شما در حال مشاهده هستید 3 روش مقرون به صرفه برای بهبود نتایج سلامت

3 روش مقرون به صرفه برای بهبود نتایج سلامت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

cost-effective-ways-to-improve-health-outcomes

بیش از یک دهه پیش، ژورنال نیوانگلند از پزشکی (NEJM) گزارش داد که “سلامت تحت تاثیر عواملی در پنج حوزه است – ژنتیک، شرایط اجتماعی، قرار گرفتن در معرض محیطی، الگوهای رفتاری و مراقبت های بهداشتی.” در سال‌های بعد، پذیرش فناوری، تغییر از مراقبت‌های مبتنی بر حجم به مراقبت‌های مبتنی بر ارزش، و افزایش مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی شروع به دگرگونی مراقبت‌های بهداشتی در آمریکا کرده است.

علی‌رغم تأثیر پرونده‌های سلامت الکترونیکی (EHR)، فشارهای فزاینده هزینه‌ها، و مصرف‌کنندگانی که دارای پوست بیشتری در بازی هستند، نتایج سلامت گریزان باقی مانده است. چرا؟ از آنجا که، طبق NJEM، مراقبت های بهداشتی تنها 10 درصد از پیامدهای بد سلامت را تشکیل می دهد، در حالی که الگوهای رفتاری و شرایط اجتماعی بیماران 55 درصد را تشکیل می دهند.

چگونه مشارکت بیمار را به سطح بعدی برسانیم

نتایج سلامتی مثبت مستلزم سطوح بالایی از مشارکت بیمار است – و نه فقط زمانی که بیماران مشکلی دارند. پیشگیری از بیماری و مدیریت سلامتی نیز نیاز به مشارکت دارد.

متأسفانه، بیشتر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی به این میزان با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار نمی‌کنند. بدون افزایش بیش از حد بودجه، چه اقداماتی می توانند انجام دهند؟

مرحله 1: تمرکز بر تشخیص های کاملاً آگاهانه

کدهای پستی ممکن است نقشی داشته باشند .

اما مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بیشتر از ارقام به جدول می آورند. آنها همچنین نگرش ها، انگیزه ها و ارزش های متفاوتی را به تجربیات مراقبت های بهداشتی خود می آورند. بررسی کسب و کار هاروارد.

مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی ایجاد شده توسط راه‌حل‌های زیست رایان پنج بخش مجزا را شناسایی می‌کند: خودسازان، جویندگان تعادل، شعبده بازان اولویت دار، جهت گیران و استقامت های اراده. با درک اولویت‌ها، شیوه‌های زندگی و اولویت‌های ارتباطی که بر تجربیات هر بخش تأثیر می‌گذارند، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند برنامه‌های مراقبتی را برای رسیدگی بهتر به آن الگوهای رفتاری و شرایط اجتماعی که تأثیر زیادی بر پیامدهای سلامت دارند، هماهنگ کنند.

مرحله 3: تمرکز بر مشارکت بیمار در طول کل مجموعه مراقبت

دانستن نحوه برخورد بیماران با تجربه مراقبت‌های بهداشتی خود، اولین قدم برای بهبود مشارکت بیمار است.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی همچنین باید با این بیماران در هر کجا که در سفر سلامتی و تندرستی خود هستند، ملاقات کنند. یک راه حل خودکار مشارکت بیمار مانند زیست رایان، که از مدل تقسیم بندی روانشناختی اختصاصی زیست رایان استفاده می کند، به بیمارستان‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی طیف گسترده‌ای از ارتباطات را شخصی‌سازی کنند – از کمپین‌های بازاریابی برای جذب بیماران جدید و بازگرداندن آنها به رفع شکاف‌های مراقبت‌های پیشگیرانه و اطمینان از تجربه یکپارچه‌تر قبل، حین و بعد از بستری شدن در بیمارستان.

ارتباطات بسیار مرتبط، که به صورت خودکار از طریق کانال‌های ترجیحی بیماران ارسال می‌شوند، به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهند تا به طور مؤثر بر نتایج سلامتی مثبت تأثیر بگذارند و در عین حال به بازگشت سرمایه‌ای به همان اندازه مثبت از استفاده کارآمدتر از منابع دست یابند. به عنوان مثال، استفاده از این سیستم یک سازمان بهداشتی را قادر ساخت تا نرخ پاسخ به غربالگری سرطان سینه و دهانه رحم را تا 500 درصد افزایش دهد. مزایای بالقوه پیامد سلامتی ناشی از تشخیص زودهنگام را تصور کنید.

هر برند مصرف‌کننده‌ای به شما می‌گوید که مشتریانش افراد بی‌ثباتی هستند، و این زمانی است که آنها چیزهایی را که واقعاً می‌خواهند خرید می‌کنند – مانند ماشین، لوازم الکترونیکی یا تعطیلات. خرید قیمت برای بیمه، ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی یا یک روش جراحی جذابیت یکسانی ندارد.

غلبه بر موانع برای نتایج بهتر سلامت ممکن است یک ماموریت چالش برانگیز باشد، اما غیر قابل حل نیست. آیا آماده‌اید تا گام‌هایی را در مسیر دستیابی به نتایج سلامت بهتر برای بیماران خود بردارید؟

برای اطلاعات بیشتر درباره تقسیم بندی روانشناختی، مقرون به صرفه بودن و تأثیر آن بر نتایج سلامت، وایت پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید