3 روشی که فناوری درگیر شدن با بیمار می تواند مراقبت از دندان را بهبود بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

dentist-patient-engagement.jpg>px”>در سال های اخیر، گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی از طریق بیمه خصوصی یا گسترش Medicaid در کانون توجه قرار گرفته است. و با بحث در مورد قوانین جدید در سنا، به نظر می رسد که بیمه درمانی همچنان یک موضوع مهم باقی خواهد ماند.

اما بیمه دندانپزشکی چطور؟ بر اساسانجمن ملی دندانپزشکی، در پایان سال 2016، 66 درصد از آمریکایی ها فاقد بیمه دندانپزشکی بودند. برنامه‌ها (NADP). دلیل آن، یک وبلاگ نیویورک تایمز، این باور عمومی که مراقبت از دندان یک امر لوکس است. پیتر پولورینی، رئیس بازنشسته دانشکده دندانپزشکی دانشگاه میشیگان، این افسانه را رد می کند و خاطرنشان می کند: «این خیلی بیشتر از داشتن یک لبخند زیباست. غیرمعمول نیست که با افرادی مواجه شوید که در بیمارستان بستری می شوند زیرا توانایی پرداخت هزینه های مراقبت را ندارند.»


dental-cost-nyt-1.jpg


هزینه مشکلات دندانی فراتر از 1.6 میلیارد دلار تخمین زده شده برای ویزیت های مربوط به اورژانس دندان است. بیماری لثه درمان نشده منادی بیماری قلبی، دیابت و سایر خطرات سلامت جسمانی است که به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی کمک می کند. اما فناوری تعامل با بیمار می‌تواند به رفع مشکلات دندانی قبل از تبدیل شدن به پزشکی بزرگ کمک کند. مشکلات.

سوختن بیماران به صندلی دندانپزشک

همانطور که  که قبلاً ذکر شد، دندانپزشکان از قبل با چالش‌های مهمی در ارتباط با بیماران روبرو هستند – هزینه و ترس. در واقع، Modern Healthcare می نویسد: «دلیل شماره 1 اجتناب افراد از مراجعه به دندانپزشک، چه بیمه دندانپزشکی داشته باشند یا نه، این است که هزینه. و در نهایت، سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمار تاوان آن را می پردازند.»

اما همانطور که نوآوری مراقبت های بهداشتی را متحول می کند، فناوری مراقبت از دندان را نیز تغییر می دهد Scientific American. پیشرفت در ابزارهای مراقبت پیشگیرانه، حسگرهایی برای تشخیص زودتر مشکلات، لیزر برای درمان بیماری لثه و پوسیدگی دندان، مواد زیستی برای پرکردن حفره ها – دندانپزشکی در آستانه راه حل هایی است که درد و ناراحتی بسیاری را با مراجعه به دندانپزشک کاهش می دهد.

این مقاله پیش‌بینی می‌کند، “آینده دندانپزشکی با روش امروزی بسیار متفاوت به نظر می‌رسد: بدون دریل، بدون تزریق، دسترسی آسان‌تر و زمان درمان کوتاه‌تر.”

اما چنین فناوری های مراقبت از دندان مقرون به صرفه هستند یا در حال حاضر در دسترس نیستند. اینجاست که فناوری نوآورانه مشارکت بیمار در آن جای می گیرد.


در اینجا سه ​​راه برای استفاده از فناوری مشارکت بیمار برای بهبود سلامت دندان وجود دارد.

1. با مصرف کنندگان مراقبت های دندانی بیشتری ارتباط برقرار کنید.

قبل از اینکه بتوانید سلامت دندان را بهبود بخشید، باید بیماران را در مطب خود بیاورید. با فناوری تعامل بیمار، می‌توانید برای بازاریابی خدمات خود با مشتریان احتمالی تماس بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید از آن برای تقویت اعتماد و وفاداری بیمار استفاده کنید، که منجر به روابط قوی‌تر و مراجعه مداوم‌تر بیماران می‌شود.

2. آموزش مداوم بیماران در مورد سلامت دندان.

بی‌توجهی به سلامت دهان و دندان منجر به عواقب جدی دیگری برای سلامتی می‌شود، اما بسیاری از بیماران از ارتباط بین سلامت ضعیف دندان و مسائلی مانند بیماری قلبی یا دیابت آگاه نیستند. با مشارکت خودکار بیمار، می‌توانید ارتباطات آموزشی معنی‌داری را به صورت مداوم ارائه دهید که مزایای دندان‌ها و لثه‌های سالم و عواقب بی‌توجهی را برجسته می‌کند و به بیماران کمک می‌کند مراقبت‌های توصیه‌شده – در خانه یا با درمان‌های داخل مطب را رعایت کنند. /span>

3. جلسات از دست رفته بیمار را کاهش دهید.

یادآوری‌های قرار ملاقات خودکار مزایای متعددی را برای بیماران و خدمات دندانپزشکی ارائه می‌کند. قرار ملاقات‌های از دست رفته کمتر تضمین می‌کند که بیماران مراقبت‌های پیشگیرانه و درمان‌های مورد نیاز را دریافت می‌کنند، در حالی که زمان استراحت کارکنان را به دلیل لغو و افزایش درآمد کاهش می‌دهد.


یک پلت فرم خودکار مشارکت بیمار مانند زیست رایانبخش‌بندی روان‌شناختی به شما امکان می‌دهد درک عمیق بیماران را درک کنید. باورها و نگرش‌های مربوط به سلامت و تندرستی – همراه با اولویت‌های ارتباطی آنها – بنابراین می‌توانید پیام‌ها و کانال‌های تحویل را برای ایجاد انگیزه در تغییر رفتار سفارشی کنید.

در عین حال، داشبورد به کارکنان شما یک نمای کلی از تعامل ارائه می‌دهد و به لطف مکانیسم‌های پاسخ آسان برای استفاده که در این ارتباطات تعبیه شده است، ردیابی بیمارانی که با ارتباطات تعامل داشته‌اند، می‌دهد. این به کارکنان اجازه می‌دهد کارآمدتر کار کنند زیرا می‌توانند استثناها را دنبال کنند – کسانی که به یادآوری قرار یا پیام‌های دیگر پاسخ نمی‌دهند – به جای همه بیماران.

در حالی که بحث‌ها در مورد لغو و جایگزینی قانون مراقبت مقرون به صرفه ادامه دارد، دندانپزشکان و مقامات بهداشت عمومی هنوز کار خود را برای متقاعد کردن مردم – از جمله قانون‌گذاران – انجام می‌دهند که مراقبت‌های دندانی باید به عنوان بخش مهمی در نظر گرفته شود. مراقبت های بهداشتی عمومی.

اما به عنوان مراقبت های درمانی مدرن notes، سلامت دهان ارتباط نزدیکی با سلامت جسمانی، هزینه‌های پزشکی و کیفیت زندگی دارد، بنابراین انتظار گزینه‌ای نیست. فناوری تعامل با بیمار یکی از بهترین راه‌ها برای ارتباط با بیماران مراقبت‌های دندان‌پزشکی و آوردن لبخند سالم به چهره‌شان است. PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید