شما در حال مشاهده هستید 4 راه برای ایجاد اعتماد آنلاین با بیماران

4 راه برای ایجاد اعتماد آنلاین با بیماران

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient shaking hands with doctor اعتماد برای هر رابطه ضروری است. و این یک عامل کلیدی در حفظ روابط بین پزشکان (و سازمان های مراقبت های بهداشتی) و بیماران است. شخصاً، ایجاد اعتماد با بیماران به ایجاد بهترین تجربه ممکن در مطب و ابراز همدردی بستگی دارد.

بنابراین چگونه بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و سازمان‌ها می‌توانند آن سطح از اعتماد را در عصر دیجیتال حفظ کنند؟ ما 4 راه برای ایجاد اعتماد آنلاین با بیماران خود را در راهنمای زیر بیان کرده‌ایم.

مرتبط: بازاریابی دیجیتال و میز جلو: آیا می‌توانند کار کنند در دست؟

#1: دسترسی آنلاین به سوابق پزشکی را فراهم کنید

تغییر سخت است. با این حال، جابجایی به سیستمی که به بیماران شما امکان می دهد سوابق پزشکی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند، می تواند اعتماد لازم را ایجاد کند.

در عصر حاضر، بیماران از هر مانعی برای دریافت اطلاعات پزشکی خود ناامید هستند. البته آنها همیشه می توانند مدارک پزشکی را از مطب شما درخواست کنند. اما بیماران امروزی نمی خواهند احساس کنند که یک “دروازه بان” از سوابق شخصی آنها محافظت می کند.

استفاده از پورتال بیمار ایمن نشان می‌دهد که به زمان بیماران خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید تجربه‌ای راحت ارائه دهید. یک مطالعه نشان داد که استفاده از ابزار پیام رسان ایمن رضایت بیمار را از 48 درصد به 59 درصد افزایش داد.

#2: از سایت‌های بررسی مسئولانه استفاده کنید

سایت‌هایی مانند Yelp به صاحبان کسب‌وکار این امکان را می‌دهند که به نظرات عمومی یا خصوصی پاسخ دهند. در برخی موارد، بهتر است از طریق یک پیام مستقیم ارتباط برقرار کنید. هنگامی که به صورت عمومی پاسخ می دهید، هرگز نباید تأیید کنید که بازبینی کننده یک بیمار است یا اطلاعاتی را در مورد ویزیت او فاش کنید تا از HIPAA پیروی کنید.

در غیر این صورت، پاسخ عمومی به یک بررسی منفی می‌تواند به ایجاد اعتماد مجدد با بازبین و ایجاد اعتماد با هر کسی که با آن برخورد می‌کند کمک کند. به هر حال، 74٪ از بیماران به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه یک دوست اعتماد دارند.

مرتبط: 5 روشی که بررسی آنلاین پزشک می تواند به تمرین شما کمک کند

حتی یک یادداشت سریع به یک بیمار نگران می‌تواند به او و دیگران نشان دهد که به بازخورد آنها اهمیت می‌دهید، و – مهمتر از آن – برای بهبود کار می‌کنید.

مثال: یک بیمار از زمان انتظار طولانی در مطب شما شکایت دارد.

پاسخ ضعیف: متأسفیم که چنین احساسی دارید، اما زمان انتظار ما در واقع بسیار کمتر از میانگین صنعت است.

پاسخ بهتر: از بازخورد شما متشکریم. من این را به تیم مربوطه ارسال می کنم تا بتوانیم روی حل این مشکل کار کنیم.

بهترین پاسخ: از بازخورد شما متشکریم. برای هرگونه ناهماهنگی عذر می طلبیم. ما در حال کار بر روی پیاده‌سازی یک سیستم زمان‌بندی جدید هستیم که باید به کاهش زمان انتظار در آینده کمک کند.

در مثال آخر، ارائه‌دهنده نه تنها با عذرخواهی برای ناراحتی، بلکه فعالانه برای حل مشکل، با بیمار اعتماد می‌کند.

#3: محتوای مفید آنلاین ارائه دهید

یک راه محبوب برای ایجاد اعتماد بین مخاطبان، خواه آنها قبلاً بیمار باشند یا نباشند، ارائه اطلاعات مفید است. بیماران بالقوه و فعلی احتمالا به ارائه دهندگانی که می توانند محتوای آموزشی قابل اعتماد را به صورت آنلاین ارائه دهند، اعتماد دارند.

به طور معمول، این محتوا در وب سایت شما میزبانی می شود و ممکن است از طریق رسانه های اجتماعی یا ایمیل به اشتراک گذاشته شود. این ممکن است شامل پست‌های وبلاگ در مورد پیشگیری از سرماخوردگی، اهمیت واکسن آنفولانزا، نکاتی برای بهبودی پس از جراحی و غیره باشد.

در حالی که محتوا برای ایجاد اعتماد مهم است، هدف نهایی شما این است که بیماران را برای بهترین مراقبت ممکن از درها عبور دهید. محتوا باید اهمیت مداخله پزشکی را به بیماران یادآوری کند و شامل یک فراخوان برای اقدام برای تماس یا پر کردن یک فرم باشد.

#4: ارتباط آنلاین—اغلب

تماس‌های بعدی و ارسال‌های پستی می‌تواند راه بسیار خوبی برای مشارکت مجدد بیماران باشد یا به سادگی نشان دهد که به آن اهمیت می‌دهید. اما بسیاری از بیماران امروزی از اینترنت به عنوان وسیله ارتباطی اولیه استفاده می کنند.

از بسیاری جهات، آینده ارائه خدمات بهداشتی دیجیتال است. اگر این گزینه را دارید که به بیماران دسترسی دیجیتال بیشتری به خود و تیمتان بدهید، این فقط به نفع شماست.

اجازه دادن دسترسی مکرر به ارائه دهندگان از طریق یک برنامه سازگار با HIPAA در تلفن همراه راهی عالی برای ایجاد اعتماد است. بسیاری از مراکز مراقبت اولیه مستقیم اکنون از برنامه هایی مانند Spruce برای ارتباط با بیماران استفاده می کنند. ارائه دهندگان بیشتر و بیشتری همچنین استفاده از سلامت از راه دور را برای مواردی مانند پر کردن مجدد نسخه مجاز می دانند.

در حالی که سازمان شما نیازها و قابلیت های منحصر به فردی دارد، این نوع پیشرفت های دیجیتال را برای پر کردن شکاف بین زندگی پرمشغله بیمار و سازمان خود در نظر بگیرید. اغلب از طریق برنامه‌ها یا ایمیل‌های سازگار با HIPAA ارتباط برقرار کنید تا ارتباط برقرار کنید و به بیماران کمک کنید تا مراقبت و پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید