4 دلیل اصلی برای اینکه تمرین شما بیماران جدید جذب نمی کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
doctor-patient-communication

روزی روزگاری، تنها کاری که باید انجام می‌دادید این بود که بزرگ‌ترین آگهی در صفحات زرد و گاهی روزنامه را بخرید و سپس بنشینید و رشد درآمد را تماشا کنید. مطمئناً، شما باید محصول مناسبی داشته باشید، اما این امری مسلم بود.

زمان چگونه تغییر کرده است.

اکنون، ما در یک بازار رسانه ای پراکنده و اجتماعی زندگی می کنیم. مجموعه‌ای از نظرات Yelp یا Google می تواند تأثیری مشابه یک تبلیغ بزرگ در صفحات زرد داشته باشد و برعکس، چند بررسی بد می تواند بیمارستان یا مرکز مراقبت های فوری شما را غرق کند.

اگر تعداد بیمارانی را که می‌خواهید جذب نمی‌کنید، در اینجا چهار دلیل احتمالی وجود دارد.

دلیل 1: وب سایت شما

اگر پایگاه بیماران شما در حال رشد نیست، احتمالاً به این دلیل است که ردپای آنلاین شما رشد نکرده است. وب سایت شما درب ورودی جدید شماست. همان مراقبت و توجهی که به زیبایی شناسی و عملکرد قسمت های ورودی و ورودی بیمارستان شما داده می شود باید به وب سایت شما نیز داده شود. اگر اطلاعات را نتوان به سرعت پیدا کرد و سایت شما به طور کلی به هم ریخته است، افراد زیادی را از دست خواهید داد. یک وب‌سایت خوب، بهینه‌سازی شده برای تلفن همراه و ارائه یک UX (تجربه کاربر) برتر، مهم است.

دلیل 2: سئوی ضعیف

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بیماری دیگری است که می تواند ارائه دهنده خدمات بهداشتی را غرق کند. می‌توانید شیک‌ترین و آسان‌ترین وب‌سایت را در آنجا داشته باشید، اما اگر Google نتواند شما را پیدا کند، ممکن است کسب‌وکار شما نیز وجود نداشته باشد.

افراد برای شروع سفرهای سلامت خود به Google، Yahoo و Bing مراجعه می‌کنند.

شما باید به همان اندازه محتوای غنی از سئو، پست ها و نظرات خوب فوراً در دسترس داشته باشید. کسی باید بتواند «مراقبت فوری»  «مچ پا پیچ خورده» و «اسپرینگفیلد، میسوری» را تایپ کند و بیمارستان یا مرکز مراقبت‌های اورژانسی شما اول یا دوم شود.

دلیل 3: FTA

یکی از دلایلی که ممکن است اکوسیستم بیمار شما در حال رشد نباشد، FTA است، یک بیماری رایج که بر مشاغل قدیمی مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تأثیر می گذارد. FTA شکست در سازگاری است. باور کنید یا نه، برخی از کسب‌وکارها هنوز به این ایده چسبیده‌اند که تبلیغات پولی در رسانه‌های سنتی راهی برای رفتن است. آنها نیستند. 70 درصد از بیماران 18 تا 24 ساله به دنبال پزشکان آنلاین هستند، اما حتی 41 درصد از بیبی بومرها به دنبال راهنمایی آنلاین هستند.

حتی اگر یک استراتژی تبلیغات آنلاین داشته باشید، عدم هدف گذاری صحیح آن تبلیغات دام دیگری است. و فقط هدف قرار دادن افراد هزاره یا بیبی بومرز کافی نیست، زیرا انواع مختلفی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در این گروه ها وجود دارند.

روان‌شناسی به نگرش‌ها، ارزش‌ها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می‌شود و کلید انگیزه‌ها، رفتارها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. پنج بخش روانشناختی مجزا در مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد که هر کدام دارای اولویت‌های منحصربه‌فردی هستند. و رویکردهای مراقبت های بهداشتی.

به عنوان مثال، تحقیقات زیست رایان نشان داده است که بخشی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی، یعنی Willful Endurers، هفت برابر بیشتر احتمال دارد که به طور مکرر به مراکز مراقبت فوری مراجعه کنند. هنگامی که یک گروه از مراکز مراقبت فوری مستقر در نیویورک شروع به هدف قرار دادن تبلیغات بنری خود به Willful Endurers کردند، شاهد افزایش 25 تا 200 درصدی در نرخ کلیک شد.

دلیل 4: شما با بیماران موجود در ارتباط نیستید

یک بیمار مسن می‌تواند دوباره بیمار شود و یک بیمار درگیر و راضی می‌تواند شما را از طریق بررسی آنلاین به خانواده، دوستان و حتی غریبه‌های خود توصیه کند. اینجاست که مهمترین جزء رشد عملکرد مراقبت های بهداشتی شما مطرح می شود.

الگوریتم‌ها تغییر می‌کنند و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مد می‌شوند و از مد می‌افتند. بسیاری از کسب‌وکارها پس از گذراندن سال‌ها برای پرورش فالوورهای فیسبوک، زمانی که ناگهان الگوریتم‌ها تغییر کردند و خط ارتباطی آن‌ها با مشتریانشان به طور موثر قطع شد، به این موضوع پی بردند.

اما لیست تماس بیماران شما متعلق به شماست. ارتباطات منظم با محتوای مرتبط و قابل اشتراک گذاری که باعث ایجاد رابطه می شود برای آنها ارسال کنید. اما فراتر از خبرنامه های ایمیلی بروید. تعادل را پیدا کنید – بمباران نکنید – و روابط خود را با بیماران بر اساس سوابق سلامتی، انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنها ایجاد کنید.

به این ارتباطات شخصی‌شده به‌عنوان نسخه نسل بعدی تماس بعدی از مطب پزشک فکر کنید. این یک تخصص زیست رایان است که از مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی استفاده می‌کند. پیام‌ها را بر اساس نمایه‌های روانشناختی بیماران سفارشی کنید.

با توجه به اینکه پنج بخش روان‌شناختی وجود دارد، می‌توان پنج نسخه مختلف از ارتباطات برای هر ابتکاری وجود داشت تا بیماران را با توجه به انگیزه‌های خاص آنها درگیر کند. هر بخش روان‌شناختی ترکیب بازاریابی متفاوتی از کانال (مانند ایمیل‌ها، پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی و غیره) و فراوانی و آهنگ ارتباط را ترجیح می‌دهد. این رویکرد برای زیست رایان منحصر به فرد است و آن را فراتر از سایر پلتفرم ها گسترش می دهد تا تعامل بیمار را تقویت کند و به نتایج تجاری و بالینی بی بدیل دست یابد.

اگر قربانی یکی از گام‌های اشتباه بالا شده‌اید، نحوه تغییر مسیر در اینجا آمده است:

مرتبط بمانید

داشتن خط مستقیم به یک بیمار مسئولیت بزرگی است، و مستلزم ایجاد تعادل ظریف بین مرتبط بودن و بخش مهمی از دایره زندگی کلی یک فرد و آفت بودن یک فروشنده است که ترغیب به فروش مجدد است.

زیست رایان می‌تواند با شخصی‌سازی ارتباطات شما از طریق ایمیل، متن یا تلفن، بسته به ترجیح بیمار، برای برنامه‌هایی مانند یادآوری‌های قرار. (“50 سالگیت مبارک! فراموش نکنید که کولونوسکوپی را برنامه ریزی کنید!”)

مراقبت از بیماران موجود، تعمیق روابط خود با آنها و ارائه محتوای قابل اشتراک گذاری برای آنها به جذب بیماران جدید کمک می کند. مجدداً، اگر بخشی مرتبط از زندگی مردم شوید، بیماران قدیمی دوباره به بیماران جدید تبدیل خواهند شد و احتمالاً دیگران را معرفی خواهند کرد.

بر نقاط قوت اصلی خود تأکید کنید

امکاناتی مانند بوفه بین المللی یا یوگا در محل خوب و مهم هستند و بیمارستان شما را از بیمارستان بین ایالتی متمایز می کند. با این حال، ما بیمارستانی را می شناسیم که یک بزرگراه اصلی را با بیلبوردهایی پوشانده بود که وای فای رایگان آن را تبلیغ می کرد.

اگر مهم‌ترین چیزی که باید در پنج ثانیه‌ای که باید توجه کسی را در بیلبورد به خود جلب کنید، در مورد بیمارستان خود بگویید، وای فای رایگان است، ممکن است لازم باشد پیام‌های خود را مجدداً تنظیم کنید. بیماران می‌خواهند بدانند که شما یک مرکز سرطان، بخش اورولوژی یا بخش تروما دارید – وای‌فای رایگان نیست. مجدداً، اولویت ها بر اساس بخش روانشناختی متفاوت است، بنابراین درک عمیق نیازها و اولویت های بیماران فعلی و آینده بسیار مهم است.

از رسانه ترکیبی  

استفاده کنید

بله، الگوریتم‌ها تغییر می‌کنند و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بالا و پایین می‌شوند، اما شما همچنان می‌خواهید بخشی از چشم‌انداز بزرگ‌تر باشید. اطمینان حاصل کنید که محتوای قابل اشتراک گذاری و پست هایی دارید که اطلاعات مربوط به سلامتی و یا تمرین را ارائه می دهد. بیمارستان یا کلینیک شما باید در فیس بوک و توییتر باشد – این یک امر مسلم است – اما اگر بیماران هدف شما در اینجا هستند، اسنپ چت، اینستاگرام و سایر کانال های رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید.

نکته مهم این است که Strategy باید Execution را هدایت کند، نه برعکس. فقط به این دلیل که پلتفرم-رسانه های اجتماعی-du-jour مطبوعات زیادی دارد، به این معنی نیست که مخاطب مورد نظر بیمار شما از آن استفاده می کند.

در حالی که امروزه روش غیر سنتی است، این بدان معنا نیست که جایی برای تبلیغ از طریق رسانه های خط قدیمی وجود ندارد. چه بیلبوردهای بزرگراهی یا نیمکتی، روزنامه ها، یا بله، Yellow Pages، وجود نام شما در آنجا این صدا را در اتاق پژواک تقویت می کند که شما یک بازیکن شایسته هستید — و همیشه ارزشی در آن وجود دارد.

 Download Urgent Care Case Study - زیست رایان

 

دیدگاهتان را بنویسید