3 چیزی که شرکت‌های CPG می‌توانند به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آموزش دهند 🛒

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

lays-flavors.jpg

مسابقه “DO US A FLAVOR” LAY یک فراگیر ایجاد می کند فرهنگ برای تقویت روابط با مشتری.


 در سال‌های اخیر، روند رو به رشد مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی، چالش‌های منحصربه‌فردی را برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در هر طیفی ارائه کرده است. چه خوب و چه بد، تغییرات گسترده ای که توسط قانون محافظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه (ACA) ایجاد شده است، باعث شده است که بیماران به گزینه های مراقبت های بهداشتی خود از دریچه یک مصرف کننده با ارزش نگاه کنند و تسریع کنند.<.>

پیامدهای این روند برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کاملاً نگران کننده است: آنها به طور فزاینده ای اهمیت رقابتی شدن در بازار را درک می کنند، زیرا بیماران در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری بر گزینه های مراقبت های بهداشتی خود کنترل دارند. در حالی که اتخاذ یک رویکرد مشتری محور ممکن است برای بسیاری از سازمان های مراقبت بهداشتی نشان دهنده حرکت به قلمرو ناآشنا باشد، این فلسفه تجاری برای اکثر شرکت های کالاهای بسته بندی شده مصرفی (CPG) یک روش استاندارد است.

در زیر سه چیز وجود دارد که شرکت‌های CPG می‌توانند به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آموزش دهند تا در بازار مصرف‌کننده امروزی پیشرفت کنند.

1. هیچ چیزی در مورد مشتری هدف خود فرض نکنید.

شرکت‌های CPG وقتی نوبت به شناسایی و ارائه خواسته‌های مشتریانشان می‌رسد، طناب محکمی را طی می‌کنند. اگر آن را به درستی انجام دهند، محصولات از قفسه‌ها خارج می‌شوند، اما اگر آن را از دست بدهند، ارقام عقب مانده فروش بلافاصله به آنها هشدار می‌دهد که چیزی از ریل خارج شده است.

بسیاری از بزرگ‌ترین شرکت‌های CPG جهان، این فرآیند شکننده و سخت را آسان می‌کنند، اما گول نخورید: برای انجام موفقیت‌آمیز آن به تحقیقات سخت و یک تمایل واقعی برای درک ذهن مشتری هدف نیاز است. .

یکی از اولین (و بهترین) گام‌هایی که می‌توانید برای انجام این کار بردارید، خلاص شدن از شر همه فرضیات درباره افرادی است که محصولات یا خدمات خود را برای آنها بازاریابی می‌کنید. A.G. Lafley مدیر عامل شرکت Procter & Gamble شروع به اجرای این اصل ساده و در عین حال عمیق اندکی پس از به دست گرفتن سکان هدایت شرکت در سال 2000.

p&g-brands.jpg

لافلی روش ملاقات منظم با مشتریان را برای به دست آوردن درک بهتری از تجربیات خوب و بد آنها با محصولات P&G ایجاد کرد. او به این نکته اشاره کرد که از فرضیات در مورد آنچه مشتریان می‌خواهند اجتناب کند، و در عوض مستقیماً به سراغ منبع رفت تا بازخورد و بینش ارزشمندی به دست آورد که می‌تواند به شرکت کمک کند تا به مخاطبان هدف خود خدمات بهتری ارائه دهد.

از آنجایی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی علاقه مشابهی به نظرات، تجربیات و دیدگاه های بیماران خود نشان می دهند، افزایش سطح رضایت بیمار اجتناب ناپذیر است.

2. ایجاد و پرورش یک فرهنگ فراگیر برای تقویت روابط با مشتری.

یک ضرب المثل معروف در دنیای توسعه سازمانی این است که “مشارکت باعث ایجاد تعهد می شود.” بسیاری از شرکت‌های CPG با تمرکز بر ایجاد و پرورش فرهنگ فراگیرتر به منظور تقویت روابط با مشتری، این کلمات را به دل گرفته‌اند. فرض اصلی این است که با مشارکت دادن مشتریان خود در جنبه های مختلف عملکرد شرکت، احساس تعلق ایجاد کنید.

نمونه خوبی از این موضوع را می توان در مسابقه Lay’s “Do Us a Flavor” مشاهده کرد. طرفداران نام تجاری معروف اسنک می توانند ایده های خود را برای طعم جدید چیپس سیب زمینی ارسال کنند، با این که برنده شدن در محصول جدیدی ایجاد می شود که در فروشگاه ها فروخته می شود.

غول مواد غذایی و آشامیدنی نستله نیز اصل “ایجاد” را نشان داده است. ارزش مشترک” با مشارکت با کشاورزان روستایی در چندین قاره مختلف برای کمک به رفع چالش های زیست محیطی، افزایش بازده و حمایت از توسعه پایدار در مناطقی که مستقیماً به فعالیت های تجاری آنها مرتبط است.

شرکت‌های CPG درک می‌کنند که ایجاد یک فرهنگ فراگیر بر اساس ایجاد روابط معنادار با مشتریان برای تجارت در درازمدت خوب است. برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، ایجاد این نوع زیتگایست تا حد زیادی به کیفیت توجه آنها به نیازهای بیمار بستگی دارد.


procter-and-gamble-brands-600.jpg


متاسفانه، استفاده از روش‌های ارتباطی منسوخ یا ناکارآمد می‌تواند مانع این توجه شود. با استفاده از پلتفرم‌های ارتباطی خودکار نوآورانه مانند زیست رایان برای کمک به همه چیز، از نظرسنجی‌های رضایت بیمار گرفته تا یادآوری‌های قرار ملاقات پایبندی به دارو and pa yment reminder، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند حس ارتباط با بیماران خود را تقویت کنند، که به طور قابل توجهی تجربه بیمار را بهبود می بخشد.<.>

3. پاسخگو باشید.

شرکت‌های CPG که برای حفظ سطح بالایی از پاسخگویی تلاش بیشتری می‌کنند، وفاداری به برند ایجاد می‌کنند و سطوح بالاتری از رضایت مشتری را تجربه می‌کنند. طبق تحقیقات منتشر شده توسط Brandwatch، Kleenex از نظر دیده شدن رسانه های اجتماعی از همه مارک های دیگر CPG پیشی گرفت، در درجه اول به دلیل یک عامل کلیدی: آنها سریعتر از هر شرکت دیگری CPG به نظرات و/یا نگرانی های مشتریان در رسانه های اجتماعی پاسخ می دادند.

برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، این درس روشن است: با پاسخ دادن سریع و مکرر به هر نامی از سازمان خود (خوب یا بد) در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی، احساس شخصی سازی ایجاد می کنید که می تواند مشارکت بیمار را افزایش دهد و آن را تقویت کند. وفاداری به کسب و کار شما به عنوان مثال، زیست رایان می‌تواند به مدیریت حضور ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی در رسانه‌های اجتماعی، ارسال نظرات مثبت و امتیازات خالص تبلیغ‌کننده کمک کند، در حالی که مشکلات رضایت مشتری را برای اقدامات اصلاحی فوری گزارش می‌کند.

در حالی که اداره یک شرکت CPG با راه اندازی یک مرکز مراقبت های بهداشتی کاملاً متفاوت است، بسیاری از اصول موفقیت یکسان را می توان به طور مؤثر در هر دو زمینه اعمال کرد. با اجرای ایده های فوق، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند روابط بیمار را تقویت کنند، تجارت ارجاع را جذب کنند و سازمانی پر رونق را حفظ کنند. PB_favicon.ico 

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید