شما در حال مشاهده هستید 3 نشانه زمان آن است که در استراتژی جذب بیمار خود تجدید نظر کنید

3 نشانه زمان آن است که در استراتژی جذب بیمار خود تجدید نظر کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

3 Signs It's Time to Rethink Your Patient Acquisition Strategy

آیا اخیراً استراتژی اکتساب بیمار خود را تحلیل کرده‌اید؟ اگر نه، ارزش این را دارد که رویکرد خود را دوباره مرور کنید. ممکن است سخت باشد که به چیزی که ایجاد کرده اید یا روی آن کار می کنید نگاه کنید و فکر کنید که باید تغییر کند، اما گاهی اوقات این بهترین راه برای تقویت مجدد تلاش ها و در این مورد است. ، سهم بازار خود را بهبود بخشید.

نشانه هایی که نشان می دهد باید در استراتژی جذب بیمار خود تجدید نظر کنید

  1. نرخ جذب پایین

این یکی ممکن است واضح به نظر برسد، اما معیار مهمی برای ردیابی است. اگر نرخ جذب شما ناگهان بسیار زیاد شود کم یا اگر در طول زمان روند منفی داشته باشید، احتمال زیادی وجود دارد که باید تغییراتی در استراتژی خود ایجاد کنید.

  1. حفظ در حال کاهش است

مشابه نرخ جذب، نرخ نگهداری بسیار مهم است. در حالی که ما مطمئناً بر روی یافتن بیماران جدید متمرکز هستیم، مهم است که به یاد داشته باشیم که بیماران وفادار هستند. گاهی اوقات ارزش بیشتری از افراد جدید دارند که مدت زیادی در تمرین شما نمی مانند.

توجه به این دو معیار اول در رابطه با یکدیگر نیز مهم است. اگر خرید شما کاهش یافته است اما میزان حفظ شما ناگهان بسیار بیشتر شده است، ممکن است دلیل کاملی برای هشدار نداشته باشید، به خصوص اگر در ظرفیت یا نزدیک به ظرفیت باشید.

  1. ارجاعات کمتر

اگر مرتباً از بیماران جدید بپرسید که چگونه از شما مطلع شده‌اند، این می‌تواند یک معیار آسان برای ردیابی باشد. اگر ارجاعات شما کاهش یافته است، ممکن است یک پرچم قرمز باشد. بیماران راضی به احتمال زیاد دوستان و خانواده خود را به مطب شما ارجاع می دهند. اگر تعداد بیماران جدیدی که ارجاع داده اند کمتر می شود، ممکن است مشکل رضایت بیمار در دستان شما باشد.

همچنین می‌خواهید بیمارانی را که از طریق ارجاع به مطب شما آمده‌اند، پیگیری کنید. آیا بعد از گذشت زمان هنوز آنجا هستند؟ یا تمرین شما را برای یک رقیب ترک کرده اند؟ باز هم، این می تواند بینش ارزشمندی در مورد سطح رضایت بیماران شما ارائه دهد.

اصلاح استراتژی جذب بیمار

شاید متوجه شده باشید که تلاش‌های شما برای کسب نیاز به اصلاح دارد. خبر خوب این است که ما چند ایده داریم که می توانید امروز برای تقویت استراتژی خود اجرا کنید.

  1. توجه خود را به صورت آنلاین متمرکز کنید

با تجزیه و تحلیل حضور در رسانه های اجتماعی و نظرات آنلاین خود شروع کنید . اگر نظرات شما کمتر از آنچه می‌خواهید است، از بیماران راضی خود بخواهید که برای شما نظر بدهند. اغلب اوقات بیماران ناراضی بیشتر از بیماران راضی نظر می گذارند، بنابراین مطمئن شوید که این بازخوردهای مثبت را بخواهید.

همچنین در نظر بگیرید که آیا حضور شما در رسانه‌های اجتماعی نیاز به بازنگری اساسی دارد یا حداقل حضور مداوم‌تری دارد. بیماران شروع به خرید برای مراقبت های بهداشتی می کنند بر اساس حضور ارائه دهنده در رسانه های اجتماعی. با ارائه ارزش قوی و ایجاد حس جامعه و اعتماد، می توانید شروع به ایجاد روابطی کنید که به بیماران وفادار تبدیل شوند.

  1. برای لحظات خوب نیز با بیماران خود باشید

به احتمال زیاد بیماران خود را فقط در لحظات ناراحت کننده می بینید. بیایید با آن روبرو شویم – اکثر مردم انتخاب نمی کنند که به دکتر یا بیمارستان بروند مگر اینکه واقعاً نیاز داشته باشند (یا برای ویزیت سالانه). توجه داشته باشید که در جامعه خود مشارکت داشته باشید. به این ترتیب، بیماران بالقوه جدید می‌توانند درباره شما یاد بگیرند، و زمانی که به پزشک نیاز داشته باشند، در ذهن خود قرار خواهید گرفت.

این را با بیماران فعلی خود یک قدم جلوتر بردارید. (به یاد داشته باشید: بیماران خوشحال منجر به ارجاع می شوند!) با استفاده از سرویسی مانند پلتفرم تعامل با بیمار، می‌توانید پیام‌های شخصی‌سازی شده برای بیماران خود در طول سال ارسال کنید و رویدادهای مهم سلامتی، خدمات پیشگیرانه مانند واکسن آنفولانزا را به آنها یادآوری کنید و به طور کلی با زندگی آنها همراه باشید. پلت فرم زیست رایان حتی از بخش‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که پیام‌های شما برای هر بیمار طراحی شده است. چه کسی آنها را دریافت می کند.

  1. در دسترس بیماران فعلی و بالقوه خود باشید

آیا بیماران شما می توانند از طریق یک برنامه یا از طریق ایمیل با شما تماس بگیرند؟ آیا بیماران آینده نگر می توانند در رسانه های اجتماعی برای شما پیام ارسال کنند یا اطلاعات تماس شما را به راحتی در وب سایت شما پیدا کنند؟ هرچه تماس افراد با شما سخت تر باشد، احتمال اینکه سعی کنند با شما تماس بگیرند کمتر می شود. این نقاط تماس اولیه همان چیزی است که اساس رابطه شما با بیمار را تشکیل می دهد و ارتباط مداوم برای رضایت مداوم بیمار بسیار مهم است.

قرار است ابتدا چه بخشی از استراتژی جذب بیمار خود را ارزیابی کنید؟ با صرف زمان برای دیدن آنچه که کار می کند و اعمال تغییرات برای آنچه که نیست، این فرصت را دارید که تفاوت بزرگی در تلاش های خود ایجاد کنید و سهم بازار خود را افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه پلت فرم مشارکت بیمار و مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی ما می‌تواند استراتژی اکتساب شما را تقویت کند، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید