4 دلیل اصلی که چرا بیماران قرار ملاقات خود را از دست می دهند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Missed_appointments.jpg

برآوردها هزینه از دست دادن قرار ملاقات با بیمار بیش از 150 میلیارد دلار در سال – و این فقط نوک کوه یخ است . وقتی قرار ملاقات‌های از دست رفته پزشک مربوط به پیگیری حیاتی برای مدیریت بیماری مزمن یا غربالگری‌های پیشگیرانه باشد، احتمال اینکه این بیماران در جای دیگری در سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی با نگرانی‌های جدی‌تر – و پرهزینه‌تر- سلامتی مراجعه کنند، زیاد است.


افزایش استفاده از کلینیک‌های پیاده‌روی بر ارزشی که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی برای راحتی می‌گذارند تأکید دارد.


انجمن پزشکی ویسکانسین خاطرنشان می کند که از دست دادن قرار ملاقات با پزشک می تواند منجر به اتهامات بالقوه اشتباه شود، و می گوید: «بیمارانی که قرار ملاقات را از دست می دهند یا لغو می کنند، در معرض خطر بیماری های پزشکی ناشناخته و درمان نشده قرار می گیرند که تداوم مراقبت را تهدید می کند. اگر بیمار بعداً بیماری یا آسیبی را تجربه کرد، ممکن است شما را مسئول بداند.”

با توجه به این موضوع، درک اینکه چرا بیماران قرار ملاقات را از دست می دهند، اولین قدمی است که اقدامات پزشکی باید انجام دهند تا کاهش عدم نمایش.

 

چه چیزی در پشت قرار ملاقات با بیمار از دست رفته است؟

بیمار عدم نمایش نرخ‌ها بسته به نوع عملکرد مراقبت‌های بهداشتی از 5 تا 50 درصد متغیر است. در واقع، چند سال پیش، مشکل از دست دادن قرار ملاقات با بیمار در مرکز پزشکی جیمز جی پیترز VA در برانکس، نیویورک به قدری حاد شد که ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی کمپین بازاریابی «عدم نمایش نباشید» را معرفی کرد. . با این حال، قبل از اینکه کمپین مشابهی را راه اندازی کنید، اجازه دهید به برخی از دلایل و چگونگی غلبه بر آنها نگاه کنیم.

بنابراین، چه چیزی باعث از دست رفتن قرار ملاقات با پزشک می‌شود؟ در اینجا چهار مشکل رایج و راه‌های کاهش عدم مراجعه وجود دارد:

1. هزینه:

با وجود این واقعیت که نرخ بیمه نشده از بیش از 41 میلیون آمریکایی در سال 2013 به 28.5 میلیون در سال 2015 کاهش یافته است، واقعیت فرانشیزهای بالاتر و هزینه های خارج از جیب – همراه با سردرگمی در مورد پوشش مراقبت های پیشگیرانه – به این معنی است که برخی از قرار ملاقات های بیمار صرفاً در پاسخ به فشار مالی است.

2. ترس:

بیشتر مردم از رفتن به پزشک وحشت دارند.Blog_stethoscope.png

3. زمان:

تعهدات کاری و خانوادگی اغلب بر سلامت شخصی اولویت دارند، به ویژه هنگامی که صحبت از بازدیدهای منظم مطب و مراقبت های پیشگیرانه می شود. افزایش استفاده از کلینیک های راهپیمایی بر ارزشی که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی برای راحتی در نظر می گیرند تأکید می کند. آنها انعطاف پذیری جستجوی مراقبت در روز و ساعت انتخاب خود را دوست دارند. اگر زمان‌بندی قرار هفته‌ها یا ماه‌ها قبل انجام می‌شود، فراموش کردن آن آسان است – یا تصمیم می‌گیرید آن را نادیده بگیرید – اگر در نهایت به یک روز شلوغ خاص برسد.

4. جمعیت شناسی:

جمعیت های محروم – به دلیل درآمد، زبان یا موانع سنی – اغلب در قرار ملاقات ها با مشکل بیشتری مواجه هستند. به عنوان مثال، بیمارانی که مسن هستند، ممکن است دیگر رانندگی نکنند، اما ممکن است تمایلی به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، به ویژه در هوای نامساعد نداشته باشند. این چالش در مناطق روستایی که حمل و نقل عمومی در دسترس نیست، حتی بیشتر است.

