شما در حال مشاهده هستید 4 دلیل اصلی که چرا بیماران صورتحساب های پزشکی خود را پرداخت نمی کنند

4 دلیل اصلی که چرا بیماران صورتحساب های پزشکی خود را پرداخت نمی کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

PB_patient medical bills

به احتمال زیاد اگر در حال خواندن این مطلب هستید، تجربه ای از عدم پرداخت صورت حساب های پزشکی توسط بیماران داشته اید. همچنین احتمالاً می‌دانید که برای همه طرف‌ها کار کردن و تسویه حساب چقدر می‌تواند ناامیدکننده باشد.

گاهی اوقات درک اینکه چرا شخصی صورت‌حساب‌های خود را پرداخت نمی‌کند و چرا پرداخت‌های بیمار دشوار است جمع آوری می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. متأسفانه، موارد قبض‌های پزشکی پرداخت نشده همچنان در حال افزایش است و بدهی های پزشکی یکی از دلایل اصلی ورشکستگی در ایالات متحده است. بیایید نگاهی به برخی از مهمترین دلایلی که چرا بیماران صورتحساب های پزشکی پرداخت نشده دارند بیندازیم.

چرا بیماران صورتحساب های پزشکی خود را پرداخت نمی کنند

1. اندازه و تعداد

صورت‌حساب‌های پزشکی اغلب بسیار بیشتر از انتظار بیماران است، به‌ویژه از آنجایی که اکثر ارائه‌دهندگان خدمات درمانی را به اشتراک نمی‌گذارند قیمت‌ها (یا حتی تخمین‌ها) قبل از عمل یا بازدید. در بسیاری از مواقع نیز صورت حساب های متعددی برای بیماران ارسال می شود. هنگامی که آنها تحت عمل جراحی با یک تیم مراقبت کامل بوده اند یا چندین آزمایش یا قرار ملاقات داشته اند، این صورتحساب ها اغلب به طور جداگانه دریافت می شود. برای برخی از بیماران، ممکن است احساس کند که صورت‌حساب‌هایی با برچسب قیمت گزاف از کار چوب بیرون می‌آیند. بیمارانی که صورت‌حساب‌های پزشکی را پرداخت نمی‌کنند، نمی‌دانند از کجا شروع به پرداخت کنند، بنابراین نمی‌دانند.

2. خطاها در صورتحساب ها

در برخی مواقع، رویه‌ها احتمالاً صورت‌حساب‌هایی با خطا صادر می‌کنند. چه یک خطای کدگذاری، یک خطای قیمت گذاری یا چیز دیگری باشد، بیماران می توانند صورتحساب بالاتری از آنچه باید باشد دریافت کنند. اگر فرآیند پیگیری، درخواست تجدیدنظر و رفع آن قیمت را درک نکنند، ممکن است به این امید که وقت بخرند یا مرکز مراقبت‌های بهداشتی‌شان خطا را کشف کنند، پولی نپردازند.

3. کمبود پول نقد

بسیاری اوقات صورتحساب های پزشکی به طور غیرمنتظره ظاهر می شوند. بر کسی پوشیده نیست که امروزه بسیاری از آمریکایی‌ها از بدهی‌های دانشجویی و اعتباری استفاده می‌کنند. کارت و موارد دیگر. بدون بودجه بندی، اکثر آمریکایی ها به وجوه مورد نیاز برای پرداخت صورتحساب های خود دسترسی ندارند، به خصوص اگر چنین باشند. بیمه نشده. حتی اگر بیمه داشته باشند، کسری‌ها به‌طور پیوسته در حال افزایش هستند، و یافتن پول برای برآوردن این محدودیت ممکن است دشوار باشد.

4. سیستم صورتحساب تسهیلات

به طور کلی، امکانات مراقبت‌های بهداشتی از لحاظ تاریخی برای اکثر صورت‌حساب‌ها به شرکت‌های بیمه پرداخت می‌کردند، نه بیماران فردی. با این حال، با افزایش فرانشیزها، تعداد بیشتری از این پرداخت ها روی شانه های بیماران می افتد. بسیاری از تسهیلات به سادگی زیرساختی برای پیگیری بیماران یا جمع آوری پرداخت های کوچکتر ندارند، که به این معنی است که چرخه درآمد آنها شروع به ضربه زدن می کند.

روشی آسانتر برای جمع آوری

اما راهی وجود دارد که عمل شما به شما دسترسی پیدا کند، پرداخت‌های بیمار را پیگیری و جمع‌آوری کند و چرخه درآمد را کاهش دهید. پلت‌فرم‌های تعامل با بیمار، مانند زیست رایان، راه بهتری برای برقراری ارتباط مستقیم با بیماران و رفع شکاف صورت‌حساب در اختیار شما قرار می‌دهند.

با پلت فرم زیست رایان، می توانید از یک مدل بخش بندی روانشناختی اثبات شده و اختصاصی استفاده کنید. تا بیماران خود را به یکی از پنج گروه مختلف طبقه بندی کنید. از آنجا، می‌توانید بفهمید چه کسی کدام روش یادآوری پرداخت را ترجیح می‌دهد و هر چند وقت یک‌بار می‌خواهد یادآوری شود. خطر ارسال پیام‌های زیاد و آزار کسی را نخواهید داشت و باعث می‌شود که به دلیل ناامیدی از پرداخت‌ها خودداری کند.

بخش بندی روانشناختی نیز برای افزایش مشارکت بیمار طراحی شده است. این سیستم پیام‌هایی را ارائه می‌کند که با دقت طراحی شده‌اند که برای انگیزه طراحی شده است هر بیمار پاسخ دهد و در مورد یادآورهای پرداختی که ارسال می کنید، اقدام کند. این پیام‌ها به انگیزه‌ها و اولویت‌های منحصربه‌فرد هر بخش روان‌شناختی جذاب هستند و به مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی الهام می‌دهند که پرداخت را انجام دهند، نه اینکه آن را نادیده بگیرند.

پلتفرم زیست رایان سه برابر تماس‌های تلفنی پاسخ می‌دهد و منجر به 4 برابر باقیمانده روزانه جمع‌آوری شده شده است. همچنین مجموعه ها را خودکار می کند و فشار تیم شما را از بین می برد تا آنها بتوانند به بهترین کاری که انجام می دهند بازگردند: مراقبت از بیماران شما.

برای اطلاعات بیشتر درباره پرداخت بیمار، مطالعه موردی ما را بارگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید