شما در حال مشاهده هستید 4 اشتباه در ارجاع پزشک که شهرت شما را خراب می کند

4 اشتباه در ارجاع پزشک که شهرت شما را خراب می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

تجارت ارجاع به پزشک – آن جریان موارد جدید و درآمد – به حفظ رابطه محکم با همکاران بستگی دارد. ارجاع بیمار از پزشک به پزشک متکی به اعتماد و اطمینانی است که فراتر از CV، مهارت های بالینی و تجربه حرفه ای شماست. شهرت شما در خطر است.

Male doctor holding head while screaming in frustration against gray backgroundمن این شانس را دارم که به سراسر کشور سفر کنم و با اقدامات بهداشتی و درمانی “از نزدیک و شخصی” کار کنم. برای درک واضح، تشخیص و حل برخی از مشکلات بازاریابی پزشک، یک دیدگاه در محل لازم است.

اغلب، این دیدگاه کوچک دکتر (و نه رزومه 12 صفحه ای) است که بر شهرت در میان پزشکان دیگر تأثیر منفی می گذارد. پزشکان به ندرت در مورد پزشکان همکار بد صحبت می کنند. در نتیجه، وقتی همکاران حس اعتماد شخصی خود را از دست بدهند، یک جریان ارجاع حرفه‌ای بی‌صدا از بین می‌رود.

آیا این اشتباهات ارجاع پزشک در مطب شما اتفاق می افتد؟

ارتباط یا گفتگوی ضعیف. پزشکان ارجاع دهنده احساس ارتباط با هر یک از بیمارانی که ارجاع می دهند حفظ می کنند. به عنوان مثال، یک پزشک خانواده، انتظار بازخورد به موقع از یک متخصص در مورد مراقبت و درمان “بیمار خود” دارد. شنیدن تنها سکوت از عملکرد متخصص می تواند به معنای عدم پیگیری ارائه دهنده (یا بیمار) باشد. همچنین می تواند نشان دهنده عدم قدردانی از ارجاع باشد.

رفتار بی ادبانه با کارکنان. واقعی یا خیالی، کلمه در اطراف است. پزشکانی که به نظر می‌رسد برای کارکنان خود یا کارکنان مطب ارجاع احترام حرفه‌ای قائل نیستند، رابطه تمرین تا تمرین را از بین می‌برند. شهرت شما و ادامه ارجاعات زمانی در خطر است که یک عمل ارجاع به راحتی بیمار را به سمت دیگری هدایت کند.

نمایش ثروت خود. این مورد را نمی‌بینید که نوشته شده باشد، اما اغلب اتفاق می‌افتد. هیچ کس با ایده موفقیت در تجارت بحث نمی کند، اما نمایشگرهای بیش از حد یا خود محور می تواند بیماران و همکاران را منفی کند.

اشتباهات میز جلو. بیمارانی که به متخصص ارجاع می شوند مسیر مراقبت مستمر را دنبال می کنند. اما میز پذیرش متخصص – جایی که آنها به آنها ارجاع داده شده اند و معتقدند که مورد انتظار هستند – می تواند به راحتی باعث ایجاد احساس ناخواسته در آنها شود. ممکن است آنها در قرار ملاقات زودهنگام با مشکل مواجه شوند، یا صدای “بدگویی” کارکنان را بشنوند، یا با نام از آنها استقبال نشود. «اثر اول» منفی روی هر دو ارائه‌دهنده منعکس می‌شود.

هنگامی که ارجاع به پزشک رگ حیات مالی یک مطب تخصصی است، اشتباهاتی مانند این (و ده‌ها مورد دیگر) می‌تواند اعتبار شما را در بین همکاران و همچنین مردم صبور از بین ببرد. یک عنصر حیاتی برای درست کردن آن، و اجتناب از این اشتباهات، داشتن یک سیستم فعال است که روابط را ایجاد، حفظ و گسترش می‌دهد… و جریان مستمر ارجاع‌های حرفه‌ای را تضمین می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، در اینجا مقالات آموزنده و اضافی از کتابخانه آموزش بازاریابی ما آمده است، یا ببینید چگونه بازاریابی پزشک را با ایجاد تغییر می دهیم. قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط:

کتی گاگران

دیدگاهتان را بنویسید