با درک دلایل عدم نمایش، اقدامات پزشکی می‌تواند باعث کاهش تعداد ملاقات‌های از دست رفته بیمار شود.

 

استفاده از نرم افزار قرار ملاقات برای کاهش عدم نمایش

نقص ملاقات با بیمار از دست رفته چه هزینه‌ای برای درمان شما دارد؟ یک اخبار پزشکی آمریکا article یادداشت می کند، “لغوها جریان بیماران مطب را مختل می کند، وقت پزشکان را تلف می کند و به نتیجه آسیب می رساند و باعث می شود برخی پزشکان هزینه عدم حضور خود را دریافت کنند، یا حتی روابط خود را با مجرمان مزمن خاتمه دهند.” در نتیجه، مهم است که اقدامات پزشکی در هیچ نمایشگاهی کنترل شود و فرآیندهای موثری را برای کاهش احتمال آنها اجرا کند.

ابتدا، شما به جزئیاتی در مورد دلیل عدم مراجعه به پزشک نیاز دارید – شاید یکی از دلایل بالا یا ترکیبی از آنها باشد، اما شاید به کلی متفاوت باشد. مقاله اخبار پزشکی آمریکا تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری‌شده را برای شناسایی هر گونه روند احتمالی، مانند تعداد بیشتر عدم نمایش برای یک روز خاص یا بازه زمانی.  

سپس، استفاده از یک پلت فرم مشارکت بیمار را برای خودکار کردن فرآیند یادآوری در نظر بگیرید. این کار باعث کاهش بار کارکنان می شود و به آنها اجازه می دهد تا روی سایر وظایف حیاتی تمرکز کنند. برای مثال، سیستمی مانند زیست رایان، به مراکز پزشکی اجازه می‌دهد تا به طور خودکار یادآوری‌های قرار را از طریق تلفن، متن یا ایمیل، بر اساس اولویت‌های بیمار ارسال کنند.


>> =”680″ height=”539″ srcset=”//300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Psychographic_Segmentation.png?width=340&height=270&name=Psychographic_Segmentation. .hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Psychographic_Segmentation.png?width=680&height=539&name=Psychographic_Segmentation.png 680w, //300901.fs1.hubspotation. width=1020&height=809&name=Psychographic_Segmentation.png 1020w, //300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Psychographic_Segmentation.png?0/Psychographic_Segmentation.png?0Width=1300/00/01/08/04/08/08/08/08/08 01.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Psychographic_Segmentation.png?width=1700&height=1348&name=Psychographic_Segmentation.png 1700w, //3000901/30090000000000000000000000000000000000b1f2b1b. .png?width=2040&height=1617&name=Psychographic_Segmentation.png 2040w” sizes=”(max-width: 680px) 100vw, 680px”/>

 (از کاغذ سفید، “تقسیم بندی روانشناختی و مصرف کننده مراقبت های بهداشتی”)


این پلتفرم همچنین از استفاده می کند بخش‌بندی روان‌شناختی، که به پیام‌های سفارشی‌سازی‌شده اجازه می‌دهد تا با انگیزه‌ها و باورهای منحصربه‌فرد بیمارانتان در مورد سلامتی و تندرستی جذاب باشند. یک سیستم بهداشتی بزرگ متمرکز بر بیماران Medicaid، اسپانیایی تبار و روستایی، قرار ملاقات های از دست رفته را 22 درصد با استفاده از زیست رایان کاهش داد که منجر به درآمد اضافی 70000 دلار در ماه شد.

عدم قرار ملاقات با بیمار می‌تواند تأثیر مضری بر سلامت بیماران داشته باشد، مانند بدتر شدن یک بیماری یا مدیریت ضعیف یک بیماری مزمن. با توجه به تغییر بازپرداخت بر اساس حجم به بازپرداخت مبتنی بر ارزش، این یک ملاحظه مهم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. اما با بینش درست در مورد علل قرار ملاقات های از دست رفته و رویکرد صحیح به یادآوری قرار ملاقات، اقدامات پزشکی می تواند هیچ نمایشی را کاهش دهد – بهبود نتایج بیمار، پرورش وفاداری و در عین حال کاهش تأثیر منفی بر درآمد.

Psychographic_Segmentation.png

دیدگاهتان را بنویسید