شما در حال مشاهده هستید 3 نکته برای ساختن یک نام تجاری زنده که آنلاین ماندگار باشد

3 نکته برای ساختن یک نام تجاری زنده که آنلاین ماندگار باشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

چگونه یک برند مراقبت های بهداشتی در عصر دیجیتال مرتبط باقی می ماند؟ چگونه دسترسی خود را گسترش می دهید و تعامل را در رسانه های اجتماعی افزایش می دهید؟ و چگونه می‌توانید با نسل‌های جدید مشتریان مرتبط بمانید — در حالی که به هویت برند خود وفادار می‌مانید؟

اسپویل: شما این کار را با به خطر انداختن شخصیت خود انجام نمی دهید.

تنها راه برای انطباق با مخاطبان و کانال های مورد نظر و در عین حال سازگاری با ارزش های اصلی و ماموریت خود، ساختن یک برند زنده است.

یک برند زنده پویا و روان است. می تواند با مخاطبان هدف خود و در محیط دیجیتال در حال تحول رشد کند.

امروزه، بیش از هر زمان دیگری، برندهای مراقبت های بهداشتی باید به گونه ای ارتباط برقرار کنند که با مشتریان ارتباط برقرار کنند و از رقبا پیشی بگیرند.

اگر برند شما احساس می‌کند با سن کنونی ارتباطی ندارد، در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که به شما در ایجاد یک برند زنده کمک می‌کند. اما ابتدا، اجازه دهید تعریف کنیم که چیست و چگونه با مارک های ثابت یا سنتی متفاوت است.

مارک زنده چیست؟

یک نام تجاری زنده یک تجربه برند ثابت برای سهامداران داخلی و مخاطبان است. مشتری روی صندلی راننده است و تعیین می کند که چگونه، چه زمانی و کجا برند را تجربه کند.

برت ماورر، مدیر ارشد هنری موفقیت مراقبت های بهداشتی، آن را اینگونه توضیح می دهد: «موقعیت و هدف اصلی برند، تنه درخت است. کاربرد زنده آن برند، شاخه‌ها و برگ‌هایی هستند که از آن دور می‌شوند و به فضاهای جدید می‌روند – اما هنوز هم بخشی از آن درخت هستند.»

از سوی دیگر، یک نام تجاری ایستا برای هر کانال و زمینه ای یک رویکرد کوکی برش را نشان می دهد.

برت می‌گوید: «یک سیستم برند استاتیک سعی کرده است برای هر برنامه‌ای که «ممکن است» در آینده مورد نیاز باشد، برنامه‌ریزی و طراحی کند. “در مقابل، یک سیستم برند زنده برای پیش‌بینی ناشناخته‌ها و چیزهای جدید طراحی شده است – با این درک که خود برند آزاد است تا از آن برنامه یا محیط خاص استفاده کند.”

نمونه‌هایی از برندهای زنده در دنیای واقعی

GAP و Yeezy Collaboration

بیایید همکاری Yeezy با GAP را در نظر بگیریم. GAP یک برند بسیار شناخته شده و تثبیت شده است – با لوگوی قابل تشخیص ارزشمند.

یک نام تجاری سنتی که پیش‌بینی یک شراکت است، معمولاً ترکیب لوگوها را در نظر می‌گیرد.

از سوی دیگر، GAP تا مدت زمانی که پوشاک Yeezy در دسترس است، لوگوی خود را به طور کامل به برند Yeezy واگذار می کند! این یک انحراف چشمگیر از رویکرد مشارکت سنتی در بین مارک‌هایی است که معمولاً از آلودگی متقابل می‌ترسیدند و ارزش ویژه برند/آرم خود را کاهش می‌دهد.

برند زنده در عمل

این سناریو را در نظر بگیرید: رنگ‌های برند بهداشتی شما سیاه و سفید هستند. همه چیز سیاه و سفید است، مهم نیست چه باشد، زیرا این چیزی است که سیستم برند رویایی شما دیکته می کند.

مشکل؟ رنگ سیاه در تبلیغات رسانه های اجتماعی به خوبی تبدیل نمی شود – حتی اگر تضاد وجود داشته باشد. بسیاری از برندها به جای استفاده از رنگ‌هایی که به خوبی تبدیل می‌شوند، داده‌های عملکرد را نادیده می‌گیرند و با رنگ‌های برند خود محفوظ می‌مانند.

برت می‌گوید: «از سوی دیگر، یک نام تجاری زنده، این مفهوم را پذیرفته است. “آنها با کنجکاوی پاسخ می دهند و شاید حتی آن رنگ خاص را روی یک پلت فرم خاص در آغوش می گیرند.”

یک نام تجاری زنده به برند خود اجازه می دهد تا برای نتایج تغییر کند — چیزهایی که برای آنها طراحی نکرده اند. با این حال، آنها هنوز یک سیستم برند ایجاد می کنند که کمتر به زیبایی شناسی خاص و بیشتر به وضوح و ثبات پیام و هدف وابسته است.

“یک سال بعد، زمانی که یک طراح جدید در حال استفاده از نام تجاری بر روی پلتفرم جدیدی است… آنها به استانداردهای برند زنده نگاه می کنند – و می بینند که از قبل راه حلی برای رنگ صورتی در سیستم برند وجود دارد – زیرا که در طول راه اضافه شد! برت می‌گوید: برند تغییر می‌کند و رشد می‌کند.

3 نکته برای ایجاد یک برند زنده

چه به بینش تازه نیاز داشته باشید یا یک ، در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که به شما کمک می کند یک برند زنده ایجاد کنید و با مخاطبان خود بدون توجه به جایی که هستند ارتباط برقرار کنید.

1)      مرتبط بمانید.

سیستم های سلامت موفق اغلب با جوامع خود ارتباط نزدیک دارند. ضربان قلب مردم را می دانند. آن‌ها می‌دانند مردم به چه چیزی نیاز دارند، می‌خواهند و دردشان چیست.

اما، اگر پیام و هویت بصری برند شما ثابت باشد، ممکن است فرصت‌هایی را برای شخصی‌سازی پیام خود در یک بازار پر سر و صدا از دست بدهید.

برای تبدیل شدن به یک برند زنده، باید مرتبط و جذاب. پیام خود را با چیزهایی که مرتبط هستند تطبیق دهید و به علایق، نیازها و نگرانی های آنها بپردازید. با مرتبط شدن، مرتبط و مرتبط می‌مانید.

2)      تطبیق مناسب.

یک برند زنده بسیار شبیه به شخصیت و سبک خود یک فرد است. بسته به کانال و مکالمه به طور مناسب سازگار می شود، اما شخصیت یا هویت اصلی آن را تغییر نمی دهد.

هویت بصری یک برند باید روان و پویا باشد.

برت می‌گوید

دستورالعمل‌های برندسازی و راهنماهای سبک جایگاه خود را در ایجاد هویت برند دارند، بنابراین نبردهای خود را انتخاب کنید.

“اما هنگامی که بازاریابان برای هدایت کنش و احساسات تلاش می کنند، مثلاً برای یک سایت تجارت الکترونیک یا کمپین اجتماعی پولی، یک برند زنده با مخاطبان خود و زبان بصری مناسب زمان و مکان سازگار می شود.”

به‌عنوان مثال، وقتی کت و شلواری برای اتاق هیئت می‌پوشید یا در طول 5K کتانی می‌پوشید، درون خود را تغییر نمی‌دهید. جوهر شما همیشه ثابت می ماند، اما شما به طور مناسب خود را با محیط های مختلف وفق می دهید.

همین مورد در مورد یک برند نیز صدق می‌کند که هویت بصری و پیام خود را بر اساس نحوه ظاهر و رفتارش در یک پادکست یا اینستاگرام تنظیم می‌کند—این برند همچنان همان برند است، فقط برای کانال و مخاطبان «لباس» مناسبی دارد.

در دنیای بازاریابی محتوا، این تفاوت بین صدا و لحن است. پیام برند از صدای ثابتی استفاده می‌کند اما بسته به مخاطب و نقاط دردناک خاصی که تجربه می‌کنند، لحن آن تغییر می‌کند.

3)      نشان دادن اصالت.

ایجاد یک برند زنده به معنای کنار گذاشتن یا جایگزینی هویت یک برند برای تطابق با زمان نیست. یعنی همیشه همانی باشید که می گویید. به معنای صادق بودن و واقعی بودن است.

چگونه اصالت را به عنوان یک برند نشان می دهید؟ اصالت از طریق صدای برند و زبان بصری شما منتقل می شود.

به جای اینکه به مردم بگویید که هستید، به آنها نشان دهید. شما یک ماموریت، چشم انداز و مجموعه ای از ارزش ها دارید. با نشان دادن اینکه چگونه هدف برند خود را حفظ می کنید، اصالت را نشان دهید. شفاف بمانید و به مردم اجازه دهید پشت صحنه را ببینند.

یک هدف قانع‌کننده که قابل ربط است و برای هر برخورد مشتری ارزش معناداری ایجاد می‌کند، ارتباط برقرار کنید.

اگر مطمئن نیستید هویت برندتان چیست، پیدا کنید. دستورالعمل های برند شما برای ایجاد یک برند زنده حیاتی است.

ایجاد و پرورش برندهای بهداشتی زنده

اگرچه عصر دیجیتال به نحوه کشف، خرید و فروش و استفاده از محصولات و خدمات مردم سرعت بخشیده است، برندهای مراقبت های بهداشتی در تلاش برای تکامل هستند.

همانطور که سایر خدماتی که ما مصرف می‌کنیم دارای اولین جزء دیجیتالی هستند، از بانکداری آنلاین تا خرده‌فروشی، سازمان‌های اکوسیستم مراقبت‌های بهداشتی نیز باید برای پرورش برندهای زنده سازگار شوند و تکامل یابند.

اگر کمبود زمان و منابع دارید، ممکن است به یک شریک بازاریابی با تجربه نیاز داشته باشید تا بار را بالا ببرید. ما دوست داریم به ساختن برند زنده شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید