شما در حال مشاهده هستید 4 نشانه نیاز به مراقبت فوری برای بهبود تجربه بیمارشان

4 نشانه نیاز به مراقبت فوری برای بهبود تجربه بیمارشان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Male doctor talking to young woman in a doctor's office

اخیراً، بیماران بیشتری به گزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی مانند مراکز مراقبت فوری برای مدیریت مراقبت های خود. اما با گزینه‌های بسیار زیاد، تجربه باید استثنایی باشد تا بیماران را دوباره برگرداند. اگر به طور مداوم اینطور نیست، دیدن پیامدها طولی نمی کشد.

ایجاد یک تجربه قوی برای بیمار در هر ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی، کار زیادی می‌طلبد، بنابراین ممکن است به راحتی بتوان از علائم اشتباهی که یک مرکز مراقبت فوری انجام می‌دهد غافل شد. در اینجا 4 نشانه وجود دارد که مراکز مراقبت فوری باید برای بهبود تجربه بیمار خود به آنها توجه کنند.

عدم مشارکت

پیگیری نیازی به تلاش زیادی ندارد، اما هر کلینیک مراقبت فوری این کار را اغلب به اندازه کافی انجام نمی دهد. طبق تحقیقات بازار زیست رایان، مراکز مراقبت فوری ممکن است متوجه نباشند که 55.7٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی علاقه مند به پیگیری های پس از بازدید از ارائه دهنده مراقبت های فوری خود هستند. به علاوه، خدمات زیادی وجود دارد که بیماران می‌توانند برای نتایج آزمایش، یادآوری‌های قرار ملاقات، واکسن آنفولانزا، خدمات جدید و غیره اعلان دریافت کنند. /p>

از طریق زیست رایان Insights Accelerator™، ارائه دهندگان می توانند بینش عمیقی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی دریافت کنند و از آنها استفاده کنند. آنها برای ایجاد ارتباطات قانع کننده بر اساس جمعیت شناسی، نقشه برداری حرارتی محلی، روانشناسی و موارد دیگر. به نوبه خود، ارائه دهندگان، بیمارانی را با انگیزه به دست گرفتن مالکیت سفر مراقبت خود جذب می کنند.

نگهداری کم کارکنان

بسیاری از صنایع تحت تأثیر استعفای بزرگ، و صنعت مراقبت‌های بهداشتی از جمله مواردی است که بدترین وضعیت را دارد. در حالی که دستمزد کم و مزایای ضعیف می‌تواند نقش داشته باشد، اکثر کارمندان خود را با فرسودگی شغلی و نیاز به تعادل بیشتر.

یکی از راه‌هایی که مراکز مراقبت فوری می‌توانند تعادل بیشتری ایجاد کنند این است که حجم کاری خود را با استفاده از فناوری بالا ببرند. یادآوری‌های قرار ملاقات، برنامه‌های مراقبت و گردش کار را با استفاده از پلت‌فرم‌هایی مانند پلتفرم زیست رایان خودکار کنید تا میزان کار اداری را به حداقل برسانید و بر روی تعامل با بیمار تمرکز کنید. استرس کارمندان را کاهش می دهد و به آنها اجازه می دهد زمان بیشتری را روی بیماران متمرکز کنند، که تجربه بیمار را بهبود می بخشد.

خدمات محدود

در سال 2022، مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی گزینه های ارائه دهنده زیادی دارند، بنابراین دلیلی وجود ندارد که مراقبت های فوری خدمات آنها را محدود کند. در هر صورت، یک نقطه‌فروشی بودن برای انواع خدمات بهداشتی به مراکز مراقبت فوری در مقابل رقبا غلبه کرده و درآمد را افزایش می‌دهد.

برای شروع، سلامت از راه دور علیرغم پایین آمدن از اوج بیماری همه گیر، همچنان به تعداد قوی خود ادامه می دهد. تحقیقات بازار زیست رایان نشان داد که در 12 ماه گذشته، 22.1٪ از جمعیت عمومی از خدمات بهداشتی از راه دور استفاده کرده اند که می تواند مراقبت کارآمد را تسهیل کند. سایر خدمات منحصربه‌فرد اعداد قابل قبولی را به خود اختصاص می‌دهند، مانند درمان IV برای سلامتی، که بیش از یک چهارم مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی نشان می‌دهند که به مراقبت‌های فوری مراجعه می‌کنند. برای برخی از بخش‌های روان‌شناختی، که بر اساس انگیزه‌های درونی، باورها، ایده‌آل‌ها و ارزش‌های بیماران تعیین می‌شوند، اعداد بالاتر از کلی است. جمعیت خود دست‌یافته‌ها، با انگیزه‌ترین بخش مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی و آرایش تقریباً یک پنجم مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی، از نظر آماری احتمال بیشتری برای استفاده از آن دارند. فناوری‌های بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها برای مدیریت سلامت خود.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، کمبود کارگران همچنان بر تجربه بیمار تأثیر می‌گذارد، بنابراین استفاده از این فناوری‌ها اکنون افزایش خدمات می تواند تأثیر مثبتی بر تجربه و عملیات بیمار در سال های آینده داشته باشد در حالی که سایر مراقبت های فوری برای بقا تلاش می کنند.

بررسی ضعیف

بررسی‌ها همچنان تفاوت زیادی در انتخاب یا عدم انتخاب ارائه‌دهنده توسط بیمار ایجاد می‌کنند. تحقیقات بازار زیست رایان نشان داد که 25.7٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هنگام انتخاب ارائه دهنده به رتبه بندی رسانه های اجتماعی یا نظرات مصرف کنندگان نگاه می کنند. از بین استقامت‌کنندگان اراده و خود دست‌آورده‌ها ، که حدود 58٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تشکیل می دهند، این تعداد بیش از 30٪ است.

این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما 39.6 درصد از جمعیت عمومی خاطرنشان می‌کنند که در حال حاضر به این رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌ها نگاه نمی‌کنند، اما آن را در نظر می‌گیرند. این تعداد نسبتاً زیادی از افرادی است که می‌توان آنها را متقاعد کرد، به همین دلیل است که ابتکار عمل برای جمع‌آوری این نظرات مهم است.

مراکز مراقبت فوری باید از پلت‌فرم‌های سلامت دیجیتال برای جمع‌آوری نظرات اجتماعی استفاده کنند، به این امید که بیشتر مثبت باشد تا منفی. آنهایی که اما وقتی بازبینی منفی مطرح می‌شود، بهتر است فوراً به آن‌ها رسیدگی کنید تا بیمار بداند که تجربه بیمار حرف اول را می‌زند و هدف مثبت کردن آن است.

بهبود تجربه بیمار آسان نیست، اما ارزش آن را دارد که کیفیت را تشخیص دهید. روش های دیگری را بیابید که می توانید تجربه بیمار را از طریق فناوری مصرف کننده مراقبت های بهداشتی تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید