4 روشی که نژاد بر پذیرش مجدد بیمارستان ها تأثیر می گذارد | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

برانگیختن رفتار بیمار به سمت پیامدهای سلامتی مطلوب مدت‌ها موضوع مطالعه برای تحلیلگران صنعت مراقبت‌های بهداشتی بوده است، زیرا تحقیقات نشان می‌دهد که سواد سلامت بهتر و فعال‌سازی بالای بیمار عوامل کلیدی در کاهش احتمال بستری مجدد در بیمارستان قابل پیشگیری هستند. /p>

نابرابری‌های نژادی یک منطقه قابل توجه نگرانی در این زمینه است، زیرا تحقیقات فزاینده‌ای نشان می‌دهد که نرخ بستری مجدد در بیمارستان می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلف نژادی و جمعیت‌شناختی قرار گیرد. در زیر چهار مثال برجسته وجود دارد که نشان می‌دهد تفاوت‌های نژادی می‌تواند بر میزان بستری مجدد در بیمارستان داشته باشد.

  1. طبق مطالعه منتشر شده توسط ژورنال سازمان مراقبت های بهداشتی، تامین و تامین مالی، نژاد/قومیت و وضعیت اجتماعی-اقتصادی “به طور پیوسته با افزایش احتمال بستری مجدد برای هر پنج معیار HRRP (انفارکتوس حاد میوکارد، نارسایی قلبی، ذات‌الریه، بیماری مزمن انسدادی ریه، و آرتروپلاستی کامل زانو یا هیپ) مرتبط است.
  2. پایبندی کم دارو به طور مداوم به عنوان یک متغیر مهم از نظر پیش بینی نرخ بستری مجدد 30 روزه نامگذاری شده است. طبق یک مطالعه منتشر شده توسط National مؤسسه‌های بهداشت، نرخ بستری مجدد در میان بیمارانی که پایبندی کم یا متوسط ​​به دارو را نشان دادند، تقریباً 20 درصد بود، در حالی که تنها 9.3 درصد در میان بیمارانی که پایبندی دارویی بالایی داشتند، در نوسان بود. . این مطالعه همچنین نشان داد که بیمارانی که در گروه پایبندی کم به دارو بودند، بالاترین درصد افراد آفریقایی-آمریکایی (31.9 درصد) را در مقایسه با گروه‌های پایبندی متوسط ​​و بالا (به ترتیب 21.3 و 15.3 درصد) داشتند.
  3. یک مطالعه انجام شده توسط محققان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه روچستر نشان داد که بیماران آفریقایی-آمریکایی که در سال 2013 در ایالت نیویورک تحت عمل جراحی قرار گرفتند. 33 درصد بیشتر از همتایان سفیدپوست خود در بیمارستان بستری شدند. این مطالعه به این نتیجه رسید که طرح‌های موجود Medicare Advantage اساساً در کاهش نابرابری نژادی در بین بیماران جراحی که به بستری مجدد 30 روزه در بیمارستان نیاز دارند ناموفق بوده است.
  4. یک مطالعه به نقل از مؤسسه ملی بهداشت دریافت که احتمال بستری شدن مجدد در بیماران آفریقایی-آمریکایی برای بستری شدن در بیمارستان نسبت به بیماران سفیدپوست به دلیل انواع تشخیص ها، از جمله نارسایی احتقانی قلب، بیشتر است. علاوه بر این، همان مطالعه به تحقیق منتشر شده استناد کرد. توسط ژورنال انجمن پزشکی آمریکا، که نشان داد بیماران آمریکایی آفریقایی-آمریکایی مدیکر، پس از درمان برای قلب، نرخ بستری مجدد بالاتری داشتند. شکست نسبت به بیماران سفید پوست مدیکر.

بهبود فعال سازی بیمار: کلیدی برای کاهش نرخ پذیرش مجدد

بر اساس معیارهای تعیین شده توسط برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان (HRRP) که توسط دولت فدرال تعیین شده است، اگر نرخ پذیرش مجدد آنها برای شرایط خاص از میانگین ملی بیشتر شود، می توانند از نظر مالی جریمه شوند. این می‌تواند تأثیر مخربی بر درآمد بیمارستان‌های شبکه ایمنی و سایر تأسیسات پزشکی که اغلب به جوامعی با جمعیت اقلیت‌های قومی بالا خدمت می‌کنند، داشته باشد.

اگر هزینه‌های جریمه HRRP محدود نشود، می‌تواند این امکانات را از منابعی که برای خدمت به جمعیت‌هایی که بیشترین آسیب را در برابر دریافت مراقبت‌های بهداشتی ناکافی دارند محروم کند. تعدیل ریسک کمک می کند، اما چالش فراتر از این است.

در حالی که آشکارا عوامل متعددی در بهبود کیفیت مراقبت‌های بهداشتی در مناطق محروم از نظر اقتصادی-اجتماعی دخیل هستند، تشویق سطوح بیشتر فعال‌سازی بیمار و سواد سلامت به‌طور مداوم ثابت کرده‌اند که گام‌های قابل اعتمادی در جهت بهبود نتایج سلامت در تقریباً همه جمعیت‌شناسی هستند. اقشار.

ابزارهایی برای افزایش فعالسازی بیمار

با تقسیم مخاطبان هدف به گروه‌هایی که ویژگی‌های روان‌شناختی مشترکی دارند، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند ارتباطات هدفمندی را ایجاد و ارائه کنند که با بیمارانشان طنین‌انداز شود و آنها را به گونه‌ای درگیر کند که با انگیزه‌های خاص آنها مطابقت داشته باشد. روانشناسی به ارزش ها، نگرش ها، شخصیت ها و سبک زندگی افراد مربوط می شود. این مهم است، زیرا استفاده از روان‌شناسی تشخیص می‌دهد که اعضای یک گروه جمعیتی یا اجتماعی-اقتصادی همه یکسان فکر و عمل نمی‌کنند و اولویت‌ها و اولویت‌های ارتباطی متفاوتی دارند.

به عنوان مثال، پلت فرم زیست رایان با استفاده از یک بخش بندی روانشناختی مدل. زیست رایان با استفاده از نمایه‌های مخاطبان که به دقت ساخته شده‌اند، می‌تواند به کاهش شکاف نابرابری نژادی کمک کند و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را قادر می‌سازد تا پیام‌های مؤثر مرتبط با باورها، ارزش‌ها، نگرش‌ها، شخصیت‌ها و شیوه‌های زندگی مردم را ایجاد کنند، که همگی عواملی هستند که فراتر از جمعیت‌شناسی سنتی یا اجتماعی-اقتصادی هستند. دسته ها.

زیست رایان با مرکز رفع شکاف سلامت مشارکت داشته است. در سینسیناتی به آموزش جمعیت های محروم در مورد تغذیه، تناسب اندام و اصلاح سبک زندگی و دریافت مراقبت های بهداشتی مورد نیاز.

زیست رایان با استفاده از بینش‌های روان‌شناختی برای شخصی‌سازی پیام ارسال شده از طریق پیام‌های متنی، ایمیل‌ها و پاسخ صوتی تعاملی، توانسته است به The Health Gap کمک کند تا اعضای خود را درگیر کند و آنها را برای شرکت در آموزش‌های اجتماعی و غربالگری‌های بیومتریک تشویق کند.

پلت‌فرم نرم‌افزاری قوی زیست رایان همچنین مجموعه‌ای از مانند یادآوری‌های قرار ملاقات خودکار، آموزش پایبندی به دارو، یادآوری‌های پر کردن مجدد نسخه، ارتباطات ارتقاء دهنده آموزش سلامتی، نظرسنجی‌های قابل تنظیم و موارد دیگر.

با استفاده از قدرت پلتفرم‌هایی مانند زیست رایان، بیمارستان‌ها می‌توانند به طور مؤثرتری با بیمارانی از هر قومی، نژادی و اجتماعی-اقتصادی ارتباط برقرار کنند، که می‌تواند فعال‌سازی بیمار را افزایش داده و احتمال پذیرش مجدد در بیمارستان را در سراسر جهان کاهش دهد.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید