شما در حال مشاهده هستید 3 راه برای افزودن همدلی به پزشکی از راه دور

3 راه برای افزودن همدلی به پزشکی از راه دور

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

3 Ways to Add Empathy to Telemedicine

پزشکی از راه دور در طول سال ها رشد فوق العاده ای داشته است. از سال 2015، استفاده از سلامت از راه دور پزشک از 5 درصد در سال 2015 به 22 درصد امروز 340 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، صنعت پزشکی از راه دور 38.3 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و هدف Global Market Insights تا سال 2025 به 130.5 میلیارد دلار خواهد رسید. برای درک این موضوع، رشد پزشکی از راه دور سریعتر از مراکز مراقبت فوری و کلینیک های خرده فروشی است که همچنین شاهد آن بوده اند. رشد قابل توجهی در سال های اخیر.

به سختی می توان بر راحتی پزشکی از راه دور غلبه کرد، اما اگر به خوبی اجرا نشود، معایبی دارد. اخیراً، این آشکار بود زمانی که بیمارستانی از تماس ویدیویی برای گفتن اینکه بیمار در حال مرگ است استفاده کرد. این یک یادآوری قدرتمند بود که به ویژه از طریق پزشکی از راه دور، هر تعامل با بیمار باید به طور مدبرانه انجام شود. وقتی مراکز بهداشتی چیزهای زیادی را در دستور کار خود دارند، این می تواند دشوار باشد، اما در اینجا سه ​​راه ساده برای نشان دادن همدلی با بیماران از طریق پزشکی از راه دور وجود دارد.

گوش دهید

قبل از قرار و در حین قرار، سؤال بپرسید. به بیماران خود اجازه دهید مکالمه را در مورد مشکل سلامتی خود راهنمایی کنند و سپس پاسخ دهند. آن‌ها می‌خواهند شنیده شوند، بنابراین وقتی به آن‌ها زمان می‌دهید تا به اشتراک بگذارند، احساس احترام می‌کنند. همچنین با بیرون آوردن همه چیز در فضای باز در زمان صرفه جویی می کنید. آخرین چیزی که می خواهید این است که آن بیمار برای همان مشکل سلامتی مجدداً بستری شود زیرا به همه چیز رسیدگی نشده است. با پوشش دادن همه چیز از قبل، به بیماران شما نشان می دهد که به آنها اهمیت می دهید.

پیگیری

زیست رایان به شما امکان می‌دهد ارتباطات را به صورت خودکار از طریق ایمیل، پاسخ صوتی تعاملی ارسال کنید. ، پیامک، چاپ و موارد دیگر. این بدان معناست که می‌توانید پس از قرار ملاقات‌های بیماران، با کمی کار به دنبال آنها باشید، زیرا زیست رایان یک سرویس کاملاً مدیریت شده و خودکار است. این به تیم شما اجازه می دهد تا در ساعات کاری پرسنل گرانبها صرفه جویی کند تا فضا را برای بیماران بیشتر باز کند و در هزینه شما صرفه جویی کند و درآمد اضافی ایجاد کند. به علاوه، بیماران احساس فراموشی نمی کنند و در عوض با دانستن اینکه هنوز به آنها فکر می کنید احساس بهتری دارند. با زیست رایان، می‌توانید برای شخصی‌سازی پاسخ‌های بعدی از طریق بخش‌بندی روان‌شناختی، این ارتباطات را یک قدم جلوتر ببرید. /a>.

ارتباطات را با تقسیم بندی روانشناختی شخصی کنید

بخش‌بندی روانشناختی برای دهه‌ها در محصولات مصرفی و صنایع خرده‌فروشی استفاده شده است، اما برای مراقبت های بهداشتی نسبتاً جدید است. مطالعه روانشناسی شامل بررسی ارزش ها، نگرش ها، شخصیت ها و سبک زندگی مصرف کنندگان و درک انگیزه های منحصر به فرد آنها است. زیست رایان این را به پنج بخش روانشناختی تقسیم می کند که از فعالانه تا واکنشی بر سلامت آنها را شامل می شود.

در 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic ، دریافت که خود دست‌آورندگان، فعال‌ترین بخش، و استقامت‌های اراده، واکنش‌پذیرترین بخش‌ها، از نظر آماری بیشتر هستند به احتمال زیاد بیش از هر بخش روان‌شناختی دیگری از سلامت از راه دور برای مدیریت سلامت خود در 12 ماه گذشته استفاده می‌کنند. این مهم است زیرا این بخش ها در انتهای مخالف طیف روانشناختی قرار دارند. اگر می‌خواهید برای هر دوی این مخاطبان جذاب باشد، باید بر اساس ترجیحات آنها انجام شود.

Technologies used in managing your health  healthcare in the past 12 months

افرادی که به خود دست می‌یابند وقتی پای سلامتی‌شان به میان می‌آید هدف‌گرا هستند، در حالی که افراد با اراده ترجیح می‌دهند در لحظه زندگی کنند و قبل از سلامتی خود روی چیزهای دیگر تمرکز کنند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید فردی که به خود دست می‌یابد تشویق کنید تا یک چک‌آپ سالانه انجام دهد، می‌گویید: «با انجام معاینه سالانه از سلامت خود مراقبت کنید». برای یک فرد استقامتی، ممکن است بگویید “ثبت نام برای معاینه سالانه امروز راهی سریع و آسان برای جلوگیری از مشکلات مربوط به سلامتی است.” با توسل به روانشناسی آنها، بیماران بسیار بیشتری برای این قرار ملاقات خواهید داشت.

همچنین مهم است که کانال های ارتباطی را که ترجیح می دهند در نظر بگیرید. از نظر آماری، افراد موفق به خود بیش از افراد استقامتی تمایل دارند که تماس تلفنی یا ایمیل زنده را ترجیح دهند، اما همه بیماران در این بخش ها دقیقاً یکسان نیستند. تقسیم بندی روانشناختی به شما این توانایی را می دهد که به نیازها و ترجیحات اکثر اعضای یک بخش توجه کنید، اما همیشه موارد پرت وجود دارد. با گذشت زمان، سیستم زیست رایان ترجیحات هر بیمار را می آموزد، به طوری که اگر اولین کانال ارتباطی که امتحان می کنید برای آنها جذابیت نداشته باشد، سیستم آن را به گونه ای تغییر می دهد که یکی از آنها را ترجیح می دهد.

با درگیر کردن بیمار خود با استفاده از روان شناسی به هر طریق ممکن (از جمله انتخاب کلمه در پیام خود)، بیماران وفاداری خواهید داشت که احساس نمی کنند سلامت از راه دور با مراجعه به یک قرار ملاقات متفاوت است. در هر صورت، آنها تمایل بیشتری به ادامه استفاده از سلامت از راه دور در آینده خواهند داشت.

بیماران شما نباید احساس کنند که آنها فقط یک شماره دیگر در پشت صفحه نمایش رایانه یا دستگاه تلفن همراه نیستند. Telehealth به سادگی راه دیگری برای تعامل با آنها است که برای شما و بیمارتان راحت تر است. تلاش اندکی که برای انسانی‌تر کردن آن لازم است منجر به بیمارانی شادتر و متعهدتر می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تقویت وفاداری در بین بیماران، مطالعه موردی ما را بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید