3 نکته برای بهبود نتایج سلامتی هزاره ها در سال 2019

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

 

Health Outcomes in Millennialsدر حالی که جمعیت سالخورده بیبی بومر هنوز بر استفاده از مراقبت‌های بهداشتی غالب است، این گروه در حال کاهش است و در سال 1999 به 78.8 میلیون نفر رسید. در همین حال، تعداد نسل هزاره‌ها در حال حاضر تقریباً 11 میلیون نفر از بچه‌های بومور بیشتر است – و تعداد آنها هرگز رو به کاهش نخواهد بود. به زودی. پس جای تعجب نیست که هزاره‌ها یک موضوع داغ است در سراسر صنعت مراقبت های بهداشتی

تمرکز در سال‌های اخیر بر مشارکت متمرکز بوده است، به ویژه در میان ارائه‌دهندگان بیمه سلامت که به دنبال آوردن بزرگسالان جوان‌تر و سالم‌تر به نقش‌های عضو خود هستند. اما تعامل تنها یک بخش از معادله است. چگونه از خرید یک بیمه نامه درمانی یا انتخاب یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به سمت بهبود نتایج سلامت هزاره حرکت می کنید؟

درک نگرش های هزاره در مورد سلامت و تندرستی

مانند هر جمعیت بزرگ، برخی از تعمیم ها را می توان در مورد هزاره ها انجام داد. به عنوان مثال، به عنوان بومیان دیجیتال، هزاره ها به دسترسی فوری به دوستان، سرگرمی و خرید عادت دارند. به طور طبیعی، آنها انتظار دارند که دسترسی به مراقبت های بهداشتی به اندازه تلفن های هوشمند موجود در جیب آنها آسان و راحت باشد.

علاوه بر این، Pew Research به تنوع نژادی و قومی هزاره ها اشاره می کند که به طور قابل توجهی بیشتر از نسل های قبلی است، و خاطرنشان می کند: “این تغییر تا حدی ناشی از افزایش تعداد مهاجران اسپانیایی و آسیایی است که رتبه آنها از زمان سال 2018 افزایش یافته است. نسل بومر.”

با نگاهی دقیق تر به این تنوع، 38 درصد از هزاره ها در پنج سال پیش ایالات متحده دو زبانه بود، در مقایسه با 22 درصد یک دهه قبل. در برخی از مناطق، مانند شهرستان لس آنجلس، این اعداد افزایش می‌یابند که الهام‌بخش LA Times تا در مقاله ای در سال 2015 به این جمعیت شناسی “نسل دوساله” لقب دهد.

چگونه تقسیم بندی روانشناختی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی کمک می کند

اما ارائه ابزارهای سلامتی دیجیتال یا برقراری ارتباط به زبان‌های ترجیحی، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی هزاره را به تنهایی درگیر نمی‌کند. چرا؟ زیرا علیرغم شباهت‌هایی که جمعیت به اشتراک می‌گذارد، هزاره‌ها مانند دیگر نسل‌ها از افرادی تشکیل شده‌اند که تجربیات و انتظارات متفاوت زندگی را به روی میز می‌آورند. بخش گسترده داده های جمعیت شناختی یا تشخیص های مشترک تصویر دقیق مورد نیاز برای ایجاد انگیزه در تغییر رفتار را نشان نمی دهد.

ایجاد پیشرفت قابل اندازه‌گیری در پیامدهای سلامت هزاره، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را می‌طلبد تا درک بهتری از چگونگی تأثیر نگرش‌ها، باورها و ترجیحات فردی بر تعامل طولانی‌مدت و پیروی از توصیه‌های بهداشتی داشته باشند. مدل بخش‌بندی روانشناختی که توسط راه‌حل‌های زیست رایان مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را بر اساس ویژگی‌های فردی طبقه‌بندی می‌کند – به چه چیزی اعتقاد دارند، به چه کسی اعتماد دارند و چگونه می‌خواهند درگیر شوند.

  • خودآگاهان فعال و سلامت محوراز ابزارهایی استفاده می‌کنند که به آنها کمک می‌کند در مورد سلامتی، کادرها را بررسی کنند.

  • جویندگان تعادل مستقل، اما فعال ترجیح می‌دهند قبل از تصمیم‌گیری در مورد مراقبت‌های بهداشتی، همه گزینه‌ها را درک کنند – نه لزوماً فقط گزینه‌های متخصصان مراقبت‌های بهداشتی.

  • شعبده بازان اولویت دار شلوغ و پریشان نگرانی های شغلی و خانوادگی را مقدم بر سلامت شخصی قرار می دهند و به تعاملات بیشتری نیاز دارند تا تمرکز آنها بر رفتارهای سالم باشد.

  • کاربران جهت شکل‌پذیر به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اعتماد دارند و می‌خواهند توصیه‌های بهداشتی را دنبال کنند، اما ممکن است برای انجام این کار مشکل داشته باشند.

  • استقامت‌کنندگان مستقل و اراده‌دار در لحظه زندگی می‌کنند و باعث می‌شود آنها کمتر فعال و سخت‌ترین انگیزه را ایجاد کنند.

تحقیقات نشان می‌دهد که 31 درصد از جمعیت عمومی افراد استقامتی اراده‌ای را نشان می‌دهند، اما با نگاه کردن به جمعیت هزاره به تنهایی در نمودار زیر، این تعداد افزایش می‌یابد. نتیجه تعجب آور نیست. به هر حال، افراد جوان تر نسبت به افراد مسن تر تمایل دارند که نگرش آزادانه تری داشته باشند. اما وقتی نوبت به حرکت دادن سوزن روی نتایج سلامتی برای هزاره ها می رسد، چالشی ایجاد می کند.

Willful Endurers

تاکتیک برای جذب و نگهداری بیماران هزاره

با این حال، Forewarned، forearmed است. با بینش‌های حاصل از تقسیم‌بندی روان‌شناختی، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند ارتباطات خود را برای رسیدگی به تفاوت‌های بین بیماران هزاره تنظیم کنند. چه کار دیگری می‌توانید انجام دهید تا بر هزاره‌ها پیروز شوید و تغییر رفتار را برای تأثیر مثبت بر نتایج سلامت هزاره هدایت کنید؟

1. انتخاب پزشک مراقبت های اولیه را تشویق کنید. تداوم مراقبت جزء مهمی در بهبود پیامدهای سلامت هزاره است، اما یک Kaiser Health News گزارش می دهد که 45 درصد از 18 تا 29 سال- در مقایسه با 28 درصد از افراد 30 تا 49 ساله، سالمندان هیچ ارائه دهنده مراقبت اولیه ندارند.

KHN همچنین به بینش JAMA Internal Medicine اشاره می‌کند و خاطرنشان می‌کند که «… تقریباً نیمی از بیمارانی که برای سرماخوردگی، آنفولانزا یا یک بیماری تنفسی مشابه در کلینیک مراقبت‌های اورژانسی به دنبال درمان بودند، نسخه غیرضروری و بالقوه مضر برای آنتی‌بیوتیک‌ها را ترک کردند. در مقایسه با 17 درصد کسانی که در مطب پزشک مراجعه می‌کنند.» دکتر مایکل مانگر، رئیس آکادمی پزشکان خانواده آمریکا، در صحبت با KHN، گفت: «همه ما به مراقبت هماهنگ و طولی نیاز داریم. صرف نظر از اینکه چقدر سالم هستید، به کسی نیاز دارید که شما را بشناسد.» دکتر مانگر و دیگر کارشناسان تاکید می‌کنند که بهترین زمان برای انتخاب پزشک مراقبت‌های اولیه قبل از وقوع یک بحران سلامتی است، نه در لحظه بحران.

2. خدمات بهداشتی مناسب را ارائه دهید. KHN اشاره می کند، “بسیاری از جوانان به مجموعه ای از گزینه های جایگزین روی می آورند: کلینیک های خرده فروشی ساخته شده از داروخانه ها یا فروشگاه های خرده فروشی بزرگ، مراکز مراقبت فوری و رایگان. آن ساعت‌های عصر و آخر هفته و سایت‌های پزشکی از راه دور آنلاین که بازدیدهای مجازی را بدون نیاز به ترک خانه ارائه می‌دهند.» اخبار فناوری اطلاعات بهداشت و درمان گزارش می دهد که 40 درصد از هزاره ها می گویند که پزشکی از راه دور یک گزینه “بسیار مهم” یا “بسیار مهم” در مورد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است.

سایر تغییرات مربوط به راحتی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند انجام دهند عبارتند از ارائه وقت ملاقات در همان روز، عصر و آخر هفته، همراه با ابزارهای آنلاین یا دیجیتال برای تعیین قرار، دسترسی به داده های بهداشتی و پرداخت هزینه خدمات مراقبت های بهداشتی. موت بلر، یک پزشک خانواده در والاس، نیوجرسی، به KHN گفت: «ما پیام رسانی و تعامل بیشتری را از طریق یک رابط الکترونیکی انجام می دهیم. من فکر می کنم هزاره ها انتظار چنین ارتباطی را دارند.”

3. موانع هزینه را برطرف کنید. همانطور که راحتی برای جذب نسل هزاره ضروری است، شفافیت قیمت نیز نقش مهمی ایفا می کند. کلینیک‌های خرده‌فروشی و خدمات پزشکی از راه دور تمایل دارند هزینه‌های خدمات مختلف را از قبل ارسال کنند. مطالعات نشان می دهد که 44 تا 64 درصد بیماران اعتراف می کنند که مراقبت های لازم را به دلیل هزینه انجام نمی دهند. طبیعتاً هزاره‌های جوان‌تر و از نظر مالی با امنیت کمتری تمایل زیادی به اجتناب از مراقبت دارند. با این حال، هزاره ها نیز بیشتر به گوشی های هوشمند یا لپ تاپ خود روی می آورند تا گزینه های درمانی، هزینه ها و رتبه بندی کیفیت را بررسی کنند. شفافیت بیشتر قیمت، به‌ویژه برای خدمات اساسی، می‌تواند به بیماران هزاره کمک کند تا بر تردید خود برای تعامل با سازمان‌های سنتی مراقبت‌های بهداشتی غلبه کنند.

هیچ رویکرد یکسانی برای بهبود نتایج سلامت هزاره وجود ندارد. اما سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی که به طور کلی به انتظارات هزاره‌ها پاسخ می‌دهند – و آن خدمات و ابزارهای مدیریت سلامت را با بخش‌های روان‌شناختی فردی مبتنی بر ارتباطات هدفمند تکمیل می‌کنند – راه طولانی را برای دستیابی به این هدف پیش خواهند برد.

نگاهی دقیق تر به نحوه تقسیم بندی روانشناختی بیندازید وایت پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید