شما در حال مشاهده هستید 4 روشی که حضور آنلاین شما بیماران را دور نگه می دارد

4 روشی که حضور آنلاین شما بیماران را دور نگه می دارد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person holding an office telephoneمی دانید که برای موفقیت به یک وب سایت نیاز دارید در مراقبت های بهداشتی امروز در حالی که برخی از سازمان ها به شدت به مراجعات دهان به دهان و پزشک متکی هستند، این برای همیشه دوام نخواهد داشت. بیماران باهوش امروزی قبل از اینکه محصول یا خدماتی را در نظر بگیرند، در مورد همه چیز از دندانپزشک گرفته تا رادیولوژیست گرفته تا تولید کنندگان تجهیزات پزشکی تحقیق می کنند.

وب‌سایت شما به این بیماران کمک می‌کند اطلاعات مناسبی را پیدا کنند تا آنها را به تصمیم درست راهنمایی کند. اما اگر این تصمیم به سادگی ادامه یابد، چه؟

از دست دادن بیماران؟ حضور آنلاین خود را بررسی کنید

آیا وب سایت شما می تواند دلیل از دست دادن بیماران باشد؟ بیماران آینده نگر به کیفیت سایت شما اهمیت می دهند. و یک وب‌سایت قدیمی می‌تواند نشان دهد که دفتر شما نیز به سرعت عمل نمی‌کند (حتی اگر دور از واقعیت باشد).

حضور آنلاین شما (یا عدم حضور) می تواند دلیل واقعی از دست دادن بیماران باشد. داشتن یک وب سایت منطبق با HIPAA تنها یک بخش از معمای بازاریابی است – علاقه مندی بیماران به اندازه کافی برای تماس باید اولویت شما باشد.

پس چه چیزی در راه است؟

1. زمان بارگذاری کند وب سایت

ممکن است باورنکردنی به نظر برسد، اما فقط 3 تا 5 ثانیه طول می کشد تا یک بازدیدکننده وب سایت صبر خود را در مورد صفحه با بارگذاری کند از دست بدهد. طبق داده های Google، 53 درصد از بازدیدکنندگان سایت تلفن همراه تنها پس از سه ثانیه یک صفحه را رها می کنند.

به مرورگر خود متکی نباشید تا به شما بگوید که آیا وب سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری می شود یا خیر. می‌توانید سرعت را در چندین وب‌سایت آزمایش کنید، اما شاید معتبرترین آنها Google’s PageSpeed ​​Insightsباشد. .

برخی از دلایل احتمالی برای کندی زمان بارگیری عبارتند از:

 • فایل های بزرگ (سعی کنید فایل های تصویری را به صورت رایگان در ShrinkMe کاهش دهید)
 • سرور بی کیفیت (سعی کنید هاست خود را ارتقا دهید)
 • تغییر مسیرها یا کدهای اضافی بسیار زیاد (ممکن است به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز داشته باشید تا به سایت شما نگاه کند)

مرتبط: وب‌سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی سفارشی که بیماران را جذب می‌کنند

2. هیچ ویژگی زمان‌بندی آنلاین یا فرم تماس

وجود ندارد

بیماران امروزی فقط آسایش نمی خواهند آنها آن را مطالبه می کنند. اگر یک دفتر در نزدیکی این امکان را داشته باشد که به راحتی قرارهای ملاقات آنلاین رزرو کند و وب سایت شما این امکان را ندارد، فرصت ها را از دست می دهید.

رزرو آنلاین ایده آل است، اما پر کردن فرم های مطابق با HIPAA یک جایگزین عالی است. اگر یک بیمار در حال «خرید کردن» برای خدمات مراقبت های بهداشتی باشد، ممکن است بیشتر احتمال دارد که فرمی را پر کند تا تماس بگیرد. و گزینه پر کردن فرم در سایت شما یک برد-برد است.

این به تیم شما این فرصت را می‌دهد که در اولین راحتی خود (ترجیحاً در حدود ۵ دقیقه). با آموزش صحیح، تیم شما باید بتواند قبل از تماس بیمار با سایر مکان‌های اطراف، یک قرار ملاقات رزرو کند.

3. بدون دعوت به اقدام

بنابراین یک بیمار در وب سایت مراقبت های بهداشتی شما قرار گرفته است. حالا چی؟ باور کنید یا نه، باید به بیماران خود بگویید که انتظار دارید در آینده چه کاری انجام دهند. اگر هیچ تماس برای اقدامی در وب‌سایت خود ندارید—هیچ جهتی برای «تماس با دفتر ما» یا «فرم ما را پر کنید»—نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تلفن‌ها زنگ بزنند.

فراتر از جمله بندی، فراخوان برای اقدام (CTA) باید به خوبی طراحی شده و به راحتی پیدا شود. اکثر طراحان وب از دکمه‌های رنگارنگی استفاده می‌کنند که وقتی کاربران روی آن‌ها قرار می‌گیرند، واکنش نشان می‌دهند و رنگ‌ها را تغییر می‌دهند. این دکمه ها باید هم در دستگاه های تلفن همراه و هم در رایانه های رومیزی برجسته باشند. و البته، کلیک کردن بر روی یک CTA باید یک بیمار آینده نگر را به فرم یا صفحه راست هدایت کند.

4. از دست دادن حضور جستجو

بازدیدکنندگان کافی را از وب سایت خود تبدیل نمی کنید؟ شاید به این دلیل است که در وهله اول بازدیدکنندگان کافی نمی بینید. اگر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو در حال کاهش است،چند کاری وجود دارد که می توانید برای بهبود آنها انجام دهید.

 • محتوا را به طور منظم از طریق وبلاگ سایت خود پست کنید.
 • محتوا را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.
 • با استفاده از برچسب‌های تصویر، سرصفحه‌ها و غیره، پشتیبان سایت خود را بهینه کنید.
 • با فهرست کردن سایت خود در وب‌سایت‌های انجمن‌ها، دایرکتوری‌ها و موارد دیگر، پیوندهای برگشتی به وب‌سایت خود ایجاد کنید.

با این حال، این تاکتیک‌ها ممکن است مدتی طول بکشد تا نتایج حاصل شود.

برای ایجاد سریع گزارش در موتورهای جستجو، باید در تبلیغات جستجوی PPC (پرداخت به ازای کلیک) سرمایه گذاری کنید. با استراتژی پیشنهادی مناسب، بیماران بالقوه وب سایت شما را جلوتر از رقبای شما در موتورهای جستجو خواهند دید.

از آنجا، این به شما بستگی دارد که مطمئن شوید سایت شما به سرعت بارگیری می شود، CTAهای مناسبی دارد و برای تبدیل بازدیدکنندگان به بیماران طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید