شما در حال مشاهده هستید 4 روش برای شخصی سازی فرآیند پرداخت بیمار با استفاده از پلتفرم سلامت دیجیتال

4 روش برای شخصی سازی فرآیند پرداخت بیمار با استفاده از پلتفرم سلامت دیجیتال

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

digital health graphics displayed in front of doctor

اگر چیزی وجود دارد که ما هوس کنیم، آن شخصی‌سازی است. ما چیزی نمی خواهیم جز اینکه اقلامی که می خریم، وعده های غذایی که می خوریم یا لباس هایی که می پوشیم برایمان درست شوند. و وقتی صحبت از مصرف گرایی به میان می آید، ما به عنوان مصرف کننده از آن انتظار داریم.

اما وقتی صحبت از مراقبت های بهداشتی به میان می آید، بیماران عادت کرده اند که داستان بسیار متفاوتی باشد، به خصوص با پرداخت بیمار ضعیف است، حتی با سکوی سلامت دیجیتال، ارائه دهندگان چه کاری می توانند انجام دهند تا تجربه را برای هر بیمار جذاب کنند؟ ما ایده‌هایی را گرد هم آورده‌ایم که نه تنها زندگی شما را آسان‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود دنیای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی کامل شود.

Psychographics را یکپارچه کنید

ارائه‌دهندگان از همه نوع رویکردها برای جلب نظر بیماران خود استفاده می‌کنند، اما در زیست رایان، ما از رویکردی به نام بخش‌بندی روانشناختیاستفاده می‌کنیم. برای ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از پنج بخش روانشناختی. با نگاهی به نگرش‌ها، باورها و ارزش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی در مقابل دموگرافیک آنها ویژگی ها، تصویر واضح تری از آنچه آنها را تشویق می کند تا برای بهبود نتایج سلامت خود اقدام کنند، دریافت می کنید. .

همین مفهوم می‌تواند برای پرداخت‌های بیمار نیز اعمال شود. برای مثال، اگر می‌خواهید در مصرف‌کنندگان فعال‌تر مراقبت‌های بهداشتی انگیزه ایجاد کنید، مانند خود دست‌یافته‌ها، برای پرداخت قبوض خود، تماس با آنها بلافاصله پس از قرار ملاقات برای پرداخت صورتحساب بهترین گزینه است. آنها می خواهند در بالای آن باقی بمانند و آن هدف را تکمیل کنند. از طرف دیگر استقامت‌کنندگان اراده‌ای دوست دارند روی چیزهای دیگر در زندگی خود تمرکز کنند، بنابراین انتظار داشته باشید که چندین یادآور برای آنها ارسال کنید تا صورتحساب خود را بپردازند و از زبانی در پیام خود استفاده کنید که سرعت و آسانی این فرآیند را یادداشت کند، آنها به احتمال زیاد این کار را انجام خواهند داد.

موارد روانشناسی به راحتی در تلاش‌های مشارکت بیمار در پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان ادغام می‌شوند، و در نتیجه، بسیاری از مشتریان ما در در حال جمع آوری پرداخت های بیشتر بیماران، کاهش میزان پرداختی که به مجموعه ها می رود و درآمد بیشتری ایجاد می کند.

قبض‌های بیمار را فهرست کنید

مراقبت های بهداشتی در حال حاضر به اندازه کافی برای بیماران گیج کننده است. اگر نمی توانند بفهمند برای چه چیزی می پردازند، چگونه باید بفهمند که صورت حسابشان دقیق است؟

وقتی صورت‌حساب بیماران را از طریق سکوی سلامت دیجیتال ارسال می‌کنید، به وضوح فهرست کنید هزینه‌هایی که بیماران با یک صورت‌حساب جزئی پرداخت می‌کنند، جزئیات روش، آزمایش‌های انجام‌شده، پزشکانی که در مراقبت از آنها شرکت کرده‌اند و مجموع هر بخش، از جمله پوشش بیمه‌ای. این به بیماران کمک می کند تا مشخص کنند چه چیزی مسئول هستند و چه هزینه هایی برای مراقبت از آنها هزینه می شود. اگر بیماران سؤالی دارند، اطلاعات تماس بخش صورتحساب را درج کنید. یا از ابزار پیام رسانی پلتفرم خود استفاده کنید. شفافیت کامل قیمت گذاری قدردانی خواهد شد و سنگ بنای مصرف گرایی است.

البته، می‌خواهید به تاریخ سررسید و گزینه‌های پرداخت آن‌ها نیز توجه داشته باشید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

گزینه های پرداخت را متنوع کنید

روزهای پرداخت از طریق چک از طریق پست در حال کاهش است، اگرچه این یک گزینه است و هنوز هم باید باشد. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد پرداخت های خود گزینه هایی را می خواهند، از نحوه پرداخت آن تا نحوه پرداخت. این روزها، محبوب ترین ها تمایل به آنلاین بودن دارند.

یک سکوی سلامت دیجیتال پرداخت آنلاین را برای بیماران با استفاده از یک کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی آنها حتی می‌توانید خدمات دیگری مانند PayPal یا Venmo را بررسی کنید.

در حالی که افراد زیادی هستند که می خواهند یکباره پرداخت کنند، ممکن است برای دیگران ترجیح داده نشود یا حتی گزینه ای نباشد. بسته به اینکه کدام بخش هستند، می‌توانید تعیین کنید که یک بخش چه گزینه پرداختی را ترجیح می‌دهد. طبق زیست رایان Consumer Diagnostic، اما برخی نیز PayPal را ترجیح می دهند مانند استقامت‌کنندگان اراده پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان بر اساس ترجیحات شخصی هر بیمار با استفاده از این بخش‌ها و شیفت‌ها تنظیم می‌شود. درون آنها با استفاده از هوش مصنوعی.

همانطور که قبلاً ذکر شد، حتماً اطلاعات تماس را به بخش صورت‌حساب خود اضافه کنید یا یک پنجره چت برای پرسیدن سؤالات داشته باشید. صورت‌حساب می‌تواند به صورت موردی با بیماران با طرح پرداخت کار کند و انجام این پرداخت‌ها را برای آنها آسان‌تر می‌کند.

آخرین چیزی که می خواهید این است که صورتحساب آنها به مجموعه ها برود زیرا برای شما هزینه دارد و به تجربه بیمار آسیب می رساند. رفتن مایل بیشتر برای نشان دادن توجه شما بسیار کمک می کند.

از یادآوری‌های بیمار استفاده کنید

ابزار یادآوری پرداخت به دلایلی وجود دارد. از آنها به نفع خود استفاده کنید و به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی اجازه دهید پس از دریافت صورتحساب خود به صورت آنلاین، تعداد دفعات و نحوه دریافت یادآورهای پرداخت خود را سفارشی کنند. آن‌ها می‌توانند اعلان‌های ایمیل، متن یا برنامه را انتخاب کنند، با هر اولویت دیجیتالی که ترجیح می‌دهند. باز هم، هر بیمار نمی تواند فوراً پرداخت کند، بنابراین داشتن این توانایی برای انتخاب برای آنها ارزشمند است.

وقتی نوبت به آن می‌رسد، بیماران برای انتخاب‌هایی برای نیازهای مراقبت‌های بهداشتی خود، از جمله پرداخت قبض، ارزش قائل هستند. نکته کلیدی این است که به بیماران اعتماد کنید که تصمیماتی متناسب با نیازهایشان می گیرند تا بتوانید تجربه مثبتی از بیمار برای آنها به جا بگذارید و همچنان پرداخت های بیمار برای ایجاد درآمد به آن نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید