4 راه برای جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در اکتبر سال 2012، دولت فدرال ابتکاری به نام برنامه پذیرش مجدد بیمارستان در پاسخ به دستوری که توسط قانون حمایت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه وضع شده است. هدف از این برنامه کاهش تعداد پذیرش مجدد در بیمارستان با اعمال جریمه های مالی برای بیمارستان هایی بود که نتوانستند نرخ پذیرش مجدد مدیکر خود را کمتر از میانگین کشوری نگه دارند.

اگرچه مجازات ها بر اساس تعدادی از معیارهای تا حدی پیچیده ارزیابی می شوند، تحقیق منتشر شده توسط بنیاد خانواده قیصر اثر خالص کاهش نرخ پذیرش مجدد را از زمان شروع برنامه نشان می دهد. یکی از مشکلات مداومی که بیمارستان ها در تلاش برای دستیابی به انطباق با این برنامه با آن مواجه شده اند، پذیرش مجدد برای بیماری های قلبی عروقی است.

در زیر برخی از آمارهای کلیدی وجود دارد که اهمیت این موضوع را در چشم‌انداز پزشکی کنونی نشان می‌دهد:

در حالی که بدون شک عوامل متعددی وجود دارد که می تواند در این میزان بالای بستری مجدد در بیمارستان برای بیماری های قلبی عروقی نقش داشته باشد، عوامل بیمار محور اغلب به عنوان یک متغیر مهم از نظر پیش بینی و تأثیر بر نرخ بستری مجدد ذکر می شوند. مطالعات متعدد نشان داده است که مشارکت کم بیماران از نظر رعایت رژیم غذایی، ورزش و رژیم های دارویی توصیه شده یکی از دلایل اصلی نرخ بالای بستری مجدد، به ویژه در میان افراد مبتلا به بیماری های مزمن است.

نکته جالب توجه این است که “عوامل روانی اجتماعی و اجتماعی-اقتصادی” نیز نقش مهمی در محدود کردن تبعیت و انطباق بیمار با درمان‌های توصیه شده توسط متخصصان سلامت دارد. نمونه‌هایی از این موارد می‌تواند شامل موانع زبانی به دلیل قومیت‌های متنوع، سواد سلامت پایین یا عدم دسترسی به منابع مناسب جامعه باشد.

در حالی که عوامل فوق موانع مهمی را برای مدیریت موفقیت آمیز سلامت ایجاد می کنند، راه حل هایی وجود دارد که می تواند سطوح بیشتری از مشارکت بیمار را تشویق کند. زیست رایان خودکار برای مثال، پلتفرم ارتباطی مبتنی بر ابر، از قدرت تقسیم‌بندی روان‌شناختی به منظور ارائه پیام‌ها و تعاملات بسیار مرتبط که با انگیزه‌ها، ارزش‌ها و اولویت‌های بیماران مربوط به سلامت و تندرستی طنین‌انداز می‌شود، استفاده می‌کند. با استفاده از این پلت فرم قوی، بیمارستان ها می توانند پشتیبانی بسیار شخصی پس از ترخیص را برای بیماران قلبی عروقی ارائه دهند.

صرف نظر از راه حلی که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که مراحل زیر را برای کمک به کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان برای بیماری‌های قلبی عروقی انجام داده‌اید:  

  1. به بیماران مواد آموزشی ارائه دهید که می تواند پس از ترخیص از بیمارستان، خود مدیریتی وضعیت سلامتی خود را ارتقا دهد. این باید شامل اطلاعاتی در مورد نحوه حفظ یک سبک زندگی سالم باشد، به ویژه رفتارهایی را برجسته کند که به آنها کمک می کند تا وضعیت سلامتی خود را با توجه به بیماری قلبی عروقی خود بهبود بخشند. با این حال، این آموزش را به گونه ای ارائه دهید که هضم، درونی و عمل آسان باشد. بر. دادن کتاب آموزشی 60 صفحه ای به بیمار CHF در هنگام ترخیص موثرترین راه برای اطمینان از بهبود موفقیت آمیز نیست. اگر یک بیمار شرایط اضطراری را تجربه کند، احتمال بیشتری دارد که با 911 تماس بگیرد تا اینکه از طریق ده ها صفحه آموزش به بیمار پاسخی را جستجو کند.
  2. ارتباطات پیگیری خودکار را از طریق ایمیل، متن و پاسخ صوتی تعاملی (IVR) ارائه دهید تا به بیماران یادآوری شود که در قرارهای ملاقات برنامه ریزی شده، معاینات و غربالگری های سلامت شرکت کنند.
  3. ارتباطات خودکار را ارسال کنید تا به بیماران یادآوری شود که نسخه های خود را در زمان های برنامه ریزی شده دوباره پر کنند. عدم پایبندی به رژیم های دارویی تجویز شده یکی از عوامل اولیه موثر بر میزان بالای بستری مجدد برای بیماری های قلبی عروقی است. با زیست رایان، این ارتباطات با استفاده از بینش‌های روانشناختی که انگیزه‌ها و ارزش‌های فردی بیمار را جذب می‌کند و پایبندی به دارو را تقویت می‌کند. /a> و پیگیری توصیه‌های پزشک.
  4. از نظرسنجی ها برای نظارت بر بازیابی استفاده کنید. به عنوان مثال، زیست رایان، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را قادر می‌سازد تا با ارائه خدمات ساخت نظرسنجی بسیار قابل تنظیم، نیازها، ادراکات، انگیزه‌ها و خواسته‌های بیماران خود را بررسی کنند. هنگامی که نظرسنجی طراحی شد، می توان آن را تقریباً به لیست های تماس با هر اندازه ای ارسال کرد و به متخصصان مراقبت های بهداشتی دسترسی آسان و فوری به بینش های کلیدی مصرف کننده بدون اتکا به اشخاص ثالث ارائه می دهد. کوتاه نگه داشتن این نظرسنجی ها برای به حداکثر رساندن پاسخ بیمار کلیدی است.

در حالی که درست است که برای کاهش یا جلوگیری از پذیرش مجدد در بیمارستان برای بیماری‌های قلبی عروقی باید اقدامات مختلفی انجام شود، اما این کار غیرممکن نیست. با ترکیب قدرت روانشناسی مصرف کننده و فناوری تطبیقی، یک راه حل خودکار مانند زیست رایان می تواند به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک کند تا نرخ بستری مجدد را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و در عین حال محیطی را برای نتایج مثبت تر سلامتی ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید