شما در حال مشاهده هستید 4 راه برای جذب بیبی بومرها با استفاده از فناوری مراقبت های بهداشتی

4 راه برای جذب بیبی بومرها با استفاده از فناوری مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

4 Ways to Engage Baby Boomers Using Healthcare Technology

بیبی بومرها ممکن است اولین نسلی نباشند که از نظر فناوری باهوش به نظر می رسد، اما نباید آنها را نادیده گرفت. در واقع، آنها به سرعت در حال استفاده از فناوری هستند. بررسی 2018 Pew Research نشان داد که 67 درصد از بچه‌های پرفروش از گوشی‌های هوشمند، 52 درصد از تبلت و 57 درصد از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

و وقتی نوبت به مراقبت های بهداشتی Baby Boomer می رسد، آنها آمادگی دارند از فناوری برای مدیریت سلامت خود استفاده کنند. در 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic، در سطح ملی -مطالعه نمایندگی بر روی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، Baby Boomers فناوری هایی را که در حال حاضر استفاده می کنند و می خواهند استفاده کنند با ما به اشتراک گذاشتند. در حالی که درصد استفاده فعلی پایین است، بیبی بومرها مایلند بسیاری از آنها را امتحان کنند.

Baby Boomers & Healthcare Technology

اکنون که مراکز بهداشتی شروع به پیاده‌سازی برخی از این روندهای دیجیتالی کرده‌اند، زمان بسیار خوبی برای مشارکت دادن Baby Boomers برای افزایش سهم بازار. در اینجا چهار روشی که Baby Boomers و فناوری دست به دست هم می دهند آورده شده است.

هوش مصنوعی (AI)

هوش مصنوعی، که فرآیندهای هوشی انسان‌ها را می‌گیرد و آن‌ها را روی ماشین‌ها اعمال می‌کند، مراقبت‌های بهداشتی بیبی بومرها را شکل می‌دهد، اما این امر به ویژه برای بیبی بومرها با افزایش سن اهمیت دارد. هدف کمبود پزشک همچنان بدتر می شود و یک نظرسنجی اخیر نشان داد که از هر 6 پزشک 1 نفر خطاهای تشخیصی مرتکب می شوند. بنابراین، اگر هوش مصنوعی برای پشتیبانی از برخی جنبه‌های مراقبت از بیمار استفاده شود، می‌تواند تفاوت بین دریافت بهترین مراقبت یا مراقبت غیربهینه باشد. برای مثال، پزشکان می‌توانند بر اساس داده‌های پزشکی که ارائه می‌دهند، یک برنامه درمانی شخصی برای بیماران ارائه دهند و پایبندی به داروی آنها را پیگیری کنند تا مطمئن شوند همه چیز درست است. طبق برنامه.

شاید تعجب کنید که چگونه بیبی بومرها انگیزه و مایل به اشتراک گذاری این داده ها خواهند بود، اما ممکن است آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. بر اساس زیست رایان Consumer Diagnostic 2018، 54 درصد از بیبی بومرها موافق هستند که مایلند اطلاعات سلامتی خود را با پزشک خود در میان بگذارند. فقط 28 درصد از بومرزها با به اشتراک گذاری داده های سلامت خود مخالف هستند.

Baby Boomers Agreement on Sharing Personal Information With Their Doctors on Physical Activity

بیبی‌ها با افزایش سن به بیماری‌های مزمن بیشتری مبتلا می‌شوند، بنابراین ارائه این اطلاعات می‌تواند به معنای واقعی کلمه هنگام بهبود نتایج سلامت.

پوشیدنی ها

پوشیدنی‌ها از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و می‌توانند تأثیر زیادی داشته باشند. این ردیاب‌های فعالیت، مانند Fitbits و Apple Watches، برای بهبود نشان داده شده‌اند. نتایج، و برای بچه‌های پررونق، یک پوشیدنی که مانیتور می افتد می تواند جان آنها را نجات دهد.

وقتی از گیتا ویلسون، بنیانگذار و مدیر عامل بهبود/#65c9687296e6″ rel=”noopener” target=”_blank”> فوربس:

«تعاملی را با یک ارائه‌دهنده پزشکی تصور کنید که به مصرف‌کننده اجازه می‌دهد اطلاعات سلامت پوشیدنی خود را به اشتراک بگذارد – الگوهای خواب، فعالیت بدنی، ضربان قلب، و غیره. الگوریتم‌های جدیدی که مشکلات را خلاصه و برجسته می‌کنند، به پزشک اجازه می‌دهد تا مصرف کننده در سفر سلامتی خود، بینشی در مورد عادات و روال ها بر اساس داده های واقعی به جای گزارش های مصرف کننده اغلب خوشگل تر، به دست می آورد و در نهایت تشخیص بهتری ارائه می دهد.”

اگر 62 درصد از سالمندان مایل به اشتراک گذاری این داده ها هستند، برای تشخیص بهتر ارزش آن را دارد که از بیمار جمع آوری شود. گنجاندن آن در یک برنامه مراقبتی به همین راحتی است و برای برخی از بچه‌های بومور، این اهداف به آنها قدرت می‌دهد تا نتایج و نتایج سلامتی خود را بهبود بخشند.

پلتفرم تعامل دیجیتال

سیستم‌های EHR تنها بخشی از معادله در مورد دیجیتالی کردن فرآیندهای سلامت شما هستند. یکی دیگر از قطعات این پازل، ترکیب یک پلت فرم تعامل دیجیتال در تلاش های ارتباطی سازمان شما است. این یک کانال دو طرفه برای بیماران فراهم می کند تا با پزشک خود به صورت 24 ساعته در تعامل باشند و در زمان و هزینه برای بیمار و ارائه دهنده صرفه جویی شود.

در حالی که برخی از پلتفرم‌ها پیام‌های یکسانی را برای همه بیماران ارسال می‌کنند، زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختی استفاده می‌کند. برای شخصی سازی ارتباطات برای هر بیمار. این رویکرد که برای دهه‌ها توسط کارشناسان مصرف‌کننده و رهبران خرده‌فروشی مانند P&G، Walgreens و CVS مورد استفاده قرار گرفته است، مشتریان را بر اساس ارزش‌ها، باورها و غیره به بخش‌هایی دسته‌بندی می‌کند و انگیزه‌های مبتنی بر پیام‌های فردی را برای فعال کردن رفتارها ایجاد می‌کند. زیست رایان این رویکرد را برای مراقبت های بهداشتی اصلاح کرد و پنج بخش ایجاد کرد که نشان دهنده مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است.

  • خود دست‌یافته‌ها (20% بومیان، 19% جمعیت عمومی): سلامتی اولویت اصلی آنهاست و برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنند. افرادی که به خود دست می‌یابند، مراقب معاینات، واکسن‌ها، و غیره هستند و فعال‌ترین مصرف‌کنندگان سلامت هستند.
  • جویندگان تعادل (17٪ بومیان، 17٪ جمعیت عمومی): آنها به سلامتی از همه منظرها نگاه می کنند و به سلامتی اهمیت می دهند. جستجوگران تعادل قبل از اینکه به نتیجه برسند، اطلاعات را از چندین منبع جمع آوری می کنند.
  • شعبده بازان اولویت دار (20٪ بومرز، 18٪ جمعیت عمومی): این بخش دارای مسئولیت های زیادی است و مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرد، بنابراین در مورد سلامتی خود واکنش نشان می دهند. اما وقتی نوبت به خانواده آنها می رسد، شعبده بازان اولویت هر کاری که می توانند برای مراقبت از آنها انجام می دهند.
  • دستورالعمل‌کنندگان (17% بومرز، 15% جمعیت عمومی): نظرات و دانش پزشک آنها بسیار مورد توجه این بخش است. راهنمای گیرندگان انسان هستند و ممکن است همیشه از همه توصیه های آنها پیروی نکنند، اما برای راهنمایی های پزشک خود ارزش قائل هستند.
  • استقامت‌کنندگان اراده‌ای (25٪ بومیان، 31٪ جمعیت عمومی): این بخش به خود متکی است و دوست دارد در لحظه زندگی کند. افراد با اراده فقط در صورت لزوم به پزشک مراجعه می کنند، اما به خود اجازه نمی دهند نگران سلامتی خود باشند.

تقسیم بندی روانشناختی از طریق زیست رایان به شما امکان می دهد انگیزه هایی را جستجو کنید که افراد را وادار به ایجاد تغییر می کند. 20 درصد از بیبی بومرها به ترک ارائه دهنده مراقبت های اولیه خود فکر کرده اند و این تعداد زیادی از بیماران در خط است. با انجام مراحل بیشتر برای شخصی‌سازی تجربه تعامل دیجیتال به طور مداوم و در طول زمان از طریق تقسیم‌بندی روان‌شناختی، بیماران وفادار بیشتری ایجاد می‌کنید که طولانی‌مدت باقی می‌مانند و سهم بازار را ایجاد می‌کنند.

Telehealth

بسیاری از بیماران و حتی برخی از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، علی‌رغم اینکه هدف پیش بینی می شود صنعت تا سال 2029 به 38 میلیارد دلار برسد. ژورنال پزشکی نیوانگلند (NEJM) سلامت از راه دور را اینگونه تعریف می‌کند: ارائه و تسهیل خدمات بهداشتی و مرتبط با سلامت از جمله مراقبت‌های پزشکی، آموزش ارائه‌دهنده و بیمار، خدمات اطلاعات سلامت، و خودمراقبتی از طریق فناوری‌های ارتباطی دیجیتال و مخابراتی.»

برای ارائه‌دهندگان، بهداشت از راه دور ابزاری عالی برای ملاقات با بیماران بیشتری است که نمی‌توانند ملاقات حضوری داشته باشند، مانند سالمندان، که معمولاً برای رفت‌وآمد مشکل‌تری دارند، منزوی می‌شوند یا گاهی اوقات در جوامع روستایی زندگی می کنند. به همین دلیل است که آنها بیماران کاملی برای استفاده از سلامت از راه دور هستند، اما بزرگترین مانع آگاهی است.

فقط 17 درصد از بیماران می دانند که ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آنها خدمات بهداشتی از راه دور را ارائه می دهد، که به توضیح اینکه چرا از هر 10 بیمار تنها 1 نفر در 12 ماه گذشته از سلامت از راه دور استفاده کرده اند، کمک می کند. در میان بیبی بومرها، بر اساس تشخیص مصرف کننده زیست رایان 2018، این وضعیت حتی بدتر است، زیرا تنها 2 درصد از بیماران در 12 ماه گذشته از سلامت از راه دور استفاده کرده اند.

Used Telehealth in the past 12 months

اما همین تشخیص نشان می‌دهد که 13 درصد از بیبی بومرها دوست دارند سلامت از راه دور را امتحان کنند، که به این معنی است که فضایی برای رشد وجود دارد. بنابراین چگونه می توانیم بیمارانی مانند بیبی بومرها را به استفاده از سلامت از راه دور وادار کنیم؟

بهترین شروع این است که از طریق تعامل دیجیتال با استفاده از روش هایی مانند روانشناختی، این خبر را گسترش دهید. مرکز شما به‌ویژه می‌خواهد بیمارانی را هدف قرار دهد که خود دست‌آورده‌ها و استقامت با اراده، از آنجایی که در سال 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic مشخص شد که این دو بخش از از راه دور بیشتر اوقات 45 درصد از بیبی بومرها در این دو بخش قرار می گیرند و کار شما را کمی آسان تر می کند. و اگر بیماران شما به انگیزه بیشتری برای امتحان کردن آن نیاز دارند، سلامت از راه دور می تواند ارزان تر از مراجعه حضوری باشد.

بیبی بومرها بیش از آنچه ما فکر می کنیم قادر به انطباق با فناوری هستند و بیشتر از آن مایل به استفاده از آن هستند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند اطلاعات و ابزارهایی از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود برای استفاده از آن است.

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تعامل با بیبی بومرها و فناوری با استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی، وایت‌پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید