شما در حال مشاهده هستید 3 راه برای افزایش حجم بیماران در سال 2021

3 راه برای افزایش حجم بیماران در سال 2021

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient adding appointment reminder to phone

اجازه دهید با آن روبرو شویم: حجم بیماران به هیچ وجه در حد تصور ما تا پایان سال 2020 نبود، حداقل قبل از همه‌گیری. در غیر این صورت، بسیاری از ارائه دهندگان فکر می کردند که صعود خواهند کرد.

اما با واکسن دریافتی که در راه است برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، امید به سال بهتری از نظر حجم بیماران وجود دارد. این بر عهده ارائه دهندگان است که نحوه تعامل با بیماران را مجدداً تصور کنند تا بازگشت به مرکز بهداشت محلی آنها ایمن، آسان و راحت باشد.

در بازاریابی مجدد سرمایه گذاری کنید

وقتی کار سخت می‌شود، بازاریابی معمولاً یکی از اولین چیزهایی است که باید انجام شود. مشکل این واقعیت این است که بازاریابی یکی از مهمترین جنبه های افزایش سهم بازار و حجم بیماران شما است.

اگر اجازه داده‌اید تلاش‌های بازاریابی شما در سال گذشته کاهش یابد، اکنون زمان مناسبی است که با رونمایی واکسن کووید-۱۹ روی آنها سرمایه‌گذاری کنید. با تمرکز بر پیام‌رسانی منظم و مداوم در تمام کانال‌های دیجیتالی خود از جمله ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت، برنامه‌های تلفن همراه و غیره شروع کنید. از این پلت‌فرم‌ها برای حمایت از کمپین‌های بازاریابی فعلی‌تان استفاده کنید. حتی می‌توانید از فناوری‌هایی مانند پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان برای به اشتراک‌گذاری فرآیندها و به‌روزرسانی‌های واکسیناسیون COVID خود با بیماران استفاده کنید.

اگر اصلاً از رسانه های اجتماعی خود زیاد استفاده نکرده اید، باید تغییر کند. یک فرد نقطه‌ای برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی شما شروع خوبی است و اگر بتوانید از عهده آن برآیید، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی می‌تواند راه طولانی را به شما ارائه دهد. همین امر در مورد ارتباطات ایمیلی و متنی نیز صدق می کند. یک خبرنامه منظم اجرا کنید که پیشنهادات فعلی شما، وبلاگ هایی که برای وب سایت خود نوشته اید و اخبار مربوط به سلامتی را به اشتراک بگذارد.

این تلاش‌ها برای جذب مجدد بیماران فعلی شما و جذب بیماران جدید است تا بتوانید حجم بیمارانی را که از دست داده‌اید حفظ کرده و افزایش دهید. بدون آنها، مرکز بهداشت شما همچنان تحت تأثیر منفی بیماری همه گیر فعلی قرار می گیرد.

تکنولوژی را گسترش دهید

2020 فرصتی عالی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بود تا قابلیت های تکنولوژیکی خود را گسترش دهند، به ویژه با مشارکت بیمار، پس چرا این حرکت را ادامه ندهیم؟

اگر قبلاً یکی را اضافه نکرده‌اید، یک پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان به شما امکان می‌دهد همه موارد خود را مدیریت کنید. تعامل بیماران در یک فضای دیجیتال، از قبل از مراجعه تا پرداخت صورتحساب و فراتر از آن. یکی از ارائه‌دهندگان قابلیتی است که به سختی نادیده گرفته می‌شوند. الف>. و قابلیت‌های بهداشت از راه دور مطابق با HIPAA که در آن ساخته شده است، روی کیک است.

یا شاید به دنبال این هستید که با ادغام فناوری پوشیدنی، قدمی فراتر در ارتباط با بیماران خود بردارید. >، نظارت از راه دور و تست های تشخیصی در خانه را در برنامه مراقبت خود قرار دهید. این ابزارها نه تنها نتایج سلامتی را بهبود می بخشند، بلکه در بین مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نیز محبوبیت پیدا می کنند.

در زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه سراسری بر روی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، 5.4 درصد از جمعیت عمومی از آزمایش و تشخیص خانگی و 9.7 درصد از نظارت از راه دور قبل از شیوع بیماری همه گیر استفاده می کردند. در حال حاضر، 10.3٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی قصد دارند تست های خانگی و تشخیصی را امتحان کنند و 13.6٪ قصد دارند نظارت از راه دور را امتحان کنند، و روند افزایشی احتمالا ادامه خواهد داشت.

مراقبت‌های بهداشتی قبلاً به سمت استفاده از فناوری دیجیتال با بیماران حرکت می‌کردند، اما ویروس کرونا پذیرش جهانی را تسریع کرد که ساخت آن در عرض چند ماه سال‌ها طول می‌کشید. این فقط یک مسئله زمان است تا زمانی که به حالت عادی تبدیل شود.

روانشناسی را پیاده سازی کنید

اگر می‌خواهید مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به سمت خود سوق دهید، همه این گزینه‌ها عالی هستند، اما اگر آنها انگیزه زیادی برای ملاقات با پزشک خود نداشته باشند، ممکن است همچنان در اهداف حجم بیمار خود کوتاهی کنید.

این دلیل بزرگی است که تقسیم بندی روانشناختی بخش مهمی از کاری است که زیست رایان انجام می دهد. ارائه‌دهندگانی که از زیست رایان استفاده می‌کنند از بیماران خود می‌خواهند که یک نظرسنجی سریع را تکمیل کنند که به بررسی روان‌شناسی آنها می‌پردازد، که باورها و ارزش‌های آنها است که آنها را تعیین می‌کند. محرک ها از آنجا، زیست رایان این مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را به یکی از پنج بخش گروه بندی می کند، که ارائه دهندگان از آن برای هدایت پیام های خود استفاده می کنند، هر چند وقت یکبار با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی خاص درگیر می شوند و کدام کانال های ارتباطی را ترجیح می دهند.

برخلاف سایر روش‌های تقسیم‌بندی مصرف‌کننده، تقسیم‌بندی روان‌شناختی درک مصرف‌کننده را در سطح عمیق‌تری امکان‌پذیر می‌کند که نه تنها قانع‌کننده، بلکه جذاب است. بنابراین به جای رفتن به سراغ رقیب شما، احتمال بیشتری وجود دارد که بیمار به سراغ شما برود، زیرا احساس می کند درک شده است، حتی اگر مراقب سلامتی ترین فرد نباشد. شما آن‌ها را می‌بینید و برای آن‌ها ارزش قائل می‌شوید که چه کسی هستند و در کجای زنجیره سلامت و تندرستی هستند. شما نمی توانید قانع کننده تر از این باشید.

اینها تنها برخی از استراتژی‌های مؤثری هستند که برای کمک به حفظ و افزایش حجم بیمار استفاده می‌شوند. ممکن است در حین مقابله با این چالش راه‌های دیگری برای افزایش حجم بیمار بیابید، اما هنگام کار با مشتریانمان مانند AmeriHealth، ما متوجه شدیم که این سه حوزه بیشترین کمک را می کنند.

علاقه دارید با ما کار کنید؟ به یکی از بسیاری از ارائه دهندگانی بپیوندید که از زیست رایان برای رشد سهم بازار خود استفاده کرده اند، پرداخت های بیمار و بهبود نتایج سلامت.

برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید