شما در حال مشاهده هستید 4 راز: ایجاد محتوای مراقبت های بهداشتی آنلاین قانع کننده، چسبنده و قابل اشتراک گذاری

4 راز: ایجاد محتوای مراقبت های بهداشتی آنلاین قانع کننده، چسبنده و قابل اشتراک گذاری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

prize for-grand =”https://healthcaresuccess.com/marketing-services/online”>محتوای مراقبت های بهداشتی آنلاین زمانی است که “می رود” ویروسی.” چیزی که شما ایجاد کرده اید – یک ویدیو، کلیپ خبری، عکس یا هر چیز دیگری – توسط همه افراد در دنیای دیجیتال شناخته شده و فراتر از آن دیده یا به اشتراک گذاشته می شود. در نتیجه، بیمارستان، گروه پزشکی یا مطب ارائه‌دهنده شما – برای یک لحظه درخشان و درخشان – دارای محتوای قانع‌کننده‌ای است که همه دارند صحبت کردن در مورد.

متأسفانه، اغلب اتفاق نمی افتد. به ندرت اتفاق می افتد که شاهزاده جایزه بزرگ چک ارائه کلیشه ای در اندازه بزرگ ارائه کند. در نتیجه، اینترنت گرسنگی سیری ناپذیری برای محتوای آنلاین دارد. تقریباً به طور مداوم باید مطالب تازه و جالبی را پست کنید.

بیشتر ما کانال‌های محتوای زیادی برای تغذیه داریم. یک جریان بی پایان رسانه های اجتماعی، یک وب سایت، یک وبلاگ (یا دو)، یک صفحه تجاری فیس بوک، و موارد دیگر. بهتر از تصویرسازی یک بازاریابی بزرگ یا بازده رسانه‌های اجتماعی، در اینجا چند راز برای ایجاد محتوای مراقبت‌های بهداشتی آنلاین قانع‌کننده، چسبنده و قابل اشتراک‌گذاری وجود دارد.

رازهای محتوای مراقبت‌های بهداشتی آنلاین قانع‌کننده…

بپرسید: “پس چی؟” و “چه کسی اهمیت می دهد؟” اینها سوالات آزمون ارزش فوری برای مطالب مرتبط هستند. قبل از اینکه هر چیزی را منتشر کنید، در مورد ارزش نسبی ایده و ارزش آن برای مخاطبان مشخص باشید. اگر (“چه”) برای خواننده احتمالی (“چه کسی”) مفید نیست، برای مطالب بهتر عمیق‌تر شوید.

احساسات به اشتراک‌گذاری (ویروسی) دامن می‌زند. اگر محتوای شما احساساتی را لمس نمی‌کند، احتمالاً مخاطب آن را به اشتراک نخواهد گذاشت. حقایق ساده یا اطلاعات ساده ممکن است در برخی سطوح مفید باشند. اما بدون ارتباط عاطفی به جایی نمی رسد. با مطالبی که حاوی سرگرمی، شگفتی، شادی، لذت، محبت، رضایت، امید یا سایر احساسات نیرومند هستند، علاقه خود را برانگیخت.

از مطالب بصری هدفمند استفاده کنید. این یک دنیای بصری است. انسان ها محتوای بصری را با درک تقریباً آنی هضم می کنند. اما تصاویر باید جالب، مفید و در خدمت هدف خاصی باشند. بصری بیشتر از متن درگیر می شود. و ویدئو موثرتر از تصاویر ثابت است.

شش مفهوم متقاعدسازی سیالدینی…

یک محرک اقدام را بارگیری کنید. افراد برای ایجاد انگیزه در مرحله بعدی به یک محرک روانی نیاز دارند. پروفسور رابرت سیالدینی به ما می گوید که ده ها محرک متقاعدسازی وجود دارد که مردم را وادار می کند «بله» بگویند و اقدام کنند. به شکل بسیار اختصاری، این موارد عبارتند از:

  • ارتباط متقابل: افراد وقتی کاری برایشان انجام می‌دهد یا به آنها هدیه می‌دهد احساس بدهکاری می‌کنند. در نتیجه می خواهند در ازای آن کاری انجام دهند یا بدهند.
  • اثبات اجتماعی: این جایی است که اعمال افراد بر اساس آنچه دیگران انجام می‌دهند یا می‌گویند، به ویژه همسالان هدایت می‌شود.
  • تعهد و سازگاری: این اصل نشان می‌دهد که افراد احتمالاً توافقات، نگرش‌ها، ارزش‌ها و اقدامات قبلی را دنبال می‌کنند.
  • دوست داشتن: به سادگی…افراد به احتمال زیاد با افراد، محصولات و خدماتی که دوست دارند و/یا آنها را دوست دارند تجارت می کنند.
  • اقتدار: بر اساس این اصل، افراد تمایل دارند از کارشناسان محترم پیروی کنند. ظاهر اعتبار و اقتدار – اعم از واقعی یا خیالی – می تواند بر تصمیمات مصرف کننده تأثیر بگذارد.
  • کمبود: عرضه محدود باعث افزایش تقاضا می شود. مصرف‌کنندگان برای چیزی که کمیاب‌تر یا غیرمعمول‌تر است، یا به نظر می‌رسد، ارزش بالاتری قائل هستند.

در پایان، می‌توانید این اصول را در مقالات وبلاگ، قطعه‌های رسانه‌های اجتماعی، کلیپ‌های ویدیویی یا سایر اطلاعات اعمال کنید. صرف‌نظر از قالب، محتوای مراقبت‌های بهداشتی آنلاین زمانی موفق‌تر است که خوانندگان را جذب کند، مورد توجه قانع‌کننده‌ای باشد، و مهم‌تر از همه، با بسیاری دیگر به اشتراک گذاشته شود.

سوخت “ویروسی شدن…”

هیچ تضمینی وجود ندارد که هر قسمت خاصی از محتوا “ویروسی شود.” اما بدون اینکه برخی از این اصول به‌عنوان سوخت کار کنند، این احتمال وجود دارد که روی صورتش بیفتد. امروز با ما ارتباط برقرار کنید [800-656-0907] درباره راه‌هایی برای تبدیل شدن به یک متخصص مورد اعتماد، افزایش اثربخشی محتوای آنلاین خود و بیماران جدید و موارد مورد نظر خود را جذب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید