شما در حال مشاهده هستید 4 عنصر اساسی یک استراتژی بازاریابی محتوای مراقبت های بهداشتی

4 عنصر اساسی یک استراتژی بازاریابی محتوای مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor typing up healthcare contentزمانی که آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی ما شروع به کار کرد، مراقبت های بهداشتی مقوله بسیار مهمی بود. ما یکی از معدود آژانس‌هایی بودیم که مستقیماً با مراکز پزشکی و دندان‌پزشکی و بیمارستان‌ها در هر اندازه، حجم بیمار و درآمد کار می‌کردیم. اکنون، همانطور که ما بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود را گسترش داده ایم، بازاریابی محتوای مراقبت های بهداشتی به شدت رقابتی شده است. ارائه‌دهندگان و سیستم‌های بهداشتی همگی در حال مبارزه هستند تا محتوایشان در هر دستگاه و کانالی دیده شود.

پس چگونه می‌توانید محتوای خود را برجسته کنید و بیمارانی را که می‌خواهید جذب کنید؟

4 استراتژی اساسی بازاریابی محتوای مراقبت های بهداشتی

این عناصر اساسی می‌توانند محتوای مراقبت‌های بهداشتی را برای مخاطبان مناسب در زمان و مکان مناسب جذاب کنند. بهترین استراتژی‌ها از یک طرح بازاریابی سفارشی ناشی می‌شوند که چندین عنصر (نه فقط یک) را در یک کمپین چند کانالی برای ضربه زدن به مخاطبان در چندین نقطه لمسی ترکیب می‌کند.

1.   پیام‌رسانی مرتبط و هدفمند 

درگیر کردن مخاطب با محتوا با دانستن همه چیز در مورد آن مخاطب شروع می شود. آنها برای زندگی چه می کنند؟ آن ها چند ساله هستند؟ قومیت غالب چیست؟ آنها اغلب از چه رسانه های اجتماعی یا گروه های آنلاین بازدید می کنند؟ هنگامی که اطلاعات جمعیتی کلیدی دارید، ایجاد محتوای مرتبط برای دستیابی به مخاطبانی مانند «مادران اسپانیایی تبار 25 تا 40 ساله» یا حتی به طور خاص تر «مادران اسپانیایی تبار 25 تا 40 ساله که می‌خواهند وزن کودک خود را کاهش دهند» مطمئناً برای شما کلیک می‌کند. ، تماس ها و سوالات وب سایت.

2.   یک وب‌سایت واکنش‌گرا 

وقتی افراد برای جستجوی اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی، ارائه‌دهنده یا بیمارستان آنلاین می‌شوند، معمولاً این کار را با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود انجام می‌دهند. مهم نیست که در نهایت بیشتر وقت خود را صرف تحقیق روی دستگاه دیگری مانند تبلت یا لپ‌تاپ کنند، اکثر جستجوها از طریق یک دستگاه تلفن همراه شروع می‌شوند.

جای تعجب نیست که گوگل، یکی از محبوب‌ترین موتورهای جستجو، اخیراً نتایج جستجوی خود را به فهرست‌بندی اول تلفن همراه به‌روزرسانی کرده است. این بدان معناست که گوگل اکنون فقط نتایج جستجوی وب‌سایت‌هایی را نشان می‌دهد که واکنش‌گرا هستند – به این معنی که آنها به طور خودکار با صفحه نمایش تلفن هوشمند سازگار می‌شوند. منطقی است، وقتی در نظر بگیرید که در سال 2018، 52% ترافیک وب از تلفن همراه وارد شد. بنابراین، اگر وب‌سایت واکنش‌گرای تلفن همراه ندارید، احتمالاً تمرین شما در نتایج جستجو ظاهر نمی‌شود.

3.   ویدئو، آمار! 

ویدئو قهرمان بلامنازع تعامل کاربر است. به عنوان مثال، محبوبیت و نفوذ فرهنگی YouTube را در نظر بگیرید. فراتر از بینندگان، این یک موتور جستجو نیز به طور گسترده استفاده می شود. یوتیوب به طور متوسط ​​4 میلیارد جستجو در هر ماه انجام می دهد. بینگ و یاهو با هم ترکیب شده اند، طبق گزارش فوربس. فوربس همچنین خاطرنشان می کند که محتوای ویدیویی در یک ماه بیشتر از تولید تلویزیون شبکه در بیش از 30 سال در اینترنت آپلود می شود.

Vایدو چیزی است که مردم می خواهند. بنابراین تصور کنید نتایجی را که مجموعه ای از ویدیوهای مختصر می تواند برای مخاطبانی که به دنبال خدمات شما هستند ایجاد کند. ارائه مزایای کلیدی یک روش، فیلمبرداری از مصاحبه های کارکنان، یا به اشتراک گذاشتن داستان های موفقیت بیمار را در نظر بگیرید. قدرت ویدیو به شما این امکان را می دهد که برند خود را شخصی سازی کنید و افراد را در هر زمان به مطب یا بیمارستان خود دعوت کنید.

4.   بررسی های محکم

برخی از بهترین محتوای مراقبت‌های بهداشتی در واقع توسط شما و تیمتان تولید نمی‌شوند. ایجاد یک شهرت قابل اعتماد – از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی یا هر جایی که نام تجاری شما در اینترنت وجود دارد – در بازار مراقبت های بهداشتی مبتنی بر مصرف کننده و رضایت آنی امروزی ضروری است. نظرات صبورانه، در قالب آن ستاره های کوچک و زرد، می توانند بهترین دوستان شما باشند. نمایش بازخورد مثبت (و رسیدگی فوری به نظرات منفی) اولین قدم برای ایجاد اعتماد با بیماران است. می‌توانید این فرآیند را با سیستم مدیریت شهرت نیز خودکار کنید.

اگر همه اینها کمی سخت به نظر می رسد، ایده خوبی است که با مراقبت های بهداشتی با تجربه شریک شوید. متخصصان بازاریابی محتوا که می توانند این عناصر مهم را در یک برنامه بازاریابی محتوای سفارشی سازی شده ببافند. یکی که شامل استراتژی رسانه های اجتماعی، ایجاد و نظارت بر وب سایت، سئوی محلی و تجزیه و تحلیل کامل برای ردیابی تعامل و بازگشت سرمایه است.

موفقیت سازمان شما، نام تجاری شما و شهرت شما آنقدر مهم است که نمی توانید در این اختلاط گم شوید، یا بدتر از آن، برای ایجاد مخلوطی از پیام های گیج کننده نام تجاری. امروز با 800-656-0907 تماس بگیرید تا درباره شراکت‌های بازاریابی ما بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید