شما در حال مشاهده هستید 4 مرحله برای ایجاد تجربه نهایی درگیر شدن با بیمار

4 مرحله برای ایجاد تجربه نهایی درگیر شدن با بیمار

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor checking messages on their phone

درگیری با بیمار فرآیند ظریفی است و اگر صادق باشیم، هرگز اینقدر چالش برانگیز نبوده است (تشکر، فناوری). ایجاد تعادل در تعامل حضوری و مجازی با بیمار دشوار است و ادغام جنبه مجازی در این فرآیند بازی را به طور کامل تغییر می دهد. وقتی محدودیت‌هایی را که با آن روبرو هستید، مانند بودجه یا بیماری همه‌گیر در نظر می‌گیرید، کار شما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده بسیار سخت‌تر می‌شود، زیرا می‌خواهید مطمئن شوید که هر بیمار، فارغ از اینکه چه گزینه مراقبتی را انتخاب می‌کند، بهترین تجربه را دارد.

همیشه مواقعی وجود خواهد داشت که در بند منابع، زمان و/یا پول هستید، بنابراین به سیستمی نیاز دارید که به طور مداوم کار کند. برای انجام این کار، در اینجا چهار مرحله کلیدی وجود دارد که باید دنبال کنید.

1) اولین نقطه تماس قانع کننده ایجاد کنید

آیا می‌دانستید که یک فرد متوسط ​​بین 4000 تا 10000 آگهی در روز می‌بیند؟ و به طور متوسط ​​روزانه 269 میلیارد ایمیل در سراسر جهان ارسال می شود. این اعداد زیاد به نظر می رسند، اما به تعداد پیام هایی که در روز از طریق تبلیغات، ایمیل ها، پیامک ها، اعلان های برنامه، ایمیل و غیره دریافت می کنید فکر کنید. درک اینکه چرا مرکز شما برای جلب توجه بیماران بالقوه و فعلی مشکل دارد، سخت نیست. .

آنچه که باید انجام دهید این است که آنها را به آنها متصل کنید. در پیام هایی که مانند یک متن، نامه، ایمیل یا آگهی می فرستید، از یک موضوع متقاعد کننده یا جمله اول استفاده کنید تا بیمار را به داخل بکشید. در حالی که وسوسه انگیز است که همه چیز را جمع کنید. در یک پیام، کمتر، بیشتر است. یک تماس برای اقدام مانند نیاز به معاینه سالانه یا واکسن آنفولانزا یا یک معامله برای یک سرویس ارائه دهید.

برای برداشتن یک قدم بیشتر، رویکرد خود را با استفاده از روش‌هایی مانند روان‌شناسی و دموگرافیک هنگام هدف قرار دادن پیام های شما. تقسیم بندی روانشناختی به بیمار بر اساس ارزش ها، سبک زندگی و نگرش های او می نگرد، که بسیار مهم است، زیرا اعضای یک گروه سنی، قومیت یا جنسیت یکسان فکر و عمل نمی کنند. هنگام استفاده از زیست رایان، می‌توانید از این بینش برای تعیین انگیزه‌های یک بیمار استفاده کنید و سپس بر اساس آنچه بخش آنها را نشان می دهند. به عنوان مثال، یک بیمار، مانند خود دستیابی، ممکن است بخواهد از شما پیام هایی دریافت کند که بر دستیابی به اهداف سلامت تاکید دارند، در حالی که نوع دیگری از بیمار، مانند شعبده باز اولویت دار، ممکن است بخواهد در مورد میزان مشغله و نیازشان صحبت کند. به یاد داشته باشند که از خود مراقبت کنند زیرا مردم برای سالم بودن روی آنها حساب می کنند.

در نتیجه، مشتریان زیست رایان پاسخ بهتری به پیام‌رسانی و تعامل کلی. و همچنان که با استفاده از پلتفورم سلامت دیجیتال زیست رایان با بیمار درگیر می‌شوید، سیستم به یادگیری ترجیحات بیمار ادامه می‌دهد. ، تعمیق رابطه.

با استفاده از این رویکردها از ابتدا، شانس بیشتری برای ایجاد تعامل بهتر در طول زمان خواهید داشت که منجر به افزایش حجم بیمار و ایجاد درآمد بیشتر می‌شود.

2) فرآیند استعلام را ساده کنید

با ارائه گزینه‌های متعدد در مکان‌های مختلف، سوال پرسیدن یا برنامه‌ریزی قرار ملاقات را برای بیمار ساده کنید. ثبت‌نام‌های قرار ملاقات را در وب‌سایت خود و پلت‌فرم سلامت دیجیتال به‌طور برجسته نشان دهید و اطلاعات تماس برای مطب خود را به‌خوبی در سایت خود مشاهده کنید. وب سایت، پلت فرم سلامت دیجیتال و صفحه کسب و کار گوگل شما. با استفاده از telehealth و مشاوره مجازی، گزینه‌ها را برای قرارهای حضوری و مجازی مجاز کنید. ..

اگر این قابلیت را دارید، یک ربات چت به وب سایت خود اضافه کنید تا خدمات فوری تر ارائه شود. اگر کسی را ندارید که پیام‌رسانی رسانه‌های اجتماعی شما را مدیریت کند، قبل از افزودن گزینه‌ای مانند این صبر کنید. داشتن تا آنجا که ممکن است کانال‌های ارتباطی بسیار عالی است، اما نه آنقدر که به بهای انجام خوب کارتان تمام شود.

3) همیشه پیگیری

بعد از قرار ملاقات، از بخش بیمار برای تعیین زمان و نحوه تماس برای پیگیری استفاده کنید. در آن ارتباط، از بیمار بخواهید در نظرسنجی رضایت بیمار شرکت کند و همچنین رتبه بندی شما را در Google، Yelp، Healthgrades و رسانه های اجتماعی ذکر کنید.

یک بررسی مانند ارزیابی مصرف کنندگان بیمارستان از ارائه دهندگان و سیستم های مراقبت های بهداشتی ( HCAHPS) مفید است اما از نظر اولویت هایی که بیماران در تقسیم بندی روانشناختی مشخص می شوند، به اندازه کافی قوی نیست. نظرسنجی رضایت بیمار و بررسی رسانه‌های اجتماعی به شما تصویر واضح‌تری از آنچه بیماران شما در جامعه نزدیک شما به دنبال آن هستند ارائه می‌دهد.

4) مکالمه را ادامه دهید

ارتباط با بیمار پس از قرار ملاقات به پایان نمی رسد. آنها را با پیشنهادات دیگری مانند واکسن آنفولانزا، معاینات سالانه، ماموگرافی و آزمایش خون جذب کنید. می‌توانید یک خبرنامه کاغذی یا ایمیلی با نکاتی برای سالم ماندن، به‌روزرسانی‌های مهم و اطلاعات دیگر راه‌اندازی کنید. یا می‌توانید از بیماران بخواهید از طریق پیامک، یک برنامه یا پلتفرم سلامت دیجیتال برای هشدارها در تلفن خود ثبت نام کنند. وقتی بیماران مرتباً به ارائه‌دهنده خود مراجعه می‌کنند، نتایج سلامت آنها را بهبود می‌بخشد، اما همچنین تعامل بیمار با شما را بهبود می‌بخشد و سهم بازار را افزایش می‌دهد.

این مراحل شما را با تلاش‌های صبورانه‌تان در مسیر درست هدایت می‌کند، اما اگر می‌خواهید فراتر از اینها انجام دهید، تشویق می‌شود. و پلتفرمی مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان شما را به خوبی در مسیر خود قرار می دهد. بیماران شادتر و مرتبط تر.

دیدگاهتان را بنویسید