شما در حال مشاهده هستید 4 نکته برای رشد شبکه پزشک و خط لوله ارجاع

4 نکته برای رشد شبکه پزشک و خط لوله ارجاع

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

sign reading [اقساط سری] چندی پیش، با پزشک اصلی یک مطب پزشکی چندتخصصی صحبت می کردیم. او خوابش را از دست می داد زیرا خط لوله ارجاع پزشک که زمانی قابل اعتماد بود، تبدیل به سطل نشتی شده بود.

ما دریافتیم که بخشی از مشکل، محیط رقابتی جمع آوری، ادغام، ادغام و خرید در بازار است. پل‌های ارجاع دیرینه در حال فرسایش بودند و پویایی تغییرات وفاداری‌های حرفه‌ای را تضعیف می‌کرد.

رقابت تصویر بزرگی بود. اما، تا حدودی تعجب آور، ما علت نگران کننده دیگری را در خود تمرین یافتیم. به نظر می رسد که این روش سیستم قابل اعتمادی برای مراقبت و تغذیه مناسب جریان ارجاع آنها نداشته است. >

به‌طور فردی و جمعی، پزشکان این گروه، ارجاعات حرفه‌ای را بدیهی می‌دانستند، و رگ حیاتی کسب‌وکار ناخواسته نادیده گرفته شد. خوشبختانه، این مسائل داخلی با این گام‌های اولیه راحت‌تر برطرف می‌شوند:

این به یک سیستم نیاز دارد. اقدامات پزشکی تخصصی که به طور انحصاری یا تا حد زیادی به ارجاعات وابسته هستند، دیگر نمی توانند فرض کنند که خط لوله همیشه جریان ثابتی از بیماران جدید تولید می کند. منابع ارجاع حرفه ای و درآمدی که از بیماران جدید سرازیر می شود، مستلزم حفاظت از یک سیستم دقیق و مستند – با رهبری تعیین شده، مسئول و پاسخگو است.

ردیابی می‌طلبد. مستندسازی و جمع‌آوری داده‌های ارجاع اغلب الگوهای روشن‌گری را نشان می‌دهد و “A List” و “B List” ظاهر می‌شوند. سیستم‌های ردیابی – چه کسی، چند وقت یکبار، چه مواردی و غیره – مشخص می‌کند که کجا باید بر ایجاد رابطه متمرکز شوید. و همچنین فرصت‌ها یا مشکلات جدیدی را نشان می‌دهد که می‌دانید چه کسی ارجاع نمی‌دهد.

این نیاز به آموزش دارد. همه افراد در مطب – پزشکان و کارکنان به طور یکسان – نقش مهمی در ایجاد و نگهداری شبکه ارجاع پزشک و سیستم داخلی پشتیبانی کننده از آن دارند.

آنچه را که منابع ارجاع انتظار دارند ارائه دهید. البته در صدر فهرست، این انتظار است که بیمار(های) ارجاع شده مراقبت استثنایی و با کیفیتی را تجربه کنند. اما منابع ارجاع نیز می خواهند:

  • گزارش‌های سریع و قابل فهم
  • تعامل بدون درز (و بدون دردسر) با دفتر شما
  • بیماران به سرعت وارد می شوند و به خوبی درمان می شوند
  • شما سهم معقولی از “موارد سخت” را می‌گیرید
  • بیمه بیمار را بپذیرید (یا گزینه های مقرون به صرفه موجود است)

در تمام جنبه های این رابطه، تمایل ناگفته منبع ارجاع برای برخورد با افراد دوست داشتنی وجود دارد. ارجاع‌های حرفه‌ای یک وابستگی گاهی شکننده بین فعالیت‌ها هستند، و بدون «عامل دوست‌پذیری» ناملموس، این رابطه می‌تواند به سرعت از بین برود. و با آن، خوب… همانطور که اصل سنگ محکم می گوید: “مردم در نهایت تصمیم می گیرند با افرادی که دوستشان دارند تجارت کنند و همه کسی را دوست دارند که از آنها قدردانی کند.”

از تماس شما استقبال می کنیم. ما می توانیم به جریان ارجاع پزشک شما کمک کنیم. و برای خواندن مرتبط، قسمت‌های اضافی این مجموعه را ببینید، از جمله: راز ترسناک شماره 4: آنچه پزشکان در مورد ارجاعات حرفه ای نمی دانند و اهمیت روزافزون مراجعات پزشک به پزشک.

کتی گاگران

دیدگاهتان را بنویسید