شما در حال مشاهده هستید 4 بزرگ‌ترین اشتباهی که شیوه‌های پزشکی مرتکب می‌شوند در جذب بیمار

4 بزرگ‌ترین اشتباهی که شیوه‌های پزشکی مرتکب می‌شوند در جذب بیمار

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient-acquisition-mistakes

آیا برنامه جذب بیمار شما کوتاه است؟ اگر در تلاش برای رشد فعالیت پزشکی خود هستید، تنها نیستید.

طبق داده های ذکر شده در نیویورک تایمز article ، بازدید از مطب پزشکان مراقبت های اولیه از سال 2012 تا 2016 18 درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، مشارکت هایی مانند ادغام پیشنهادی بین CVS Health که بیش از 1000 MinuteClinics را اداره می کند و غول بیمه Aetna فشار بیشتری را بر این شرکت وارد می کند. شیوه های پزشکی سنتی.

مطمئناً، افزایش رقابت از سوی کلینیک‌های خرده‌فروشی و مراکز مراقبت فوری چالش‌هایی را ایجاد می‌کند، اما شیوه‌های پزشکی نیز در برخی از اشتباهات بازاریابی که مانع جذب بیمار می‌شوند، مقصر هستند.

4 دام رایج در جذب بیمار   

مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی را متحول می‌کند، اما بر خلاف همتایان خود در خرده‌فروشی، سفر و بخش های سرگرمی، صنعت مراقبت های بهداشتی در توسعه بازاریابی خود کند بوده است. هنگامی که بیماران شروع به جستجوی یک عمل پزشکی می کنند، موارد مشابه باعث کاهش آن نمی شود. رایج ترین مشکلات چیست؟

1. تاکتیک های بازاریابی منسوخ شده:تبلیغات روزنامه، جرنگ های رادیویی یا کمپین های پست مستقیم اسپری و دعا به اندازه گذشته در دستیابی به مشتریان موثر نیستند. شیوه های پزشکی مدرن نیاز به حضور دیجیتال قوی دارند. تقریباً پنج سال پیش، تحقیقات پیو نشان داد که 83 درصد از بیماران قبل از گرفتن وقت از وب‌سایت ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی بازدید می‌کنند. با اشباع بیشتر رسانه های دیجیتال در سال 2018، یک واقعیت مسلم است: اقدامات پزشکی باید در بازاریابی دیجیتال مشارکت داشته باشند و آن را بهینه کنند – از بهبود تجارب کاربری وب سایت هایشان تا تنظیم دقیق SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و تبلیغات PPC (پرداخت به ازای کلیک) کمپین هایی برای هدف قرار دادن بیماران آینده نگر موثرتر.

2. فقدان ابزارهای دیجیتال برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی: در حالی که همه بیماران مایل به استفاده از ابزارهای دیجیتال برای مدیریت سلامت نیستند، تعداد افرادی که این کار را انجام می دهند در حال افزایش است. برای مثال، بسیاری از هزاره‌ها به راحتی برنامه‌هایی را دوست دارند که به آنها اجازه می‌دهد قرار ملاقات بگذارند یا قبض‌ها را از طریق دستگاه تلفن همراه پرداخت کنند. علاوه بر این، یک مطالعه Deloitte در مورد ترجیحات مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نشان داد که کاربران ابزارهای دیجیتال بیشتر احتمال دارد:

  • برای بیمه درمانی برنامه خانوادگی داشته باشید و بیشتر از بیمه استفاده کنید
  • دارای تحصیلات دانشگاهی و درآمد بیش از 75000 دلار
  • یک بیماری مزمن دارید و نسخه های بیشتری مصرف کنید
  • برای مراقبت های بهداشتی از جیب خود بیشتر خرج کنید

بسته به اهداف عمل پزشکی شما، این کاربران «احتمال‌پذیرتر» ابزارهای دیجیتال ممکن است دقیقاً از نوع بیمارانی باشند که می‌خواهید به دست آورید، بنابراین داشتن ابزارهای دیجیتال مفید یک ملاحظات مهم است.

3. تمرکز فقط روی پیامدهای سلامت: بیماران به طور طبیعی خواهان پیامدهای سلامتی مثبت هستند، اما این بدان معنا نیست که این تمام چیزی است که انتظار دارند – به خصوص زمانی که تازه در مرحله کشف یا بررسی انتخاب یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی هستند. مطمئن شوید که عمل خود را بر اساس عواملی که بیماران آینده نگر مهم تشخیص می دهند بازاریابی می کنید:

  • مطب شما چه بیمه ای را می پذیرد؟
  • مطب شما در کجا قرار دارد و ساعات کار شما چقدر است؟
  • آیا پزشکان در این مطب رتبه‌بندی مثبتی در بررسی‌ها دارند؟
  • آیا کارکنان شما دوستانه هستند؟

پرداختن به مؤلفه‌های کلیدی تجربه کلی بیمار در مراحل اولیه و اغلب – حتی زمانی که مستقیماً با مراقبت‌های پزشکی مرتبط نیستند – بخش مهمی از بازاریابی برای مصرف‌کنندگانی است که فقط یک کلیک با انتخاب ارائه‌دهنده متفاوت فاصله دارند.

4. بازاریابی یکسان: همانطور که مصرف کنندگان انتظار دارند اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی را به صورت آنلاین بیابند، همچنین انتظار دارند تجربیات فردی در طول سفر کشف تا تصمیم را تجربه کنند. ما در مورد شخصی سازی نام کوچک در کارت پستال صحبت نمی کنیم. ما در مورد انواع تجربیات مشتری صحبت می کنیم که شرکت هایی مانند آمازون و دیزنی ارائه می کنند. برای دستیابی به سطح بینش مورد نیاز برای هدف قرار دادن بیماران بالقوه با پیام‌های بازار که به خانه می‌رسند، باید با نگرش‌ها، باورها و انگیزه‌های خاص مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی صحبت کنید.

در یک تفسیر مهمان برای بلاگ مراقبت های بهداشتی مدرن، نیک راگون، معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات Ascension می نویسد: به عبارت ساده‌تر، بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی امروزه همه چیز در مورد ارائه پیام مناسب، به فرد مناسب، در زمان مناسب و سپس اندازه‌گیری آن است. روزهایی که آگاهی از برند به تنهایی – از طریق پخش، بیلبوردها، حمایت‌های مالی – برای متقاعد کردن مصرف‌کنندگان در مورد بهترین گزینه‌ها برای نیازهای بهداشتی‌شان کافی است، گذشته است. چگونه می دانید چه پیام هایی طنین انداز خواهند شد؟

از تقسیم بندی روانشناختی برای تنظیم دقیق بازاریابی خود استفاده کنید

تقسیم‌بندی روانشناختی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی فراتر از جمعیت‌شناسی یا شرایط سلامتی است تا به شما کمک کند تا بهتر بفهمید چه چیزی افراد را از نظر رویکردشان به سلامت و تندرستی سوق می‌دهد. مدل تقسیم‌بندی روانشناختی زیست رایان 91.1 درصد دقت پیش‌بینی را ارائه می‌دهد و پنج بخش از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را تعریف می‌کند: افراد با اراده، خود دست‌یافته، جویندگان تعادل، شعبده بازان اولویت و جهت‌گیران. هر بخش یک رویکرد منحصر به فرد برای مراقبت های بهداشتی و سلامتی با انگیزه ها و اولویت های ارتباطی متفاوت دارد.

با درک آنچه برای مصرف کنندگان در هر بخش مهم است، شیوه های پزشکی می توانند پیام های بازاریابی را برای ارتباط بیشتر سفارشی کنند. به عنوان مثال، برای جذب افرادی که به خود دست می‌یابند، می‌توانید روی برنامه‌های سلامت هدف‌محور یا استفاده از فناوری ردیابی سلامت برای جلب توجه آنها تمرکز کنید. از سوی دیگر، برای جذب شعبده بازان اولویت، بازاریابی شما می تواند بر راحتی تمرکز کند – زیرا زمان با این بخش شلوغ یک لوکس است – یا مراقبت های بهداشتی خانواده، زیرا این بخش تمایل دارد که سلامت عزیزانشان را بر سلامتی خود ترجیح دهد.

یک زنجیره مراقبت های فوری ابتکاری در منطقه نیویورک از بینش های روانشناختی برای تغییر تبلیغات بنر وب سایت خود استفاده کرد. با درک بخش‌هایی که به احتمال زیاد از مراقبت‌های فوری استفاده می‌کنند و سفارشی کردن پیام‌ها بر اساس بخش‌ها، این زنجیره مراقبت فوری 200 درصد افزایش در نرخ کلیک تبلیغات بنر را تجربه کرد.

و جذب بیمار تنها حوزه ای نیست که تقسیم بندی روانشناختی به آن ارزش می افزاید. درک روشنی از آنچه باعث می‌شود بیماران تیک‌دار شوند – چه بیماران آینده باشند و چه بیماران فعلی – به شما این امکان را می‌دهد تا ارتباط مؤثرتری برای ایجاد تعامل، بهبود حفظ و موفقیت در چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی مصرف‌کننده محور برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید