شما در حال مشاهده هستید 4 روند برتر بازاریابی بیمارستانی که هم اکنون باید تماشا کنید

4 روند برتر بازاریابی بیمارستانی که هم اکنون باید تماشا کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

watching hospital marketing trends[Series Installment: First of Two Parts – Current Marketing Trends] در اینجا چند واقعیت مهم وجود دارد که به راحتی نادیده گرفته می شوند. در مورد روندها به طور کلی، و روندهای بازاریابی بیمارستان به طور خاص.

روندها به طور ناگهانی در صحنه منفجر نمی شوند (معمولا). با در نظر گرفتن برخی استثناهای نادر، روندهای مراقبت های بهداشتی و بیمارستانی در طول زمان ظاهر می شوند. بهترین ناظران – حرفه ای هایی که از منحنی قدرت و رقابت جلوتر هستند – ناظران منظم روند هستند. و آنها با پذیرش یا اجتناب از تغییرات باد، تنظیم و سازگار می شوند.

آینده روزی نیست. در واقع، امروز است. یک متخصص بازاریابی فعال و ناظر به روند، تشخیص می دهد که روندها وضعیت فعلی یک ایده در حال حرکت هستند. در مورد گذشته یا در «آینده روزی» کاری برای انجام دادن وجود ندارد. حفظ نبض یک روند معنی دار زمانی مفید است که امروز بتوان آن را اعمال کرد. بپرسید که این ایده یا اطلاعات در حال حاضر چگونه به آمادگی، برنامه ریزی یا اقدام اشاره دارد.

چالش‌ها و فرصت‌ها برای بیمارستان‌ها و ارائه مراقبت‌های بهداشتی از محیطی با تغییرات تقریباً دائمی پدید می‌آیند. و پیگیری دقیق صنعت بیمارستان و روندهای بازاریابی امروزی به پزشکان، مدیران بیمارستان و متخصصان بازاریابی اجازه می دهد تا به طور فعال مسیر و جهت تغییر را مدیریت کنند.

این روندهای بازاریابی بیمارستانی را از نزدیک تماشا کنید…

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در بازاریابی رقابتی – هدف و فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری در دنیای خرده‌فروشی به خوبی تثبیت شده است. خدمات فنی، فروشندگان مالی، خرده فروشان و بسیاری از مشاغل دیگر از یک سیستم CRM دقیق تنظیم شده و متمرکز بر فردی استفاده می کنند.

در ارائه خدمات بهداشتی اینطور نیست. برای سال ها مشتری اصلی بیمارستان ها پزشکان بودند. اما اصلاحات مراقبت‌های بهداشتی، مشوق‌های جبران خسارت، پیشرفت‌های فناوری و پویایی‌های دیگر، بیمار را به مصرف‌کننده تبدیل کرده است. افراد بیش از هر زمان دیگری جذب گزینه های آسان و راحت برای خدمات مراقبت های بهداشتی می شوند. به علاوه آنها هنگام انتخاب ارائه دهنده، انتخاب های بیشتری دارند. روند بازاریابی دقیق برای مقابله با این بازار رقابتی فزاینده است.

سیستم‌های پیشرفته CRM – از جمله خط‌مشی، رویه‌ها، سخت‌افزار، نرم‌افزار، کارکنان و آموزش‌ها – اکنون بر دسترسی به مصرف‌کننده تک تک تمرکز می‌کنند. اهداف ایجاد و حفظ ارتباط مستمر با خریداران توانمند، مخاطبان خاص و کاربران نهایی برای خدمات بیمارستانی است. بیمارستان هایی که در پشت این منحنی قدرت قرار دارند، شروع به کاهش مزایای CRM کرده اند. CRM هوشمند بازاریابی کلید تعامل و روابط با بیمار است. پیام ها به مخاطبانی می رسد که احتمالاً خرید می کنند و احتمالاً از خدمات شما بهره مند می شوند.

مخاطبان خاص و بخش‌های بازاریابی دقیق – داده‌ها سوخت اولیه سیستم‌های ارتباط با مشتری بسیار مؤثر است. تبلیغات گسترده ای که به طور گسترده اطلاعات عمومی را پخش می کند، مطمئناً چشم اندازهای واجد شرایط بیشتری را از دست خواهد داد. این یک ایده قدیمی است که ناکارآمد و ناکارآمد است. اما داده‌های رایانه‌ای که با دقت جمع‌آوری شده‌اند و مطابق با نیازها، علایق و ویژگی‌های مشترک هستند، می‌توانند گروه‌ها یا جایگاه‌های منتخب مخاطب را شناسایی کنند – و در برخی موارد افراد را.

پیچیدگی بازاریابی زمانی فعال می‌شود و به سطح جدیدی از دقت حرکت می‌کند، به عنوان مثال، افرادی که دارای عوامل پرخطر سرطان پوست هستند. یا شاید ورزشکاران آخر هفته به احتمال زیاد آسیب های روتاتور کاف یا کمردرد را تجربه کنند. یا ژنتیک و شاخص های سبک زندگی مرتبط با دیابت نوع 2.

مخاطبان موضوعی خاص یا بخش‌های متمرکز بر مشکل، بازاریابی را فراتر از جمعیت‌شناسی اولیه می‌برند. مخاطبانی که به دقت تقسیم‌بندی شده‌اند، احتمالاً به گزینه‌های مراقبت یا خدمات پاسخ می‌دهند و به یک رابطه مرتبط باز هستند.

لیست روندهای ما برای تماشا ادامه دارد…

دومین قسمت از این مجموعه این هفته دنبال می شود. برای اطلاعات بیشتر و روندهای بازاریابی بیمارستانی که توجه شما را می طلبد، کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید