شما در حال مشاهده هستید 3 دلیل که چگونه کارایی می تواند به نتایج شما کمک کند| بیمار باند

3 دلیل که چگونه کارایی می تواند به نتایج شما کمک کند| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Digital healthcare visualization in front of doctor

نرم حیاتی مراقبت های بهداشتی، بهبود نتایج سلامتی است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد در بخش مراقبت های بهداشتی کار می کنند: آنها تلاش می کنند تا به مردم کمک کنند تا سلامت خود را بهبود بخشند. اما برای بسیاری از نهادهای مراقبت های بهداشتی، واقعیت غم انگیز این است که آنها این کار را به خوبی انجام نمی دهند.

دلیل؟ کارایی. زمانی که یک عمل فاقد کارایی باشد، می‌تواند منجر به نتایج سلامت ضعیف شود و بر

1. عدم مشارکت بیمار در خارج از تمرین

در یک سال خیلی چیزها ممکن است اتفاق بیفتد. 2020 نمونه بارز آن است. و همانطور که قبلاً می دانیم، بیمارانی که قبل از همه گیری وضعیت خوبی نداشتند، احتمالاً اکنون وضعیت بدتری دارند.

اما در مورد بیمارانی که سالم هستند یا به نظر می رسد سالم هستند چه می شود؟ در حالی که برخی از این بیماران ممکن است نیاز به توجه فوری نداشته باشند، ممکن است به توجه بیشتری نسبت به قبل نیاز داشته باشند زیرا بسیاری از آنها مراجعه به پزشک را به تعویق انداخته اند.

یک راه عالی برای بیمارانی که می‌توانند شما را دوباره به رادارشان برگردانند، ارسال ارتباطات منظم برای آنها است، صرف نظر از اینکه آنها قرار ملاقاتی دارند یا نیاز به برنامه‌ریزی دارند. برای مثال، می‌توانید اطلاعات سلامتی را از وبلاگ خود، اخبار مربوط به تمرین خود و اطلاعات مربوط به غربالگری‌های آینده، رویدادها و سایر موضوعات مرتبط را به اشتراک بگذارید.

می توانید از ایمیل و حتی نامه چاپی برای تعامل با این روش استفاده کنید، اما پیام های متنی و پیام های درون برنامه نیز به خوبی کار می کنند. این به اولویت روانشناختی بیمار شما بستگی دارد که می توانید با استفاده از زیست رایان Classifier. هر چه بیشتر انگیزه بیمار برای ارتباط با پزشک خود را درک کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که بیماران شما نتایج سلامت خود را ملاقات کرده و بهبود بخشند.

2. پیگیری غیرموجود با بیماران

اگر فقط یادآورهای قرار ملاقات را دنبال می‌کنید، فرصت‌های بیشتری را برای بهبود مراقبت از آنها و تعامل بهتر با بیماران از دست می‌دهید.

برای شروع، ارتباط مداوم حیاتی است. شما می توانید در اسرع وقت با بیماران خود پیگیری کنید، اما ممکن است بعد از یک پیام یا یادآوری آن را ادامه ندهید. بیماران زندگی پرمشغله ای دارند و ممکن است همه چیزهایی را که برایشان ارسال می شود، از جمله پاسخ شما، نبینند.

بسته به وضعیت آنها و میزان پیشرفت آن، ممکن است وضعیت فعلی آنها بدتر شود. از بزرگسالانی که سال گذشته به دلیل بیماری همه گیر مراقبت را به تعویق انداختند، بیش از 75 درصد از آنها یک یا چند بیماری مزمن داشتند. از آن گروه، یک سوم از آنها به دلیل عدم درمان شرایط بدتر شده بودند.

به همین دلیل است که یادآوری‌های مداوم، حتی اگر برای یک قرار ملاقات خاص نباشد، بسیار مهم است. در این مورد، می‌توانستید پروتکل‌های ایمنی را تکرار کنید تا بیماران بتوانند با خیال راحت برای ویزیت‌های ضروری بازگردند. ممکن است فشاری باشد که بیمار برای بازگرداندن سلامت خود به پای راست نیاز دارد.

تماس‌های تلفنی دستی منابع فشرده هستند، اما خودکار کردن فرآیند با سکوی سلامت دیجیتال باعث صرفه‌جویی در هزینه و تولید می‌شود. نرخ پاسخ بیمار بالاتر است.

3. رویکرد جذب بیمار آهسته است

اخیراً وضعیت جذب بیمار شما چگونه بوده است؟ اگر ستاره ای نبوده است، ممکن است زمان آن رسیده باشد که فرآیند خود را مجدداً تنظیم کنید.

مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال ارائه دهندگانی هستند که بتوانند فوراً به سؤالات، نگرانی ها و مهمتر از همه، در دسترس بودن قرار ملاقات پاسخ دهند. بسته به بستر ارتباطی که استفاده می‌کنید، بیماران ممکن است زودتر از آنچه برخی پلتفرم ها می توانند ارائه دهند، بخواهند پاسخ دهند. از آنجا، اگر نتوانید در عرض 24 ساعت برای آنها قرار ملاقات تعیین کنید، ممکن است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی جایگزین مراجعه کنند. با توجه به بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که گزینه های مراقبت 24 ساعته و بهداشت از راه دور را ارائه می دهند، یافتن ارائه دهندگان دیگر متناسب با نیازهایشان برای آنها سخت نیست.

اگر برای برقراری تماس با آنها مشکل دارید، با تقویت صفحه Google برای کسب و کار من در مرکز خود، سرمایه‌گذاری در تبلیغات Google و Facebook، تعامل با مخاطبان خود در رسانه‌های اجتماعی و تقویت فعالیت‌های خود، فناوری را به بهترین دوست خود تبدیل کنید. بررسی آنلاین از طریق بیماران فعلی زیست رایان به شما این امکان را می دهد که به طور خودکار نظرسنجی ها را پس از قرار ملاقات های بیمار با گزینه بررسی شما در Google ارسال کنید. برخی از این مراحل برای به دست آوردن نتایج به زمان نیاز دارند، اما در دراز مدت ارزش سرمایه گذاری را دارند.

اگر چیزی وجود دارد که ارائه دهندگان می خواهند، این یک روش کارآمدتر است. این اجازه می دهد تا تمرین شما به طور موثرتری در دراز مدت رشد کند. اما مهمتر از آن، این به شما آرامش می‌دهد که بدانید هر کاری که می‌توانید برای بهبود نتایج سلامت بیمار خود انجام می‌دهید.

برای درک واقعی آنچه که زیست رایان با بهبود نتایج سلامت و سهم بازار شما می تواند برای شما انجام دهد، به ما نگاهی بیندازید. کاغذ سفید تقسیم بندی روانشناختی.

دیدگاهتان را بنویسید