شما در حال مشاهده هستید 3 نوآوری در مراقبت های بهداشتی که بیماران انتظار آن را دارند

3 نوآوری در مراقبت های بهداشتی که بیماران انتظار آن را دارند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

3 Healthcare Innovations Patients Have Come to Expect

مصرف کنندگان امروزی اغلب انتظارات زیادی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دارند. بین افزایش سلامت از راه دور، غیر -طب سنتی و کسب بیماران جدید انجام دهند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، مهم است که خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان را بپذیرید.

گزینه های فراوان

بیماران، به‌ویژه افراد جوان‌تر، با گزینه‌های مختلف ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی روبرو هستند. بیماران جوان مایل و علاقه مند به امتحان کردن خدمات بهداشتی غیرسنتی، از جمله سلامت از راه دور و همچنین طب سوزنی یا درمان های طبیعی.

بیماران امروزه به دنبال کارایی، مقرون به صرفه بودن و راحتی هستند، فقط به چند مورد اشاره می کنیم. اگر آنها یک روش سنتی مراقبت های بهداشتی را امتحان کنند و از هر یک از این راه ها ناراضی باشند، به شدت احساس می کنند. احتمالاً چیز دیگری را امتحان کنید. این امر جذب بیمار را بسیار دشوار می کند، و به این معنی است که برآورده کردن انتظارات آنها ضروری است.

برآوردن یا فراتر از انتظارات

این هدف اصلی جدید شما در مورد جذب بیمار است. یکی از راه‌های دستیابی به این هدف، پذیرش و رهبری نوآوری های مراقبت های بهداشتی. بیماران جدید، به ویژه، می خواهند که ارائه دهندگان آنها در نوآوری های پزشکی مدرن مهارت داشته باشند و مشارکت داشته باشند. معمولاً، این به معنای پذیرش نوعی تله سلامت است. چه برنامه‌ای را برای پاسخ دادن به سؤالات سریع پیاده‌سازی کنید یا قرار ملاقات‌های کامل با سبک کنفرانس ویدیویی ارائه دهید، بیماران انتظار دارند هنگام تعامل با پزشکان خود از این فناوری استفاده کنند.

اما سلامت از راه دور تنها نوآوری مراقبت های بهداشتی نیست که مصرف کنندگان امروزی انتظار دارند. بیایید نگاهی به چند مورد دیگر بیندازیم.

  1. هوش مصنوعی (AI)

بله، هوش مصنوعی در حال حاضر در بسیاری از مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد. با توجه به محبوبیت پوشیدنی‌هایی مانند Fitbits و Apple Watches، بسیاری از بیماران روزانه با هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی در تماس هستند. برخی از بیماران از قبل از پزشکان می خواهند که از داده هایی که به طور مداوم جمع آوری می کنند برای اطلاع رسانی درباره تصمیمات مراقبت های بهداشتی خود استفاده کنند. این بدان معناست که هوش مصنوعی در حال افزایش اهمیت است.

  1. ارتباط بهتر و آسانتر

تقریباً هر مطب نوعی برنامه، پورتال یا پلتفرم دارد که می‌تواند به بیماران خود ارائه دهد. با این حال، بسیاری از این برنامه ها هنوز تجربه کاربری مورد نظر خود را به بیماران ارائه نمی دهند. بیماران راهی می خواهند که به راحتی با ارائه دهندگان خود ارتباط برقرار کنند، صورتحساب های خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند و دوباره درخواست کنند. چند سلامت دیجیتال وجود دارد ابزارهایی در افق که ممکن است بتوانند آن نیازها و نیازهایی را که قبلاً در دسترس هستند برآورده کنند، مانند زیست رایان. در حالی که مطمئناً مهم است که شما در حال حاضر نوعی چنین پیشنهادی داشته باشید، همچنین ایده خوبی است که چشمان خود را برای پلتفرمی که هر آنچه را که بیماران می خواهند ارائه می دهد، باز نگه دارید.

  1. هزینه های قابل پیش بینی مراقبت

بیماران مطمئناً خواهان هزینه‌های کمتر مراقبت‌های بهداشتی هستند، اما مهم‌تر از آن، چیزی قابل پیش‌بینی می‌خواهند. این که آیا این به شکل شفافیت قیمت، بحث مقدماتی در مورد هزینه ارائه می شود. یا یک میانگین هزینه منتشر شده، بیماران می‌خواهند قبل از دریافت صورت‌حساب، بتوانند قیمت مراقبت‌های بهداشتی خود را محاسبه کنند.

نوآوری مراقبت های بهداشتی و تقسیم بندی روانشناختی

این نوآوری‌های سفید عموماً محبوب هستند، نمی‌توانیم نادیده بگیریم که بیماران همیشه چیزهای مشابهی را نمی‌خواهند. به عنوان مثال، همه بیماران ناراضی مطب شما را برای طب جایگزین ترک نمی کنند. مهم است که بفهمیم چه چیزی افراد را به صورت فردی تحریک می کند، جایی که تقسیم بندی روانشناختی وارد عمل می شود. با این مدل اثبات شده و اختصاصی، می‌توانیم افراد را بر اساس سبک زندگی، انگیزه‌ها و اولویت‌هایشان در یکی از پنج گروه دسته‌بندی کنیم.

به نوبه خود، تقسیم بندی روانشناختی می تواند به شما در درک آنچه برای بیماران شما مهم است کمک کند. جویندگان تعادل معتقدند که تصمیمات نهایی را برای مراقبت های بهداشتی خود خواهند گرفت. آنها احتمالاً از بسیاری از ارائه دهندگان یا انواع مراقبت ها مشاوره می گیرند و سپس انتخاب می کنند. اگر احساس کنند مراقبت های سنتی به طور کامل نیازهای آنها را برآورده نمی کند، ممکن است طب جایگزین را در نظر بگیرند.

از طرف دیگر

مسیر گیرندگان معتقدند که آنها پزشکان در مراقبت از خود حرف آخر را می زنند. تا زمانی که ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند توضیح دهند که چگونه برنامه مراقبتی را در روال روزانه راهنمای گیرنده تطبیق دهند، دستورالعمل‌های آنها را بدون پرسیدن سوال دنبال می‌کنند.

به‌روز ماندن در مورد نوآوری‌های مراقبت‌های بهداشتی، به‌ویژه با ابزارهای سلامت دیجیتال، تضمین می‌کند که در حین تکامل، انتظارات مصرف‌کنندگان را برآورده می‌کنید یا از آنها فراتر می‌روید. این مرحله برای حفظ و بهبود نرخ جذب بیمار و سهم بازار شما حیاتی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی که به جذب بیمار مربوط می شود، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید