4 درس اصلی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید از آمازون بگیرند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 7 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

amazon-locker.jpeg

بر اساس تحقیق توسط Morning Consult. جف بزوس مدت‌هاست که از ایده اول قرار دادن مشتریان دفاع می‌کند و خاطرنشان می‌کند: «مهمترین چیز این است که با وسواس بر روی مشتری تمرکز کنید. هدف ما این است که مشتری محورترین شرکت زمین باشیم.»

Amazon به طور مداوم از این استاندارد پیروی می کند، از این رو تحسین برانگیز است. اما چگونه؟ با توجه به انتظارات ناشی از مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بهتر است راه آمازون را دنبال کنند.

چه مراقبت های بهداشتی می تواند از آمازون بیاموزد

داده در قلب موفقیت آمازون است. به لطف ماهیت خرید آنلاین، آمازون بر اساس هر جستجو، کلیک انجام شده و سبد الکترونیکی پر شده، انبوهی از اطلاعات در مورد مصرف کنندگان فردی دارد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز حجم قابل توجهی از داده ها را در EHR ها در اختیار دارند، اما تاریخچه بیمار و داده های تشخیصی تنها بخشی از داستان است. در اینجا روش‌هایی وجود دارد که از داده‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توان برای ایجاد تجربیات بیشتر شبیه آمازون برای بیماران استفاده کرد.

1. تشخیص دهید چه چیزی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی شما را منحصر به فرد می کند.

شخصی‌سازی بر کیفیت تجربه خریداران در آمازون تأثیر می‌گذارد. مشتری به بازگشت و خرید ادامه می دهد، زیرا آمازون از ترجیحات خرید قبلی برای توصیه محصولات یا خدمات مرتبط استفاده می کند. برای مثال، ممکن است یک مشتری یک ایمیل یادآوری دریافت کند که آخرین کتاب نویسنده مورد علاقه‌اش به تازگی منتشر شده است یا از وب‌سایت بازدید کند و پیشنهاداتی را برای سفارش مجدد مواد شیمیایی اسپا بر اساس فاصله زمانی بین خرید ببیند.


chartoftheday_9214_america_s_favorite_brands_n.jpg


ارتباطات ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز باید طنین انداز شود وخود دستاوردها  در مقابل. جویندگان تعادل ➜ 


2. روی راحتی مراقبت تمرکز کنید.

در اخیر تالار گفتمان املاک و مستغلات مراقبت های بهداشتی، فادی بارمادا، مدیر مشاوران آرای، از فروشگاه های مفهومی آمازون گو الهام گرفته است، جایی که مشتریان می توانند با استفاده از تلفن خود در ورودی مراجعه کنند و سپس چمدان های خود را پر کنند. با خواربارفروشی و بدون دردسرهای خط چک‌اوت بیرون بروید. Barmada پیشنهاد می کند، “این نوع خدمات و یکپارچه سازی فناوری است که ما با مراقبت های بهداشتی به سمت آن حرکت می کنیم.”

و برخی از بیمارستان‌ها در حال حاضر ابزارهایی را برای راحت‌تر کردن مراقبت اجرا می‌کنند. در طول این انجمن، یکی از اعضای پانل به یک برنامه زمان بندی مجهز به GPS اشاره کرد که توسط یک مرکز درمان سرطان استفاده می شود. این برنامه علاوه بر آسان‌تر کردن مدیریت برنامه‌های قرار ملاقات، میز پذیرش بیمارستان را هنگامی که بیمار وارد محوطه دانشگاه می‌شود، مطلع می‌کند تا ارائه‌دهنده بتواند قبل از اینکه از در عبور کند، برای ورود بیمار آماده شود.

3. برای یافتن پاسخ، فراتر از داده‌های فهرست‌شده نگاه کنید.

مدیریت داده‌های سلامت پیشنهاد می‌کند در مورد تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی. در سراسر چشم انداز مراقبت های بهداشتی، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان فناوری اطلاعات را برای جمع آوری داده ها (EHRs، سیستم های بالینی و موارد دیگر) پیاده سازی کرده اند، اما اغلب این داده ها در سیلوهای جداگانه جدا می مانند. در نتیجه، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنان فاقد شفافیت در کل تجربه بیمار هستند.

آمازون، از طرف دیگر، از یک پایگاه داده گراف استفاده می کند که “… به طور خاص برای تفسیر روابط بین مجموعه های مختلف داده طراحی شده است.” با بیمار در مرکز نمودار، هر ارتباط – با ارائه دهندگان مختلف از یک پزشک مراقبت های اولیه گرفته تا یک داروساز، و رویدادهای بالینی مرتبط از جمله ملاقات با پزشک، پذیرش در بیمارستان، یا تست های آزمایشگاهی – ترکیب می شود تا شفافیت بیشتری را به بیمار ارائه دهد. تجربیات. و با این شفافیت، بیمارستان‌ها برای درک و رسیدگی به نیازهای بیمار و بهبود تجربیات در هنگام انتقال مراقبت‌ها مانند انتقال از بیمارستان به مرکز توانبخشی، موقعیت بهتری دارند.

4. افزایش شفافیت برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی.

این فقط بیمارستان ها نیستند که به شفافیت در تجربه بیمار نیاز دارند. مصرف کنندگان امروزی به دنبال شفافیت بیشتر شبیه آمازون در تعاملات خود با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی هستند. یک مقاله منتشر شده در Studies in Health Technology و Informatics خاطرنشان می کند که کمک های تصمیم خرید آمازون به مصرف کنندگان کمک می کند و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد و وفاداری در بین مشتریان می شود. به عنوان مثال، ارائه توضیحات دقیق محصول، قیمت ها و بررسی های دیگر مشتریان، مقایسه گزینه ها و خرید سریع را برای مشتریان آسان می کند.

healthcare_divider.png

استفاده آزادانه آمازون از تجزیه و تحلیل های پیشرفته در ایجاد انگیزه در رفتارهای مورد نظر مشتری موثر بوده و در عین حال باعث افزایش رضایت، وفاداری و حفظ مشتری می شود. آیا آماده‌اید که داده‌های بیمار و تجزیه و تحلیل مراقبت‌های بهداشتی را برای دستیابی به همان نوع نتایج مثبت برای سازمان مراقبت‌های بهداشتی خود به کار ببندید؟

دیدگاهتان را بنویسید