شما در حال مشاهده هستید 4 دلیل هوشمند برای در نهایت استفاده از ایمیل بیمار در بازاریابی دکتر

4 دلیل هوشمند برای در نهایت استفاده از ایمیل بیمار در بازاریابی دکتر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در یک نمونه کاملاً غیرعلمی، حدود نیمی از کارت‌های ویزیت بازاریابی دکتر در مقابل من است. آدرس ایمیل یک پزشک را درج کنید. نیمه دیگر این کار را نمی کند. این کارت ها در مورد کانال ارتباطی ایمیل بین عمل و دنیای واقعی ساکت هستند. و، می ترسم، این روزها انتخاب ناخوشایندی است.

مطالعات مبتنی بر علمی می‌گویند که اکثر پزشکان – بسیار کمتر از نمونه 50 درصدی من – استفاده از ایمیل برای ارتباط با بیمار را پذیرفته‌اند. من خوش شانس هستم که با پزشکان آینده نگر کار می کنم. شاید این کار نمونه کارت ویزیت من را کج کرد. ممکن است برخی از ارائه دهندگان کارت ویزیت برای بیماران (بدون آدرس ایمیل) و نسخه دیگری (با ایمیل) برای توزیع انتخابی داشته باشند.

اما در یک یادداشت کاملا شخصی، تا حدودی پزشکم را انتخاب کردم، زیرا می‌توانستم از طریق ایمیل با او ارتباط برقرار کنم. این یک مزیت برای برنامه پرمشغله من است، و بهره وری به علاوه برای تمرین ارائه دهنده است. متأسفانه، اکثر بیماران (از جمله بیماران آینده نگر و بالقوه) این گزینه انتخاب را ندارند.

من به نگرانی‌های دیرینه و مقاومت پزشکان در مورد استفاده از ایمیل، اعم از مالی و فرهنگی احترام می‌گذارم. برخی از شیوه ها کمتر کوته بینانه هستند. آنها ابزارها، روش ها و فن آوری جدید و استفاده گسترده تر از ایمیل، متن و ابزارهای دیگر را اتخاذ کرده اند. در اینجا چند دلیل بازاریابی هوشمند وجود دارد:

تمایز/تمایز: داشتن و استفاده از یک نقطه تمایز منحصر به فرد، شما را از 75 درصد (یا بیشتر) از رقبا جلوتر می‌آورد.

راحتی و رضایت بیمار: تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان توانمند به راحتی؛ ارز جدید خدمات و تحویل مراقبت های بهداشتی.

آموزش، انطباق و نتایج: بیمارانی که از نزدیک در تصمیمات بهداشتی خود درگیر هستند، آموزش بهتری دریافت می‌کنند و نقش فعالانه‌ای در برنامه مراقبت خود دارند.

پیشرفت فناوری مصرف کننده: بیماران به سرعت از شیوه های پزشکی دوری می کنند. نگرش ارائه دهندگان مدرسه قدیمی در قرن گذشته جای خود را به سلامتی و تجهیزات پزشکی فناوری پوشیدنی برای مصرف کننده داده است.

Apple Watch هوشمند و پیچیده است. تلفن شما داده های سلامتی را جمع آوری می کند. اما مطب دکتر شما ایمیل ندارد؟ این یک قطع ارتباط دیجیتالی است. و برای اکثر فعالیت‌های پزشکی، فرصت‌های میدانی زیادی برای ارتباط بیشتر بیمار و تعامل با ارائه‌دهنده وجود دارد.

بیماران می‌خواهند و می‌توانند از این راحتی استفاده کنند:

  • یادآوری های قرار تماس تلفنی
  • پورتال برای دیدن اطلاعات
  • زمان‌بندی قرار آنلاین
  • یادآوری قرار ملاقات را ایمیل کنید
  • مکاتبات ایمیلی درباره سلامت

مشتریان، کاربران پیشرفته اینترنت، ایمیل و متن هستند. کرایه استاندارد خارج از مراقبت های بهداشتی است. در جایی که فناوری در دسترس است (که تقریباً همه و همه جا وجود دارد)، مردم به طور معمول از ایمیل در فعالیت های اجتماعی و خرید خود استفاده می کنند.

بر اساس نظرسنجی Kaiser Permanente که در مجله آمریکایی مراقبت های مدیریت شده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، بخوانید:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید