شما در حال مشاهده هستید 4 دلیل برای اینکه بازاریابی پزشکی هوشمند داده برنده است

4 دلیل برای اینکه بازاریابی پزشکی هوشمند داده برنده است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

data driven medical marketingتنها چند بخش از صنعت بازاریابی پزشکی از “داده های بزرگ” استقبال کرده اند. مزایای. برخی از سیستم‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها و مراکز ارائه‌دهنده بزرگ‌تر اکنون مایل و قادر به جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات هوشمند داده‌ها برای بازاریابی هستند.

زمانی بود که تنها بزرگترین سازمان‌های صنعتی می‌توانستند از داده‌های مراقبت‌های بهداشتی استفاده کنند. با این حال، این در حال تغییر است. برنامه های بازاریابی هوشمند داده دیگر محدود به “مردان بزرگ” نیستند. دفاتر پزشکی، مطب‌ها و خطوط خدمات فردی با اندازه‌های مختلف، ارزش بازاریابی کار با داده‌هایی را که در اختیار دارند، تشخیص می‌دهند.

اگرچه داده کاوی و کارهای مرتبط برای برخی از بازاریابان قلمروی خارجی است، اما نتایج به مراتب برتر از رویکرد قدیمی است. در اینجا چند مورد از دلایلی وجود دارد که بازاریابی پزشکی هوشمند مبتنی بر داده‌ها برنده می‌شود… امروز و در آینده.

شخصی سازی یک به یک: موثرترین بازاریابی و تبلیغات به طور موثر دقیقاً در زمان مناسب با فرد مناسب ارتباط برقرار می کند. برآورده ساختن نیازها و خواسته های مخاطب هدف – تا سطح فردی – راه حلی را ارائه می دهد که آنها به احتمال زیاد اقدام یا خرید کنند.

اما مزیت بادوام‌تر شخصی‌سازی، اتصال است. بازاریابی پزشکی می‌تواند یک رابطه مستمر و ارتباط شخصی را تقویت کند. هنگامی که یک پیام بازاریابی از یک به چند پخش می شود، فقدان تماس فردی و شخصی احساس سردی و دوری می کند. از سوی دیگر، مخاطب از پیام یک به یک به موقع استقبال می کند.

تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده: تحلیل دقیق رفتارهای گذشته می‌تواند به مدیران بازاریابی کمک کند تا پیش‌بینی کنند خریدار (یا گروهی از خریداران) احتمالاً در آینده چه کاری انجام خواهند داد. با پیش‌بینی یک رویداد، نیاز یا یک روند، مدیران بازاریابی می‌توانند به‌موقع پاسخ‌های به موقع به نیاز ارائه دهند.

واکنش‌های زمان واقعی: تجزیه و تحلیل آینده‌نگری می‌تواند برای برنامه‌ریزی «در زمان بعدی» مفید باشد. اما استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بلادرنگ امکان تغییرات فوری در یک کمپین در حال انجام را فراهم می کند. توانایی انطباق و/یا تنظیم دقیق یک تلاش کمپین فعال نتایج بهتری ایجاد می کند.

کارآمد و مقرون به صرفه: هدف‌گیری دقیق – همراه با قدرت رایانه – امکان قرارگیری بهتر، ضایعات کمتر و کمپین بازاریابی مقرون‌به‌صرفه‌تری را فراهم می‌کند.

به ما در بازاریابی پزشکی کمک کنید…

اگر در بازاریابی مبتنی بر داده تازه کار هستید، یا اگر می خواهید خود را بهبود ببخشید، لطفاً امروز با ما ارتباط برقرار کنید بازی و به عنوان یک آژانس تبلیغاتی پزشکی، وظیفه ما کمک به شما برای جلب بیماران، افزایش درآمد و افزایش شهرت است. بیایید صحبت کنیم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید