3 نکته مهم از تحقیقات نتایج سلامت 2018

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

 

3 Important Takeaways from 2018 Health Outcomes Research

ایالات متحده از سایر کشورها بیشتر خرج می کند وقتی صحبت از مراقبت های بهداشتی به میان می آید — به میزان 3.3 تریلیون دلار یا تقریباً 18 درصد تولید ناخالص داخلی در سال 2016. برچسب قیمت رو به رشد برای مراقبت های بهداشتی آمریکایی ها فقط به جمعیت شناسی خلاصه نمی شود. مطمئناً جمعیت سالخورده بیبی بومر در حال افزایش استفاده و در نتیجه افزایش هزینه است. اما سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی تشخیص می‌دهند که بهبود نتایج سلامت نقش مهمی در کاهش هزینه ها دارد.

در واقع، هزینه‌ها و پیامدهای سلامتی به‌طور برجسته در کنفرانس مراقبت های بهداشتی فردا. US News گزارش می دهد که افتتاحیه جلسه اصلی تاکید کرد که “سرمایه گذاری در سلامتی نه تنها به بیماران کمک می کند، بلکه حس تجاری خوبی نیز دارد.” بیایید نگاهی دقیق‌تر به بینش‌های حاصل از تحقیقات نتایج سلامت در سال گذشته بیندازیم.

1. در مدیریت سلامت جمعیت

همکاری کنید

براساس برترین مسائل صنعت بهداشت در سال 2018 ، “PwC تخمین می زند که نابرابری های بهداشتی سالانه 102 میلیارد دلار هزینه مستقیم پزشکی را شامل می شود.” این کاملاً انگیزه ای برای مقابله با پیامدهای سلامت در کل جمعیت است. PwC خاطرنشان می‌کند، “بیمه‌گرانی که به آنها رسیدگی می‌کنند می‌توانند هزینه‌ها را کاهش دهند و ارائه‌دهندگان می‌توانند نام تجاری خود را بهبود بخشند و ریسک خود را در طرح‌های پرداخت مبتنی بر ارزش کاهش دهند.”

پرداختن به پیامدهای سلامت نیازمند یک رویکرد مشترک است – بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی که با بیمه‌گران خصوصی و دولتی، دولت محلی و ایالتی، سازمان‌های اجتماعی، مشاغل محلی و خانواده‌ها کار می‌کنند. ارتباط واضحی بین پیامدهای سلامت ضعیف و عوامل اجتماعی وجود دارد.

به عنوان مثال، ناامنی غذایی را در نظر بگیرید. هدف مرکز اولویت‌های بودجه و سیاست دریافته است که «… افراد خانواده‌هایی که از نظر غذایی ناامن هستند—کسانی که در طول سال به دلیل منابع محدود به غذای کافی دسترسی ندارند. — تقریباً 45 درصد بیشتر برای مراقبت های پزشکی در سال (6100 دلار) نسبت به افراد خانواده های امن غذایی (4200 دلار) خرج کنید. علاوه بر این، چندین دهه تحقیق پیوسته همبستگی قوی بین ناامنی غذایی و شرایط سلامت مزمن را نشان داده است.

تحلیل مرکز تأیید می‌کند که اتصال جوامع کم‌درآمد به برنامه‌های تغذیه‌ای مانند برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) امنیت غذایی را بهبود می‌بخشد و به نتایج سلامتی بهتری منجر می‌شود. به همین ترتیب، PwC به نتایج غربالگری ها و مداخلات برای ناامنی غذایی توسط ProMedica مستقر در Toledo، اوهایو اشاره می کند. تلاش‌های سازمان منجر به این شد:

  • 3٪ کاهش در بازدیدهای اضطراری
  • کاهش 53 درصدی در پذیرش مجدد در بیمارستان
  • 4٪ افزایش در ویزیت های مراقبت های اولیه

تصور کنید که اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور مداوم با جوامع برای رسیدگی به مسائلی مانند ناامنی غذایی، مسکن مقرون به صرفه، چالش های حمل و نقل، آموزش و نابرابری درآمد همکاری کنند، تأثیر آن بر نتایج سلامت در سراسر کشور چه خواهد بود.

2. از داده ها و تجزیه و تحلیل ها بیشتر استفاده کنید تا نتایج بهتری برای سلامتی داشته باشید

قبل از اینکه یک سازمان بهداشتی بتواند به نقشی که عوامل اجتماعی در پیامدهای سلامتی بیمار ایفا می کند بپردازد، باید مشخص کند که چه عواملی در آن نقش دارند. و تحقیقات PwC به یک چالش جدی اشاره می کند – 78 درصد از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند که فاقد این بینش هستند. “در حالی که پزشکان به طور معمول اطلاعات جمعیت شناختی استاندارد را در پرونده الکترونیک سلامت خود (EHRs) جمع آوری می کنند، اطلاعات اجتماعی و شیوه زندگی – فراتر از مصرف دخانیات و الکل – لکه دار تر است.” در واقع، تنها 4 درصد از پزشکان داده های جمعیت شناختی جامعه را در ابزارهای تجزیه و تحلیل خود ادغام می کنند.

کارشناسان موافق هستند، با این حال، سازمان های مراقبت های بهداشتی باید بیش از هر زمان دیگری از داده های بزرگ استفاده کنند – از EHR داخلی، ابزارهای بالینی و مالی، و همچنین منابع خارجی مرتبط مانند مجموعه داده های جمعیتی محلی. چه کسی می تواند آگاهی از داده ها را تسهیل کند؟ کسانی که در خط مقدم پیاده سازی فناوری در سراسر سازمان های مراقبت های بهداشتی قرار دارند: متخصصان مدیریت اطلاعات سلامت (HIM).

با استناد به مقاله نوامبر 2018 مجله AHIMA، Health IT Analytics نشان می‌دهد که همکاری بیشتر میان متخصصان HIM و تیم‌های ارائه مراقبت می‌تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

  • از دانش خود به خوبی استفاده کنید — جلسات «ناهار و یادگیری» را میزبانی کنید تا به اعضای تیم مراقبت بهداشتی کمک کنید تا ارزشی را که از EHR دریافت می‌کنند به حداکثر برسانند.
  • موفقیت‌ها را تبلیغ کنید— یک صفحه وب داخلی یا خبرنامه الکترونیکی ایجاد کنید که بر ویژگی‌های جدید و مفید EHR و همچنین بینش‌های حاصل از تجزیه و تحلیل داده‌های EHR داخلی متمرکز باشد.

تعامل هدفمند توسط متخصصان HIM، هم افزایی بین بخش‌ها را برای تجارب بی‌نظیرتر بیمار ایجاد می‌کند و تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاری فناوری سازمان مراقبت‌های بهداشتی بازدهی خوبی از سرمایه‌گذاری ارائه می‌کند. نویسندگان این مطالعه نتیجه‌گیری می‌کنند، “القای آگاهی و قدردانی از نقش‌های مختلف HIM در عمل و در طول آمادگی تحصیلی منجر به همکاری بهتر بین تیم‌های مراقبت‌های بهداشتی و نتایج بهتر برای بیماران می‌شود.”

3. ایجاد تعامل بهتر با بیمار با تقسیم بندی روانشناختی

داده‌های جمعیت‌شناختی و تشخیصی به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی بینش‌هایی در مورد جمعیت بیماران می‌دهد، اما وقتی صحبت از ارتباط با بیماران فردی برای ایجاد انگیزه در تغییر رفتار می‌شود، این منابع کافی نیستند. بخش‌بندی روانشناختی باورها و انتظارات عمیق‌تری را آشکار می‌کند بیماران تجربیات مراقبت های بهداشتی خود را ارائه می دهند.

به عنوان مثال، یک سیستم بهداشتی مبتنی بر سینسیناتی از 12 استفاده می کند. طبقه‌بندی‌کننده سوال مصرف‌کننده که توسط زیست رایان برای تقسیم‌بندی بیماران مبتلا به دیابت به یکی از پنج بخش روان‌شناختی – دست‌یابی‌کنندگان به خود، جویندگان تعادل، شعبده‌بازان اولویت‌دار، استقامت‌کنندگان با اراده یا جهت‌گیران ایجاد شده است. سپس مربیان سلامت، نحوه ارتباط با بیماران را بر اساس انگیزه‌های منحصر به فرد و ترجیحات ارتباطی آنها تطبیق می‌دهند. آنها با 90 درصد، که سازمان مراقبت های بهداشتی را بر آن می دارد تا برنامه را برای بهبود نتایج سلامت برای انواع دیگر بیماری های مزمن گسترش دهد.

اگر سازمان شما نیاز به ایجاد تغییراتی در رویکرد برای بهبود نتایج سلامت دارد، این بینش‌ها به شما ایده بهتری درباره آنچه باید تمرکز کنید، می‌دهد، که به سازمان شما کمک می‌کند در هزینه خود صرفه‌جویی کرده و با آینده سازگار شود. با دانلود کاغذ سفید ما، آخرین تحقیقات بازار ملی در مورد تقسیم بندی روانشناختی و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را دریافت کنید. >.

دیدگاهتان را بنویسید