شما در حال مشاهده هستید 4 بهترین نکته برای هدیه دادن (که احتمالاً نشنیده اید) برای پزشکان معرفی کننده

4 بهترین نکته برای هدیه دادن (که احتمالاً نشنیده اید) برای پزشکان معرفی کننده

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor gift givingمنظورم این نبود که پنهان شود—اما تعجب کردم—این موقع از سال است! در حال حاضر-یعنی امروز- بهترین زمان برای مراقبت از روال هدایای تعطیلات و شناخت پزشک-بازاریابی است. باید نام کوتاه تری وجود داشته باشد، اما به طور سنتی، زمانی است که همه می خواهند از منابع مختلف ارجاع در میان پزشکان تشکر کنند.

متداول‌ترین کانال‌های ارجاع بین و/یا بین متخصصان عمومی و متخصصان است. شما مته را می دانید. اینجا جایی است که پزشکان یا مطب ها، بیماران را برای مراقبت های تخصصی به مطب یا پزشک دیگری ارجاع می دهند. (و اغلب، تمرین تخصصی به ارجاعات ورودی برای تجارت جدید وابسته است.)

اما اگرچه شناخت منابع ارجاع یک روش رایج است، اما زمانی که اشتباه انجام شود کارایی خود را از دست می دهد. در اینجا چند نکته و راز مفید وجود دارد که اثربخشی بیشتری را در اهدای هدایای تعطیلات/تشخیص ارائه می دهد:

در هفته شکرگزاری برجسته باشید. سه روز اول هفته شکرگزاری (دوشنبه، سه شنبه یا چهارشنبه) برای ارائه هدایای شناسایی ایده آل است. این با فصل هدیه تعطیلات مرتبط است، اما هدیه شما در میان جمعیت گم نمی شود. مهم است که آن را به یاد ماندنی کنید.

از 100 دلار تجاوز نکنید. در طول سال‌ها، ایده‌های هدیه‌ای عالی را دیده‌ایم. اما بین هدایایی که «خلاقانه و هوشمندانه» هستند و هدایایی که «بیش از حد» گران هستند، مرز قابل توجهی وجود دارد. ارزش 100 دلار یک آستانه عملی برای سلیقه خوب و قضاوت خوب قابل احترام است. این کمک هزینه معقول را با کمی تفکر مبتکرانه ترکیب کنید، و یک ایده هدیه بسیار به یاد ماندنی پدیدار خواهد شد.

همه کتاب‌های قوانین را بررسی کنید. برخی از موقعیت‌های خدمات حرفه‌ای ممکن است از پذیرش هدایایی با ارزش منع شوند. رهنمودها می تواند بر اساس مقررات یا خط مشی ایجاد شده توسط سازمان باشد. از قبل این قوانین – از جمله قانون استارک را که به خوانندگان بیمارستان ما مربوط می شود، بدانید. با این حال، برای مثال، ارسال کمک مالی به یک موسسه خیریه محلی ممکن است جایگزین قابل قبولی باشد.

تشخیص را گسترش دهید. علاوه بر پزشکان و پزشکان، ممکن است بخواهید افراد تک تک کارکنان، بیماران ارجاع دهنده و سایر منابع ارجاع را بشناسید. در صورت امکان، بلافاصله بیماران ارجاع دهنده را بشناسید. (برای تقویت و تشویق رفتار.) و با توجه به دستورالعمل های HIPAA، یک تشکر کوچک و یک نامه تشکر ساده ارسال کنید.

تشخیص منابع ارجاع بازاریابی پزشک یک عمل رایج است. هنگامی که به درستی و با سلیقه خوب انجام شود، می تواند یک تجربه به یاد ماندنی در سیستم ارجاع باشد. یکی از کلیدهای داشتن سود پایان سال داشتن و استفاده از سیستم ردیابی ارجاع است. در طول سال، افراد مسئول هر مسیر ارجاع را به دقت شناسایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید