شما در حال مشاهده هستید 3 راه برای بهبود تجربه بیمار | بیمار باند

3 راه برای بهبود تجربه بیمار | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor wearing a mask while taking to patient wearing a mask

هیچ بیماری نباید احساس کند در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارد از او مراقبت نمی شود. بیمارانی که این را بیش از سایرین درک می‌کنند، آسیب‌پذیرترین بیماران هستند: بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند.

برای بهبود تجربه بیمار برای بیماران دچار نقص ایمنی، رویکرد مشارکت دیجیتالی بیمار می‌تواند این تلاش‌ها را بسیار افزایش دهد. در اینجا چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

خدمات سلامت دیجیتال را ارائه دهید

رویکرد دیجیتالی متمرکز به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در ارتباط با تعامل بیمار با سیستم ایمنی به خوبی خدمت می‌کند. با وجود تهدید COVID-19، بیماران دچار نقص ایمنی به ویژه می خواهند احساس امنیت کنند.

Telehealth در این مورد همراه با مراقبت در منزل، وسایل پوشیدنی و سکوی سلامت دیجیتال. اگر به‌دنبال انواع دیگری از فناوری‌های مراقبت‌های بهداشتی برای استفاده هستید، کتاب سفید فناوری مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی ما عالی است. منبع.

از بینش های روانشناختی استفاده کنید

هر مصرف کننده مراقبت های بهداشتی با سلامت خود به طور متفاوتی رفتار می کند. زیست رایان با استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی، این موضوع را عملی می‌کند، که انگیزه مصرف‌کننده را برای اقدام در مورد چیزی که به ارزش‌های آنها مربوط می‌شود، تعیین می‌کند. باورها، و غیره. در این مورد، زیست رایان این کار را با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی انجام می دهد.

بر اساس پاسخ‌هایشان در طبقه‌بندی‌کننده 12 سوالی بیمار، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی با استفاده از مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی پنج بخش متمایز می‌شوند. مدل. از آنجا، زیست رایان می‌تواند از این داده‌ها برای برقراری ارتباط مؤثر و تعامل با این بیماران از طریق پیام‌رسانی خودکار و دیجیتالی استفاده کند تا آنها انگیزه مراقبت از این بیماران را داشته باشند. سلامتی آنها.

برای جلوتر رفتن، زیست رایان داده‌های تحقیقات بازار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را در داشبورد آنلاینی برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی قرار می‌دهد تا از زیست رایان Insights Accelerator استفاده کنند. ™. دارای مقدار زیادی از داده های مصرف کننده مراقبت های بهداشتی است که سازمان ها می توانند نه تنها برای تعامل بهتر با بیماران خود بلکه برای جذب بیماران جدیداستفاده کنند. >.

بیماران دچار نقص ایمنی به ویژه نیازهای خاصی دارند که در صورت عدم تعامل مطلوب ممکن است برآورده نشوند. در حالی که هر یک از این بیماران خواهان مشارکت مداوم نیستند، مهم است که تعاملی که یک سازمان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد بهترین باشد. تعامل بر اساس رویکرد ارتباطی ترجیحی بیمار، تعداد دفعات ارسال آنها و میزان شدت آنها بر اساس بخش روانشناختی بیمار انجام خواهد شد. راه طولانی اینجاست.

برای پایبندی به دارو پشتیبانی ارائه دهید

به‌عنوان یک مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی با نقص ایمنی، رعایت رژیم دارویی بسیار مهم است. هر حمایتی که یک ارائه دهنده بتواند ارائه دهد، بهتر است. یادآوری‌های به‌موقع، ارتباطات شخصی‌سازی‌شده و اعلام حضور مرتب با استفاده از اولویت‌های روان‌شناختی به بیمار کمک می‌کند تا به برنامه خود پایبند باشد.

ارائه دهندگان باید تا جایی که می توانند برای آسیب پذیرترین بیماران خود انجام دهند. آن‌ها تمایل دارند از خدمات ارائه‌دهنده خود بیشتر از بسیاری از بیماران استفاده کنند و اگر تجربه‌ای عالی برای بیمار داشته باشند، بقیه بیماران نیز چنین هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بهبود پایبندی به دارو، به مطالعه موردی ما نگاهی بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید