شما در حال مشاهده هستید 3 روشی که بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی می توانند نتایج سلامت بیمار را بهبود بخشند

3 روشی که بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی می توانند نتایج سلامت بیمار را بهبود بخشند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

hospital-1

ایالات متحده انبوهی از بیمارستان ها، سیستم های مراقبت های بهداشتی، مؤسسات آموزشی و شبکه های مراقبت فوری دارد. اما بر اساس گزارش اخیر صندوق مشترک المنافع مطالعه.

اگر دلیل کافی برای مکث نیست، هزینه را در نظر بگیرید. ایالات متحده بالاترین هزینه ها و پایین ترین عملکرد کلی را در بین کشورها در مطالعه صندوق مشترک المنافع دارد. ایالات متحده در سال 2016 برای هر نفر 9364 دلار برای مراقبت های بهداشتی هزینه کرد، در حالی که در بریتانیا 4094 دلار در رتبه اول عملکرد کلی قرار داشت.

همه ناکارآمدی ها و بوروکراسی متورم در سیستم بهداشتی ایالات متحده چیز بدی است. چیزهای خوب استعداد و نوآوری فوق العاده، درجه یک و درجه یک در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است. هیچ کس این را استدلال نمی کند.

علاوه بر این، ایالات متحده بیش از سایر کشورها برای نوزادان نارس و مراقبت های پایان زندگی هزینه می کند. همیشه در ملاحظات مقرون به صرفه (و مزایایی که جامعه مایل است از آن چشم پوشی کند) معاوضه هایی وجود دارد، اما کمتر کسی استدلال می کند که برخی وجود ندارد. چربی قابل برداشت از سیستم بهداشتی ایالات متحده.

بنابراین، چگونه بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی در ایالات متحده می‌توانند شکاف هزینه‌ها را ببندند، شروع به بالا رفتن از انبار آماری کنند و به این گزارش‌ها درباره نتایج بهداشتی ضعیف پاسخ دهند؟

پلت‌فرم‌های دیجیتال جدید می‌توانند به کاهش ناکارآمدی‌ها کمک کرده و بیماران را به‌طور مداوم با بخش‌های کلیدی سیستم مرتبط کنند. بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی می توانند ارتباطات را در هر مرحله از سفر مراقبت های بهداشتی خودکار، شخصی و ساده کنند. پیوند مراقبت با کیفیت و ارزش می تواند باعث افزایش نتایج مثبت مراقبت های بهداشتی شود.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به نحوه انجام این کار بیندازیم:

1. ارتباطات مراقبتی را متمرکز کنید

ممکن است در عصر دیجیتال امروزی تعجب کنید که چگونه بسیاری از بیمارستان‌ها هنوز از سیستم‌های ارتباطی و ذخیره‌سازی داده‌های قدیمی استفاده می‌کنند.

tablet_PB_dashboardاجازه دهید بگوییم که فرانک یک هفته برای کمی درد در انگشت شست پا به پزشک متخصص پا می‌رود. یک ماه بعد برای تنگی نفس به پزشک قلبش مراجعه می کند. آیا این دو حادثه بهداشتی مرتبط هستند؟ احتمالاً نه، اما یک متخصص معالج باید تمام قطعات پازل مراقبت از سلامت فرد را در دسترس داشته باشد و در عین حال درخواست‌های حفظ حریم خصوصی بیمار را متعادل کند.

یک پرونده الکترونیک سلامت یکپارچه، قابل دسترسی توسط ارائه دهندگان در سراسر سیستم بهداشتی و با مشاهده تمام تاریخچه فرانک، به همه پزشکان معالج کمک می کند تا بهترین مراقبت را ارائه دهند. سیستم‌های بیشتر و بیشتری در دسترس قرار می‌گیرند که امکان اشتراک‌گذاری اطلاعات بیمار محور با پزشکان را فراهم می‌کنند.

2. به یاد داشته باشید افرادی که در پشت اسکراب هستند

پزشکان و پرستاران جان‌ها را نجات می‌دهند، اما هم زندگی دارند، و بیمارستان‌ها می‌توانند با سرمایه‌گذاری اندکی سود بزرگی داشته باشند. در آنها. مطالعات متعدد ارتباط بین محیط های کاری مثبت و حمایتی و مراقبت بهتر از بیمار را نشان داده است.

پس مراقب کارکنان خود باشید. پیک نیک های قدردانی از پرستاران را برنامه ریزی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه از متولیان تا جراحان مغز و اعصاب می توانند در فعالیت های سلامتی تحت حمایت بیمارستان مانند یک روز صحرایی برای بزرگسالان با یکدیگر ترکیب شوند. تیم شما را از دیوارهای زودپز بیمارستان خارج می کند. این برای روحیه و بیمارستان خوب است.

مطمئن شوید که زمان تعطیلات، زمان انعطاف‌پذیر و زمان خانواده بخشی یکپارچه از بسته است که کار در بیمارستان شما را فوق‌العاده می‌کند. غیبت های برنامه ریزی نشده برای بیمارستان ها 760000 دلار در سال هزینه مستقیم حقوق و دستمزد دارد، بنابراین این ضربه را کاهش دهید. شما روحیه، وفاداری و نتیجه نهایی خود را ایجاد می کنید – و نتایج را برای بیماران خود بهبود می بخشید.

3. از Health IT برای بهبود نتایج سلامت استفاده کنید

یک کلاس در حال ظهور از پلتفرم‌های دیجیتال، از جمله وجود دارد. زیست رایان، که برای تعامل بهتر با بیماران قبل، حین و بعد از درمان برای ایجاد انگیزه رفتارهای سالم و تسهیل بهبودی طراحی شده‌اند. این پلتفرم‌ها را به‌عنوان «دکترهای دیجیتال» در نظر بگیرید که بیماران را به‌طور یکپارچه در تمام جنبه‌های سفر سلامتی‌شان راهنمایی می‌کنند و تصمیم‌های پیشگیرانه سلامتی را در زندگی روزانه‌شان ادغام می‌کنند.

«با توجه به مشکلاتی که جوامع کم درآمد و محروم از خدمات پزشکی در دسترسی به خدمات مراقبت‌های بهداشتی با آن مواجه هستند، استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات ممکن است دسترسی آن‌ها به اطلاعات بهداشتی را به روش‌هایی که می‌تواند دانش بیمار و خود مدیریتی را افزایش دهد، بهبود بخشد. و شاید تأثیر مثبتی بر نتایج سلامتی داشته باشد. “

چنین پلتفرم‌های دیجیتالی به‌ویژه برای بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی با پیامدهای سلامت نسبتاً ضعیف در میان جمعیت‌هایی که از نظر پزشکی ضعیف هستند، مهم هستند. موسسه ملی بهداشت مطالعه‌ای را برای تعیین اینکه آیا فناوری اطلاعات سلامت می‌تواند دروازه ارتباطی مؤثری را برای مجموعه‌ای از بیماران در یک کلینیک مراقبت‌های بهداشتی شهری با اکثر مشتریان لاتین تبار فراهم کند یا خیر، انجام داد. نود و دو درصد از بیماران دارای تلفن همراه بودند و تقریباً نیمی از آنها از تلفن همراه برای تصمیم گیری در مورد سلامتی استفاده می کردند.

نتیجه گیری این مطالعه قطعی بود: “با توجه به مشکلاتی که جوامع کم درآمد و محروم از خدمات پزشکی در دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی با آن مواجه هستند، استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات ممکن است دسترسی آنها را به اطلاعات بهداشتی به گونه ای بهبود بخشد که بتواند دانش و خود بیمار را افزایش دهد. -مدیریت و شاید تأثیر مثبتی بر نتایج سلامتی داشته باشد. “

جالب توجه است، این مطالعه نشان می‌دهد که در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بیماران دارای تلفن همراه هستند، تنها بخش کوچکی از کلینیک‌های شبکه ایمنی از تلفن همراه برای مراقبت از بیمار استفاده می‌کنند. اکثر کلینیک هایی که به نظرسنجی آنها پاسخ دادند، نشان دادند که از تلفن همراه برای ارائه اطلاعات (مانند یادآوری قرار ملاقات یا ایمن سازی)، در مقابل تسهیل درگیر شدن با بیمار، استفاده می کنند. رایج ترین محدودیت های ارائه خدمات مبتنی بر تلفن همراه به بیماران، محدودیت بودجه و کمبود منابع انسانی و فناوری اطلاعات بود.»

راه حل های تعامل با بیمار

و اینجاست که پلتفرم‌های دیجیتال مبتنی بر ابر مانند زیست رایان وارد می‌شوند – با استفاده از یک زیرساخت فناوری اطلاعات از قبل موجود برای تعامل اقتصادی و کارآمد با بیماران و ترویج رفتارهای سالم، بدون نیاز به سرمایه‌گذاری جدید در سخت‌افزار یا نرم‌افزار.

اما همه پلتفرم‌های مشارکت بیمار یکسان نیستند. فقط زیست رایان از مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی استفاده می‌کند. برای سفارشی کردن ارتباطات خودکار بر اساس انگیزه های فردی بیماران و ترجیحات کانال، مانند ایمیل، پیام های متنی و پاسخ صوتی تعاملی (IVR).

به لطف این مدل، «آجیل و پیچ و مهره» سلامتی – قرار ملاقات ها، داروها، غربالگری های سلامت – می تواند به اندازه مسواک زدن یا دمیدن بینی بخشی از زندگی باشد.

اینها تنها چند مورد از راه‌هایی است که بیمارستان‌ها می‌توانند نتایج بهداشتی بهتری ایجاد کنند و در این فرآیند، نتایج مالی بهتری ایجاد کنند. بیمارستان یا سیستم بهداشتی شما چه اقداماتی را انجام خواهد داد؟

New Call-to-action

 

دیدگاهتان را بنویسید