شما در حال مشاهده هستید 4 روشی که مشارکت بیمار نتایج سلامتی را برای بیماری‌های مزمن بهبود می‌بخشد

4 روشی که مشارکت بیمار نتایج سلامتی را برای بیماری‌های مزمن بهبود می‌بخشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female physician checking male patient's thyroid

بیماری مزمن یک روش زندگی برای بسیاری از آمریکایی ها است. از هر ده بیمار، شش بیمار حداقل یک بیماری مزمن و 4 بیمار دارند در 10 مورد، دو یا چند وجود دارد، اما از طریق مشارکت بیمار، مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند شرایط خود را مدیریت کنند و در عین حال نتایج سلامتخود را بهبود بخشند. >.

مزایای بی‌شماری تعامل فعال با بیماران وجود دارد که مأموریت ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی و رفاه بیمار را تسهیل می‌کند. اما، مزایای ذکر شده در زیر برخی از بهترین راه‌هایی است که مشارکت بیمار می‌تواند نتایج سلامت مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را که بیماری‌های مزمن را مدیریت می‌کنند، بهبود بخشد.

1. بیماران به برنامه مراقبتی خود پایبند هستند.

بیماران ممکن است بی ثبات باشند. زندگی اتفاق می افتد و آنها ممکن است فراموش کنند داروهای خود را مصرف کنند، یا بدون مشورت با پزشک خود رژیم غذایی یا رژیم تناسب اندام جدیدی را شروع کنند. اما برای بیماران مبتلا به شرایط مزمن، پیروی مداوم از یک برنامه مراقبتی برای بهبود نتایج سلامت آنها بسیار مهم است.

مشارکت بیمار می‌تواند به پر کردن آن شکاف‌های مراقبت کمک کند که در غیر این صورت تنها می ماند. یک مکان عالی برای شروع، ایجاد گردش‌های کاری دیجیتال برای مدیریت ارتباطات و پیگیری نقاط تماس بیمار و ارائه‌دهنده است. موارد خاص، مانند پاسخ ندادن بیماران به نظرسنجی پس از ملاقات در مورد وضعیت رفاه فعلی‌شان، می‌تواند باعث شود سیستم به ارائه‌دهنده اطلاع دهد تا مجدداً برای اطمینان از سلامتی بیمار تماس بگیرد. اگرچه ناامید شدن ارائه دهندگان از بیماران غیرقابل اعتماد آسان است، ارتباط از دیدگاه همدلانه باعث می شود به بهبود انطباق و وفاداری بیمار کمک کنید.

2. ارائه دهندگان می توانند در مراقبت از بیمار پیشگیرانه در مقابل واکنش نشان دهند.

برای ارائه دهندگانی که هنوز برای کنترل بیماران قبل یا بعد از تشخیص بیماری مزمن به کمک نیاز دارند، اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی از زیست رایان Insights Accelerator™ می تواند تفاوت ایجاد کند. این اطلاعات آماری داده‌های نقشه‌برداری حرارتی را برای درک بیماران در سراسر ایالات متحده و همچنین بینش‌های روانشناختی استخراج می‌کند. روان‌شناسی ارزش‌ها و باورهای بیمار را از طریق یک طبقه‌بندی سریع شناسایی می‌کند و از نتیجه برای تعیین اینکه چه چیزی آنها را تشویق می‌کند برای سلامتی خود اقدام کنند، استفاده می‌کند. .

برای مثال، تحقیقات بازار زیست رایان نشان می‌دهد که بخش روان‌شناختی جهت‌گیر از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری احتمال دارد از COPD و دیابت رنج می‌برید، در حالی که یک استقامت اراده از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری احتمال ابتلا به افسردگی را دارد.

شرایط سلامت مزمن فعلی

جمعیت عمومی

(n=5000)

خودیافتگان

(n=1032)

a

جویندگان تعادل

(n=775)

b

شعبده بازان اولویت دار

(n=586)

c

مسیر گیرندگان

(n=743)

د

استقامت کنندگان اراده

(n=1864)

e

بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)

3.7٪

 

3.3%

1.6٪

3.7٪

7.1٪

abce

3.2%

افسردگی

24.5٪

 

16.0٪

24.4٪

a

21.8٪

a

21.1٪

31.6٪

abcd

دیابت (نوع 1 یا نوع 2)

14.6٪

15.6٪

b

9.1٪

11.1٪

20.9٪

abce

14.9٪

b

توجه: هر بخش/ستون روانشناختی با حرف a – e مشخص شده است. هنگامی که درصد یک بخش دارای یک وضعیت سلامتی از نظر آماری بیشتر (95٪ اطمینان) از درصد سایر بخش‌ها باشد، حرف بخش/ستون با درصد بخش کوچک‌تر فهرست می‌شود.

این امر مخصوصاً برای ارائه‌دهندگان به منظور پیش‌بینی احتمال ابتلای بیمار به بیماری یا برای بازاریابان خط خدمات بیمارستان برای هدف قرار دادن جمعیت بیمارانی که به احتمال زیاد از درمان سود می‌برند، مفید است. این نوع اطلاعات همچنین در صورتی مفید است که یک بیمار قبلاً با یک بیماری مزمن مرتبط با بیماری های همراه تشخیص داده شده باشد، به خصوص اگر بخش او از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به سایرین داشته باشد. این رویکرد پیشگیرانه دقیقاً همان چیزی است که بیماران به دنبال یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی هستند.

3. بیماران روابط بهتری با تیم مراقبت خود برقرار می کنند.

در مقاله ای با بازبینی همتا محققان دریافتند زمانی که رابطه بین یک بیمار و یک پرستار با اتکا، دوستی و حمایت محدود شود، نتایج سلامتی بیمار را بهبود می بخشد. بسیاری از مطالعات همبستگی مشابهی را با سالنامه‌های پزشکی خانوادهپیدا کرده‌اند. > با استناد به این که روابط خوب بیمار و ارائه دهنده نه تنها نتایج سلامتی را بهبود می بخشد، بلکه روابط ضعیف در واقع آنها را بدتر می کند.

روش شماره 1 که ارائه‌دهنده می‌تواند به بیمار نشان دهد که از او مراقبت می‌کند، از طریق تصدیق و درک اهداف سلامت و تندرستی بیمار است. تحقیقات بازار زیست رایان نشان داد که 22.1٪ از جمعیت عمومی چنین احساسی دارند، در حالی که 18.3٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی خواهان سرنخ هایی هستند که پزشکان با تکان دادن سر، تأیید شفاهی و غیره از آنچه بیمار می گوید پیروی کنند.

روابط قوی یک پیروزی برای بیماران و ارائه دهندگان است. بیماران سلامت و تندرستی خود را بهبود می بخشند که برای مدیریت بیماری مزمن بسیار مهم است و ارائه دهندگان مأموریت خود را بهبود می بخشند. این امر باعث می شود که بیماران به طور مستمر برای مراقبت در شرایط دیگر به آن مراجعه کنند. برنامه Patient-provider Match زیست رایان با ایجاد پیوندهای قوی بین پزشکان و بیماران با ایجاد ارتباط با افراد همفکر که فلسفه های بهداشتی مشابهی دارند، تسهیل می کند. و تنظیمات برگزیده را تمرین کنید.

3. بیماران به دنبال ارائه دهندگان خدمات دیگر می گردند.

از آنجایی که ارائه‌دهندگان با استفاده از گردش‌های کاری نقطه تماس با بیماران درگیر می‌شوند، به روش‌های مختلفی با بیمار ارتباط برقرار می‌کنند: یادآوری‌های قرار، نظرسنجی‌های پس از قرار ملاقات، هشدارهای سلامت و موارد دیگر. این بخشی از فرآیند ایجاد یک رابطه خوب با یک بیمار است، اما یک تجربه مراقبتی مثبت مطمئناً باعث می‌شود که دوباره و دوباره به آنها برگردند.

با خرید اخیر زیست رایان توسط Upfront Healthcare، بیماران بیشتری از هر زمان دیگری می‌توانند مراقبت‌های مورد نیاز خود را با تجربه دریافت کنند. متناسب با نیاز آنها درباره اکتساب و نحوه گسترش قابلیت‌های تعامل بیمار بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید