شما در حال مشاهده هستید 3 درس از خرده فروشان که به رشد مرکز مراقبت فوری کمک می کند

3 درس از خرده فروشان که به رشد مرکز مراقبت فوری کمک می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Blog 3.jpeg

در چند سال گذشته، صنعت خرده فروشی آجر و ملات به شدت تحت تأثیر رقابت آنلاین قرار گرفته است، تا جایی که بسیاری از مردم سقوط فروشگاه های فیزیکی را پیش بینی می کردند. بدیهی است که اصلاً این اتفاق نیفتاد، اما برخی از زنجیرها از کار افتادند در حالی که برخی دیگر زنده ماندند.

این فروشگاه‌های باقی‌مانده باید تغییرات قابل‌توجهی در رویکرد خود به تجارت ایجاد می‌کردند. یکی از مهم‌ترین تنظیمات این بود که از طریق جمع‌آوری داده‌ها و تجزیه و تحلیل، درک بهتری از مصرف‌کنندگان به دست آورند.

مثل خرده فروشی، صنعت مراقبت های فوری (و به طور کلی مراقبت های بهداشتی) با روزهای پرفراز و نشیبی مواجه است. در حالی که بازار مراقبت های فوری در حال رونق است، بسیاری از مکان ها به دلیل افزایش رقابت و مقررات صنعتی بسته می شوند. خبر خوب این است که مراکز مراقبت فوری می‌توانند به دنبال درس‌هایی در مورد نحوه زنده ماندن و پیشرفت در این زمان‌های در حال تغییر به خرده‌فروشی باشند.

«از آنجایی که مصرف‌گرایی رشد می‌کند و هزینه‌ها و انتخاب خدمات بیشتری به بیماران ارائه می‌شود، بسیار مهم است که یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی بیمار را با تجربه‌ای برتر خوشحال کند – نه فقط راضی کند. برنت واکر، معاون ارشد بازاریابی و تجزیه و تحلیل در زیست رایان، شرکتی با راه‌حل‌هایی برای تغییر رفتار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، گفت: این نیاز به درک عمیق بیمار و اتخاذ رویکرد مصرف‌محور برای مراقبت دارد.

سایر حوزه‌های مراقبت‌های بهداشتی در حال حاضر راه‌های خرده‌فروشی را دنبال می‌کنند. به عنوان پاتریک مک اینتایر، معاون ارشد تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی در Anthem، اخیراً گفت، “اگر عوامل بالینی و اجتماعی تعیین کننده سلامتی سوخت و یادگیری ماشینی موتور است، تحلیل رفتاری راهبری است.”

انواع تجزیه و تحلیل‌های زیادی وجود دارد که توسط خرده‌فروشی‌ها استفاده می‌شود که به نفع UCC است، به ویژه:

  • تجزیه و تحلیل رفتار
  • تجزیه و تحلیل بازاریابی
  • تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات

تجربه برتر بیمار کلید متمایز شدن از جمعیت مراقبت فوری است، کلیک کنید اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر.

تجزیه و تحلیل رفتار

تحلیل‌های رفتاری فعالیت‌ها و اعمال افراد را برای درک بهتر عادات آنها بررسی می‌کند.

«اگر یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی از بیمار می‌خواهد که توصیه‌ها را دنبال کند و به گونه‌ای رفتار کند که بهبودی یا بهبود سلامتی را تسهیل کند، ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی باید با بیمار به‌گونه‌ای ارتباط برقرار کند که با بیمار طنین‌انداز شود و به‌طور مؤثر در او انگیزه ایجاد کند. واکر گفت.

UCC ها می توانند از تجزیه و تحلیل های رفتاری برای به دست آوردن درک جامعی از ارزش ها، باورها، شخصیت و سبک زندگی بیماران خود استفاده کنند. سپس UCC ها می توانند بازاریابی و ارتباطات خود را برای صحبت مستقیم با بیمار از طریق فرآیندی به نام بخش بندی روانشناختی تنظیم کنند. /a>. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، سبک زندگی و شخصیت بیماران مربوط می شود.

UCCها می‌توانند از روان‌شناختی‌ها برای درک انگیزه‌های بیماران خود استفاده کنند و سپس پیام‌های آنها را بر این اساس هدف قرار دهند.

تجزیه و تحلیل بازاریابی

Marketing Analytics بر نظارت بر پلتفرم‌هایی که بر صنعت تأثیر می‌گذارند تمرکز دارد.

این بدان معناست که از آنجایی که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک خدمات نگاه می کنند، مردم انتظار دارند که سفر به یک مرکز مراقبت های اورژانسی مانند سفر به یک رستوران، مانند رزرواسیون و خدمات مودبانه، امکانات رفاهی را داشته باشد. اگر این مشتریان بر این باورند که تجربه آنها انتظارات آنها را برآورده نکرده است، از به اشتراک گذاشتن این نظرات خجالتی نیستند.

برنامه‌ها و سایت‌های بازبینی جمع‌آوری‌شده، مانند Yelp و Angie’s List، اولین جایی هستند که اکثر مردم به طور مثبت یا منفی در مورد بازدید از UCC اظهار نظر می‌کنند. هر کسی که جستجوی “مراقبت های فوری در نزدیکی من” را انجام دهد، این نظرات را می بیند و قبل از تصمیم گیری آنها را در نظر می گیرد.

«در عصر حاضر، Yelp و سایر اشکال رسانه‌های اجتماعی می‌توانند کسب‌وکاری را ایجاد کنند یا شکست دهند – به‌ویژه در مراقبت‌های بهداشتی که تبلیغات دهان به دهان بسیار مهم است. نسخه امروزی دهان به دهان رسانه های اجتماعی است. واکر گفت: UCC ها باید به این بررسی ها پاسخ دهند و از موارد مثبت تشکر کنند و به طور فعال به بررسی های منفی بپردازند.

تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات

خرده‌فروشان از این سبک تجزیه و تحلیل برای یافتن بهترین مکان و چیدمان برای مکان‌های خرده‌فروشی استفاده می‌کنند. مراکز مراقبت فوری می‌توانند این کار را یک قدم فراتر ببرند تا بینش اساسی در مورد جمعیت‌شناسی منطقه، مانند سلامت عمومی و ترکیب پرداخت‌کنندگان به دست آورند.

واکر گفت: «سرویس‌هایی وجود دارند که داده‌های جمعیت‌شناختی و اجتماعی-اقتصادی مصرف‌کنندگان را در یک جغرافیای معین، تا کد پستی و اغلب در سطح خانوار می‌فروشند، مانند گروه KBM و چندین مورد دیگر».

راه حل سه در یک

«در زیست رایان، ما راه‌حلی ارائه می‌دهیم که از تحقیقات گسترده بازار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و بینش‌های روان‌شناختی استفاده می‌کند تا بیماران را با پیام‌های مناسب، کانال مناسب (ایمیل، پیام متنی، پست صوتی و غیره) و فرکانس و آهنگ مناسب درگیر کند. برای افزایش احتمال رفتارها و نتایج مثبت بیمار. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی نیز متغیری در ارائه داده‌های گروه KBM است، به این معنی که یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند علاقه‌مندی‌های بیمار/مصرف‌کننده را به صفر برساند و با استفاده از اطلاعات بخش روان‌شناختی، پیام‌های بازاریابی و آموزشی را طراحی کند که احتمال بیشتری دارد منجر شود. موفقیت.

«ما همچنین می‌دانیم که نظارت و پاسخگویی به همه مواردی که به صورت دیجیتالی درباره نام تجاری شما ارسال می‌شود، می‌تواند چالش برانگیز – و به صورت دستی فشرده باشد. با این حال، لازم نیست که باشد. یک UCC می تواند این فرآیند را با پلتفرمی مانند زیست رایان خودکار کند. قابلیت‌های تعامل دیجیتالی بیمار زیست رایان می‌تواند بیماران را برای ارسال نظر دعوت کند و می‌تواند نظرات پنج ستاره را در رسانه‌های اجتماعی پست کند و در عین حال بیمارانی را که رتبه‌بندی پایین‌تری ارائه می‌دهند پیگیری کند. واکر گفت: همه این کارها را می توان بدون دخالت کارکنان برای کسری از هزینه FTE انجام داد.

از خرده فروشانی که جان سالم به در برده اند، درس های ارزشمندی باید آموخت. استفاده از راه حلی مانند زیست رایان می تواند به شما کمک کند تا بینش های لازم برای رونق در یک بازار شلوغ را به دست آورید.

روی اینجا کلیک کنید تا متوجه شوید چگونه زیست رایان به موارد فوری کمک می کند مراکز مراقبت:

  • نمرات رضایت بیمار را از طریق “رهگیری در زمان واقعی” و پیگیری فردی یک نظرسنجی منفی بهبود دهید
  • بازدیدهای پیگیری خودکار، به طور مداوم و موثر، در طول چرخه زندگی بیمار
  • بیماران را از طریق پیام‌های مرتبط و نقاط تماس دیجیتالی مجدداً فعال کنید

دیدگاهتان را بنویسید