شما در حال مشاهده هستید 3 راه برای استفاده حداکثری از پلتفرم سلامت مصرف کننده

3 راه برای استفاده حداکثری از پلتفرم سلامت مصرف کننده

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Healthcare consumer browsing their tablet

هزینه‌های صنعت مراقبت‌های بهداشتی همچنان در حال افزایش است و مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی تنها کسانی نیستند که تأثیر آن را احساس می‌کنند. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی از زمان شروع همه‌گیری در حال چرخش هستند و می‌خواهند هر گزینه‌ای را که می‌توانند برای ارزش بخشیدن به آنچه ارائه می‌کنند بیابند، بدون اینکه بر تجربه تأثیر بگذارند. این دلیل بزرگی است که چرا پلتفرم‌های سلامت مصرف‌کننده به بازیگران کلیدی در فضای مشارکت مصرف‌کننده در مراقبت‌های بهداشتی تبدیل شده‌اند.

اما پلتفرم‌های سلامت مصرف‌کننده می‌توانند بیشتر از مشارکت بیمار یا اعضا انجام دهند. دلیل محکمی وجود دارد که چرا این پلتفرم‌ها می‌توانند از نحوه عملکرد این سازمان‌ها بهره ببرند تا جایی که ارائه‌دهندگان بتوانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند ، اثربخشی را ساده کنید و برای هر فردی که از آنها استفاده می کند، تجربیات بهتری ارائه دهید.

در اینجا چیزی است که پلتفرمی مانند زیست رایان می‌تواند انجام دهد.

سفارشی کردن گزینه ها

یک پلتفرم مشارکت دیجیتالی با بیمار یا اعضا باید نیازهای یک سازمان مراقبت بهداشتی را بدون کار بیشتر برآورده کند. زیست رایان ساخت جریان کار کشیدن و رها کردن را آسان می کند (بدون نیاز به کدنویسی) و حتی پیچیده ترین گردش کارها را می توان به سرعت پیاده سازی کرد. و این پلتفرم به راحتی با سیستم های CMR و EHR متعدد ادغام می شود یا به تنهایی قابل استفاده است.

برای خود مشارکت، زیست رایان از یک مدل تقسیم‌بندی به نام بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کند که مشتریان را بر اساس انگیزه‌ها، اولویت‌ها و ارتباطاتشان تقسیم‌بندی می‌کند. اولویت ها. این مدل همچنین به بیماران یا اعضا کمک می‌کند تا در مورد سلامتی خود اقدام کنند، خواه بهبود نتایج سلامت، نامزد ماندن یا حتی ماندن در بالای قبض های پزشکی آنها . این روش به هر بخش از فرآیند مشارکت اجازه می دهد تا به طور خاص با نیازهای هر بیمار یا اعضا مطابقت داشته باشد.

قابلیت‌ها را گسترش دهید

یک پلت‌فرم سلامت مصرف‌کننده نباید سازمان مراقبت‌های بهداشتی را به هیچ شکل یا شکلی نگه دارد. این فقط مانع از پیشرفت آنها می شود، به ویژه هنگامی که ارائه دهندگان در بحران کار پیمایش می کنند. یک پلت فرم قوی سلامت مصرف کننده باید فرآیندها را برای مصرف کنندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور یکسان ساده کند.

برای بیماران یا اعضا، پلتفرم‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی باید شامل عملکردهای پرداخت بیمار، ملاقات‌های تلویزیونی، برنامه‌ریزی قرار ملاقات و ابزارهای پیام‌رسانی برای تعامل با پزشکشان باشد. کارکنان از ثبت همه این داده ها و تاریخچه در این پلت فرم، به علاوه اتوماسیون مراقبت، بازاریابی و ادغام های وفاداری داخلی با داده ها و بینش های زیست رایان Insights Accelerator™. این نقاط تماس، کل سفر بیمار را بهینه می‌کند تا همه چیز را ساده‌تر، قوی‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر کند.

مشارکت پرورشی

در حالی که برخی از مصرف کنندگان خدمات بهداشتی ممکن است نخواهند اطلاعات زیادی را به اشتراک بگذارند، اگر به معنای تجربه شخصی تر باشد، دیگران پذیرای آن هستند. برای ایجاد چنین تجربه‌ای، باید مشارکت را تشویق کنید، که گفتن آن آسان‌تر از انجام دادن آن‌ها در زمانی است که افراد برنامه‌های شلوغی دارند یا علاقه‌ای به مدیریت سلامت خود ندارند.

به همین دلیل است که مدل‌های تقسیم‌بندی مانند بخش‌بندی روانشناختی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. با استفاده از این مدل، مصرف‌کنندگان بر اساس نمایه‌های بخش طبقه‌بندی می‌شوند، که تعیین می‌کند چقدر انگیزه آنها برای انجام اقدامات بر اساس ارزش‌ها است. ایده آل ها و غیره. زیست رایان از این رویکرد برای تقسیم بندی بیماران و اعضا استفاده می کند تا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تشویق کند تا بر اساس اولویت های سلامت خود عمل کنند. وقتی با یک پلتفرم سلامت مصرف‌کننده ادغام می‌شود، هر تعاملی می‌تواند شامل روان‌شناسی باشد تا بیماران و اعضا در کانال‌هایی که ترجیح می‌دهند، در بهینه‌ترین زمان و فرکانس و با پیام مناسب درگیر شوند.

استفاده حداکثری از یک پلت فرم سلامت مصرف کننده نه تنها حس تجاری بیشتری ایجاد می کند، بلکه تجربه بهتری را برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ایجاد می کند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در محبوب ترین وایت پیپر ما، تقسیم بندی روانشناختی و کاربرد عملی آن در مشارکت بیمار و تغییر رفتار بخوانید. .

دیدگاهتان را بنویسید