرد فیزیکی مرتبط است.

طبق مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی (NCBI)، بیماران عوامل روانشناختی نقش مهمی در تأثیر، سیر و درمان CVD دارند. عواطف و شناخت بیماران در پاسخ آنها به بیماری و درمان های آن تغذیه می شود و برای مثال می تواند بر احتمال حضور در برنامه های توانبخشی قلبی تأثیر بگذارد.

NCBI خاطرنشان می کند که خود مدیریتی و خودکارآمدی باید تشویق شوند. افسردگی و اضطراب پس از انفارکتوس میوکارد شایع است و می تواند بر نتیجه تأثیر بگذارد. وضعیت خلقی بیمار باید به طور معمول و منظم ارزیابی شود.

چگونه بیماران مبتلا به بیماری قلبی عروقی را بهتر درگیر کنیم

بیماری های قلبی عروقی عامل اصلی مرگ و میر جهانی است که بیش از 17.3 میلیون مرگ در سال در سال 2013 را شامل می شود، این رقم انتظار می رود تا سال 2030 به بیش از 23.6 میلیون نفر افزایش یابد. ارتباطات مناسب برای تغییر این آمار ضروری است.

متخصصان بهداشت و درمان که فعالانه به دنبال مشارکت دادن بیماران و خانواده‌هایشان هستند، در مشارکت‌های دوجانبه سودمند پیشرو هستند.

زیست رایان از یک مدل منحصر به فرد بخش‌بندی روانشناختی برای اندازه‌گیری نگرش‌ها، ارزش‌ها، سبک زندگی و شخصیت افراد استفاده می‌کند. ، که کلید درک انگیزه های مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هستند. تمام پیام‌ها از طریق ارتباطات دیجیتال برای هر بیمار با توجه به مشخصات روانشناختی او شخصی‌سازی می‌شود.

تقسیم‌بندی افراد بر اساس ویژگی‌های منحصربه‌فردشان به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا ارتباطاتی را هدف قرار داده و ارائه دهند که طنین‌اندازی مؤثرتری داشته باشد و احتمال تغییر رفتار را افزایش دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه پلت فرم مبتنی بر ابر زیست رایان می تواند شکاف بین ارتباطات پزشک و بیمار را پر کند، کلیک کنید اینجا.

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید