3 تاکتیک های گزارش دهی که صنعت بهداشت و درمان باید اتخاذ کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Data_Reporting_Tactics_blog.jpg

در حالی که داشتن “پوست در بازی” مالی بیشتر کاتالیزوری برای مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی بوده است، اما این تنها عاملی نیست که باعث ایجاد تغییرات شده است. انقلاب دیجیتالی که باعث تغییر در صنایع خرده فروشی، سرگرمی و خدمات مالی شده است، بر مراقبت های بهداشتی نیز تأثیر می گذارد.


“رتبه‌بندی‌ها در فیس‌بوک با نرخ بستری مجدد در بیمارستان مرتبط است – رتبه‌بندی‌های بالاتر برابر است با پذیرش مجدد 30 روزه کمتر و بالعکس.”


در نتیجه، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌خواهند در مورد محصولات در کانال‌ها و دستگاه‌ها تحقیق کنند، خریدهای مراقبت‌های بهداشتی را به راحتی انجام دهند و از تجربیات شخصی‌سازی شده لذت ببرند. برای برآورده کردن این انتظارات، به داده‌هایی نیاز دارید – و نه فقط از پرونده الکترونیک سلامت (EHR)، سیستم‌های بالینی و مالی. نگاهی به صنعت خرده‌فروشی بیندازید تا بفهمید برای دستیابی به داده محور، رویکرد مشتری محوری که بیماران شما نیاز دارند.

درباره مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بینش به دست آورید

یک مطالعه توسط Infosys نشان داد که 88 درصد از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ایده استفاده پزشکان از EHR را دوست دارند، اما فقط 56 درصد سابقه پزشکی شخصی و 52 درصد سابقه پزشکی خانوادگی را به اشتراک خواهد گذاشت. آنقدرها هم که فکر می کنید عجیب نیست. همین مطالعه نشان داد که 85 درصد از مصرف کنندگان می گویند خرده فروشانی که خریداران را بر اساس علایق و نیازهای شخصی هدف قرار می دهند، می توانند تجارت تکراری آنها را برنده شوند، اما فقط 26 درصد می‌خواهند اطلاعات نمایه رسانه‌های اجتماعی را به اشتراک بگذارند که می‌تواند به خرده‌فروشان کمک کند پیشنهادات خود را بهتر شخصی کنند.Fotolia_103820411_XS_copy.jpg

خرده‌فروشان در حال یافتن راه‌هایی برای حل این چالش هستند و از منابع اطلاعاتی جایگزین استفاده می‌کنند. اگر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی تمایلی به ارائه اطلاعات داوطلبانه مستقیم به پزشکان خود ندارند، بیمارستان‌ها باید از دستورات خرده‌فروشان پیروی کنند و از منابع دیگر برای گزارش داده‌های سلامت استفاده کنند. در اینجا سه ​​رویکرد وجود دارد که خرده فروشان از آنها استقبال می کنند.

1. گوش دادن اجتماعی

در در خرده فروشی، Datanami می گوید: “به عنوان یک خرده فروش، اگر در این مرحله حداقل به رسانه های اجتماعی گوش نمی دهید، چه رسد به اینکه فعالانه با آنها در ارتباط باشید. اینستاگرام یا توییتر – در این صورت شما اطلاعات رایگان و بالقوه ارزشمندی را که می تواند به شما در شناسایی روندها کمک کند، از دست می دهید.

این رویکردی است که Nordstrom زمانی طول کشید که در سال 2013 شروع به ایجاد نمایشگرهای درون فروشگاهی مرتبط با محصولات پین شده خود در پینترست کرد. این برنامه تنها در چند داستان به صورت آزمایشی اجرا شد، اما از آن زمان به تمام 117 داستان گسترش یافته است. فروشگاه های نوردستروم برایان گالیپو، مدیر رسانه های اجتماعی Nordstrom، گفت: “این هیجان انگیز است که ببینیم جامعه آنلاین ما چگونه می تواند بر تصمیمات تجاری در یک فروشگاه فیزیکی تأثیر بگذارد.”


در حالی که Pinterest ممکن است پلت فرم اجتماعی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نباشد، سایر انجمن های اجتماعی امیدوار کننده هستند. گزارشی از یک مطالعه منتشر شده توسط
ژورنال طب عمومی داخلی، رسانه رهبران سلامت خاطرنشان می کند که رتبه بندی ها در فیس بوک تمایل به همبستگی دارند با نرخ پذیرش مجدد در بیمارستان—Data_reporting_blog_side.jpgرتبه‌بندی‌های بالاتر برابر است با پذیرش مجدد 30 روزه کمتر و بالعکس—و نظراتی که از بیماران می‌گذارند می‌توانند بینش‌هایی را در مورد اینکه چرا رتبه‌بندی بالا یا پایین است، ارائه دهد. و زمانی که صحبت از استخراج رسانه‌های اجتماعی برای بینش مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید، این تنها نوک کوه یخ است.

2. Clickstream Data

آمازون در درک آنچه که کلیک‌ها در مورد مشتریان نشان می‌دهند، پیشتاز است. بیمارستان ها می توانند با تجزیه و تحلیل داده های جریان کلیک، بینش هایی را در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به همان شیوه به دست آورند. با داده های جریان کلیک، می توانید ببینید که مشتریان چگونه وب سایت شما را کشف می کنند، چه عواملی علاقه نشان می دهند و موارد دیگر. برنامه‌ها – با توانایی خود در جمع‌آوری داده‌های سفر مشابه – همچنین به شما کمک می‌کنند تا بفهمید مصرف‌کنندگان چه چیزهایی را در مورد مسائل بهداشتی یا می‌خواهند از نظر نکات سلامتی بدانند و به شما امکان می‌دهند در هنگام جستجوی شما انگیزه آنها را بهتر درک کنید.


“با داده‌های جریان کلیک، می‌توانید ببینید که مشتریان چگونه وب‌سایت شما را کاوش می‌کنند، چه عواملی علاقه نشان می‌دهند و موارد دیگر.”<.>


3. تحقیقات مصرف کنندگان سلامت

همانطور که خرده‌فروشان از تحقیقات مصرف‌کننده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان و ارائه تجربیات شخصی‌تر و مرتبط‌تر استفاده می‌کنند، بیمارستان‌ها نیز می‌توانند برای درک بهتر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به تحقیقات بیرونی نگاه کنند. وقتی از تشخیص مصرف کننده استفاده می کنید تحقیق با بخش‌بندی روانشناختی، برای مثال، می‌توانید شناسایی کنید مخاطبان احتمالی برای کسب، وفاداری یا ابتکارات تغییر رفتار – و کمپین‌های هدفمندتر و مؤثرتری را بر اساس سبک زندگی و عوامل انگیزشی ایجاد می‌کنند.


البته، خرده فروشان همه پاسخ ها را ندارند. انقلاب دیجیتال ادامه دارد و همانطور که چشم انداز تغییر می کند، گزینه های مصرف کنندگان نیز تغییر می کند – چه در حال خرید آخرین مدهای پاییزی باشند و چه در حال مقایسه بیمارستان ها قبل از نیاز مورد انتظار. آیا هنگام یافتن بهترین منابع برای گزارش داده های سلامتی که منجر به مشارکت بیشتر بیمار می شود، در مسیر درستی هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید