3 چیزی که بازاریابان بیمه سلامت باید در طول فصل ثبت نام بدانند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Enrollment_Season.jpg

آیا برای یک فصل ثبت نام آزاد دیگر آماده هستید؟ در 1 نوامبر، مبادلات بیمه سلامت ملی و ایالتی شروع به کار خواهند کرد که یک وبلاگ از آن به عنوان a جمعه سیاه 90 روزه که “… نقطه عطف ساخت یا شکست برای بیمه‌گران سلامت است.”


برندهایی که از پایگاه مشتریان وفادار و گسترده برخوردارند، با رفتار با مشتریان به عنوان یک گروه همگن به آن‌ها نمی‌رسند. آنها با رفتار با هر مشتری به عنوان یک فرد منحصر به فرد به آنجا می رسند.


در حالی که مشکلات فنی که راه‌اندازی وب‌سایت افتتاحیه را آزار می‌دهد دیگر مانع بزرگی برای ثبت‌نام نیست، شرکت‌های بیمه سلامت هنوز کار خود را برای آنها قطع کرده‌اند. دلیل؟ مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی. با توجه به اینکه میلیون ها نفر برای طرح های بیمه درمانی خرید می کنند و سهم بیشتری از هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را بر عهده می گیرند، انتظارات مشتری محوری را که از برندهای خرده فروشی، بانکی و مسافرتی دارند به برندهای بیمه سلامت نیز منتقل می کنند. در نتیجه، رویکرد یک‌اندازه برای همه که در گذشته معمول بود، آن را با مخاطبان خواستارتر کاهش نمی‌دهد.


Choosing_plan.png


ارتباط با مصرف کنندگان به بازاریابی مرتبط بیشتری نیاز دارد   

بسیاری از مصرف کنندگان جمعه سیاه و به طور فزاینده ای، دوشنبه سایبری را با شادی پیش بینی می کنند. آنها تبلیغات را بررسی می کنند و مسیرهای خود را برای رسیدن به معاملات باورنکردنی ترسیم می کنند. آنها قبل از سحر از خواب بیدار می شوند و منتظر یک ماجراجویی خرید با خانواده یا دوستان هستند.

اما طرح‌های بیمه درمانی مانند تلویزیون هوشمند 60 اینچی با قیمت 500 دلار یا – یا یک وافل 10 دلاری، جذابیت ندارند – بنابراین مصرف‌کنندگان را متقاعد می‌کنند تا در مورد انتخاب بهترین آنها تحقیق کنند. سیاست برای نیازهای آنها یک فروش سخت است.

در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که باید در مورد مخاطبان خود بدانید:


• مصرف کنندگان باید در مورد بیمه درمانی آموزش ببینند.

دو سال پیش، Kaiser Health News گزارش داد کهBlog_shopping.png

براساس یک مطالعه توسط Aflac، 89 درصد از کارکنان گفتند که از حمایت و راهنمایی بیشتر در ارزیابی طرح های بیمه سلامت استقبال می کنند. با توجه به پیچیدگی برنامه های بیمه درمانی به طور کلی، این نباید تعجب آور باشد. اخبار مزایا پیشنهاد می‌کند که شرکت‌های بیمه سلامت اهدافی را پیرامون تلاش‌های بازاریابی خود برای تمرکز بر «ارتباط، راحتی و صرفه‌جویی بالقوه» انواع مختلف تعیین می‌کنند. قصد دارد به مصرف‌کنندگان کمک کند تا مقایسه‌های سیب به سیبی را که مرتباً هنگام بررسی خودرویی که باید بخرند، انجام دهند.

• مشتریان را نمی توان با تشخیص آنها تعریف کرد.

برندهایی که از پایگاه مشتریان وفادار و گسترده برخوردار هستند، با رفتار با مشتریان به عنوان یک گروه همگن به آن‌ها نمی‌رسند. آنها با برخورد با هر مشتری به عنوان یک فرد منحصر به فرد، به آنجا می رسند. روانشناسی بخش‌بندی می‌تواند به شرکت‌های بیمه سلامت کمک کند تا با ارائه بینش‌هایی در مورد ادراکات، باورها و نگرش‌های فردی که بر هر مکالمه‌ای در مورد بیمه سلامت تأثیر می‌گذارند، مشتریان را با وضوح بیشتری ببینند.


مصرف‌کنندگان در همه گروه‌های سنی به درجات مختلف به‌دنبال اطلاعات درباره طرح‌های بیمه به صورت آنلاین، چاپی و تلفنی بودند.


همانطور که در وبلاگ قبلی، یک بررسی کسب و کار هاروارد article اشاره می‌کند که روان‌شناختی‌ها جمعیت‌شناسی را تحسین می‌کنند و به بازاریابان درک بهتری از نحوه واکنش یک فرد بر اساس ویژگی‌های شخصیتی فردی می‌دهند. برای مثال، فردی که یک «استقامت اراده‌ای» است، نسبت به یک «خود دست‌یافته» احتمال کمتری دارد که به درخواست‌های بازاریابی پیرامون هدف‌گذاری سلامت پاسخ دهد. این مقاله ادعا می‌کند که تقسیم‌بندی روان‌شناختی «… یک نقشه راه برای پیمایش این نوع تقسیم‌بندی‌ها و حساسیت‌ها به شما ارائه می‌دهد». در ادامه می‌گوید: «در واقع، در بهترین حالت، استفاده متفکرانه از روان‌شناسی به شما کمک می‌کند نه تنها پیام‌ها و کمپین‌ها، بلکه محصولات و خدماتی را که مشتریان خاص می‌خواهند و به آن نیاز دارند، توسعه دهید.

Enrollment.jpgبه علاوه با این حال، برای ارائه پیام‌های مرتبط، بیمه‌گران سلامت نیز باید آن پیام‌ها را در قالب‌های مختلف در طیف وسیعی از کانال‌ها ارائه دهند. طبق یک نظرسنجی PNC Healthcare که در سال گذشته انجام شد، مصرف کنندگان در تمام سنین جمعیتی به درجات مختلف به دنبال اطلاعات در مورد طرح های بیمه به صورت آنلاین، چاپی و تلفنی بودند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، 50 درصد از هزاره ها کانال های دیجیتال را ترجیح می دهند. چیزی که ممکن است شما را شگفت زده کند این است که 52 درصد از Gen X و 44 درصد از Baby Boomers نیز برای اطلاعات طرح بیمه درمانی به دیجیتال متکی هستند. دریافت اطلاعات از طریق تماس تلفنی به جز در میان افراد 72 ساله و بالاتر، کم محبوب ترین گزینه بود. در هر گروه جمعیتی یا اجتماعی-اقتصادی بخش‌های روان‌شناختی وجود دارد که به تعریف این اولویت‌های ارتباطی کمک می‌کند.


خط نهایی؟ فصل ثبت نام ممکن است فقط 90 روز طول بکشد، اما بازاریابی بیمه سلامت باید در تمام طول سال انجام شود و دارای پایه ای قوی از داده های مشتری، از جمله تقسیم بندی روانشناختی باشد، تا اطمینان حاصل شود که پیام های آموزنده، مرتبط و متقاعدکننده ای ارائه می کنید که مشتریان فعلی شما را درگیر می کند. و مشتریان احتمالی شما علاقه مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید