شما در حال مشاهده هستید 4 روش نوآورانه برای کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان

4 روش نوآورانه برای کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Readmission_blog.jpg

بیش از ۵۰۰ میلیون دلار  در کاهش پرداخت Medicare – این باری است که ۲۵۹۷ بیمارستان در سال ۲۰۱۷ برای پذیرش مجدد بیش از حد تحت برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان CMS (HRRP). این برنامه که تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد شده است، نرخ بستری مجدد در بیمارستان را برای شرایط خاص بررسی می کند: حملات قلبی، نارسایی قلبی، جراحی پیوند عروق کرونر، ذات الریه، بیماری مزمن ریه، و تعویض مفصل ران و زانو.

همه بیمارستان‌ها تحت ارزیابی HRRP قرار نمی‌گیرند، اما در میان بیمارستان‌هایی که تحت اختیار قانون قرار دارند، 80 درصد با کاهش در پرداخت‌های Medicare مواجه هستند. در حالی که نرخ پذیرش مجدد از زمان شروع برنامه کاهش یافته است، بیمارستان ها باید به پیشرفت در کاهش پذیرش مجدد ادامه دهند.


طبقه بندی خطر می تواند به شما کمک کند تا بیماران مبتلا به بیماری های مزمن را بر اساس اطلاعات جمعیت شناختی، بالینی و استفاده در گروه های خطر کم، متوسط ​​و بالا طبقه بندی کنید. /span>


می‌تواند درگیری بیمار بیشتر کلید را نگه دارید؟ یک پرستار ثبت شده و مدیر پرونده گفت: “همه به دنبال نوعی معجون یا فرآیند جادویی هستند که به افراد کمک کند تا از انواع رفتارهایی که برای سلامتی آنها مضر است و چیزهایی که آن را بهبود می بخشد آگاه شوند.” برای Excellus BlueCross BlueShield مصاحبه شده توسط H&HN در سال گذشته.

بررسی دلایل پذیرش مجدد

به منظور کاهش خطرات بستری مجدد، بیمارستان ها نیاز به اجرای یک استراتژی جامع دارند. چهار مرحله مهم برای پذیرش مجدد کمتر عبارتند از:

1. نگاهی عمیق تر به بیماران خود داشته باشید.

Readmission_right.jpgطبقه بندی خطر می تواند به شما کمک کند بیماران مبتلا به بیماری های مزمن را بر اساس اطلاعات جمعیت شناختی، بالینی و استفاده در گروه های خطر کم، متوسط ​​و بالا طبقه بندی کنید. اما یک رویکرد یکسان برای بیماران پرخطر مبتلا به بیماری قلبی همچنان کوتاه خواهد بود. دلیل؟ علیرغم تشخیص مشترک – یا شباهت در جمعیت شناسی – بیماران نگرش های منحصر به فردی را در مورد سلامتی و تندرستی به روی میز می آورند و این نظرات رفتار آنها را بسیار بیشتر از یک بروشور در مورد یک رژیم غذایی سالم برای قلب تحت تأثیر قرار می دهد.

بخش‌بندی روانشناختی – که بیماران را بر اساس انگیزه‌ها، باورها، سبک زندگی و ترجیحات ارتباطی به شخصیت‌های متمایز طبقه‌بندی می‌کند – بینش‌هایی را به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌کند تا تلاش‌های مشارکت بیمار خود را هدایت کنند، و در نتیجه پایبندی بهتر به برنامه‌های پس از ترخیص و پذیرش مجدد قابل پیشگیری کمتر است.

2. خودکارسازی ارتباطات بیمار برای تأثیرگذاری بر رفتارها.

با داشتن بینش‌هایی از تقسیم‌بندی روان‌شناختی، بیمارستان‌ها می‌توانند با استفاده از یک تلاش‌های مشارکت بیمار خود را بیشتر پیش ببرند. که از ارسال ارتباطات هدفمند و شخصی شده برای ایجاد انگیزه در رفتارهای سلامت مثبت و پیروی از برنامه مراقبت پشتیبانی می کند. خودکارسازی این تلاش باعث کارایی منابع می‌شود و کارکنان بالینی را آزاد می‌کند تا به جای پیگیری بیمار در یک جمعیت گسترده، بر مراقبت تمرکز کنند. برای اطمینان از بالاترین درجه ارتباط، به دنبال راه‌حلی باشید که از پیام، کانال و ترکیب فرکانس مبتنی بر بخش روان‌شناختی پشتیبانی می‌کند و در عین حال امکان تنظیم بر اساس ترجیحات فردی بیمار را فراهم می‌کند.


به‌طور خودکار این تلاش، کارآمدی منابع را افزایش می‌دهد و کارکنان بالینی را آزاد می‌کند تا به جای پیگیری بیمار در میان جمعیت گسترده، بر مراقبت تمرکز کنند.


به عنوان مثال،

زیست رایان، پلتفرمی است که تعامل بیمار را خودکار می کند، پیام ها را با توجه به پروفایل های روانشناختی و ترجیحات ارتباطی بیماران سفارشی می کند. استفاده از ایمیل، متن و پاسخ صوتی تعاملی با موفقیت پذیرش مجدد را کاهش داده است. به عنوان مثال، در یک آزمایش هفت ماهه در یک سیستم بیمارستانی مشهور جهانی در نیوانگلند، زیست رایان پذیرش مجدد را برای نوعی جراحی ستون فقرات به صفر رساند، در حالی که FTE پرستاران اختصاص داده شده به پیگیری پس از ترخیص را بیش از 75 درصد کاهش داد. پیام‌های روان‌شناختی آن به 85 درصد انطباق با دستورالعمل‌های بیمار در 9 موج ارتباطات قبل و بعد از جراحی کمک کرد. زیست رایان یک فناوری واقعی تغییر رفتار بیمار است که به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد از جمعیت مراقبت کنند اما با استثنا مدیریت کنند.

3. تشدید تلاش های آموزشی قبل از ترخیص

در گزارش صندوق مشترک المنافع در مورد بیمارستان‌هایی که در کاهش پذیرش مجدد سرآمد بوده‌اند، تحقیقات نشان می‌دهد که برخی از ابزارهای با فناوری پایین ارزشمند هستند. در آماده سازی بیماران و مراقبان خانواده آنها برای مدیریت سلامت آنها پس از خروج از بیمارستان.

Fotolia_95779510_XS.jpgمرکز پزشکی Memorial Hermann Memorial City در هیوستون، تگزاس، که در میان 3 درصد برتر در نرخ پایین بستری مجدد بیماران حمله قلبی و ذات الریه قرار دارد. هنگام بررسی دستورالعمل‌های ترخیص، از روش “آموزش برگشت” استفاده می‌کند. این گزارش خاطرنشان می‌کند که، “این روش درک بیماران را تقویت می‌کند و زمینه‌هایی را برای پرستاران شناسایی می‌کند که ممکن است گیج‌کننده باشند و به توجه بیشتری نیاز داشته باشند.”

این بسیار منطقی است. در طول کارم در پراکتر اند گمبل، راه‌های زیادی برای تأثیرگذاری بر رفتار مصرف‌کننده یاد گرفتم – در آن زمان برای فروش محصولات مراقبت‌های بهداشتی مصرف‌کننده. اما من این بینش ها و روش ها را برای کاربرد در محیط مراقبت های بهداشتی حرفه ای درونی کردم

تقویت تجربه مرکز پزشکی Memorial Hermann Memorial City، مصرف کنندگان حفظ می کنند:


  • 10 درصد از آنچه می خوانند
  • 20 درصد از آنچه می شنوند
  • 30 درصد از آنچه می بینند
  • 50 درصد از آنچه می بینند و می شنوند
  • 80 درصد از آنچه می گویند
  • 90 درصد از آنچه که هنگام عمل می گویند

بیمارستان مک کی دی در اوگدن، یوتا، که به دلیل کاهش پذیرش مجدد شناخته شده است، بیماران را با چک لیست آسان قابل درک داروها به خانه می فرستد که جزئیاتی را در مورد هدف و زمان هر دارو ارائه می دهد و همچنین موارد بیش از حد را ارائه می دهد. -داروهایی که بیمار باید از آنها اجتناب کند.

4. استفاده از ابزارهای بهداشت از راه دور بیشتر.

همانطور که منتقدان HRRP اشاره می کنند، بیمارستان هایی که به تعداد نامتناسب بیشتری از بیماران کم درآمد خدمات رسانی می کنند نیز با نرخ بالاتری جریمه می شوند. یک راه حل بالقوه وجود دارد: بهداشت از راه دور. تحقیقات پیو نشان داد که 64 درصد از بزرگسالان آمریکایی صاحب گوشی هوشمند هستند و 62 درصد از آنها از این دستگاه برای جستجوی اطلاعات سلامتی استفاده کرده اند.

علاوه بر این، می‌گوید: mHealth Intelligence، “پذیرش گوشی های هوشمند حتی در بین افراد کم درآمد در سراسر ایالات متحده زیاد است.” ارتباطات سیار، بازدیدهای مجازی و سایر گزینه‌های سلامت از راه دور می‌توانند در دستیابی به جمعیت‌های در معرض خطر برای ایجاد مشارکت بیمار بسیار ارزشمند باشند.

بی‌تردید بیمارستان‌ها با موانعی خارج از کنترل خود مواجه هستند. اما رهبران صنعت بارها و بارها ثابت کرده‌اند که وقتی بیمارستان‌ها ترکیب مناسبی از فناوری، ارتباطات مبتنی بر بینش و هماهنگی مراقبت را اجرا می‌کنند، می‌توانند مشارکت بیمار را بهبود بخشند و احتمال جریمه‌های HRRP را با وجود سایر عوامل جمعیتی کاهش دهند.

خط نهایی؟ بهترین راه برای کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان کاهش پذیرش قابل پیشگیری است. آیا استراتژی ها و ابزارهای مناسبی برای دستیابی به آن هدف دارید؟

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید