شما در حال مشاهده هستید 4 نکته ضروری برای ایجاد ویدیوهای بازاریابی جذاب

4 نکته ضروری برای ایجاد ویدیوهای بازاریابی جذاب

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Wooden برای چندین سال متوالی، همه ما یک پیش‌بینی مشابه را شنیده‌ایم: “این سال فیلم است!” ما زمان دقیق راه اندازی را نمی دانیم، اما ویدیوی قانع کننده اکنون یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای بیمارستان ها، گروه های پزشکی و پزشکان حرفه ای است. و آمار و نتایج عملکرد هر سال قوی تر می شود.

بیایید فناوری انفجاری اینترنت را با Wi-Fi، پهنای باند و رسانه‌های جریانی تقریباً همه‌جا و بسیار سریع اعتبار دهیم. و همچنین بیایید YouTube، برترین سایت اشتراک‌گذاری ویدیو را به همراه تعداد زیادی از دیگر پلت‌فرم‌های میزبانی و فعال‌کننده آنلاین مورد توجه قرار دهیم.

علاوه بر این، جذابیت جهانی ویدیو (و توانایی گرفتن کره چشم) به راحتی با ده ها مکان آنلاین، هدف و لحظات ضروری مطابقت دارد. محتوای اجتماعی همراه با وب‌سایت‌ها، خبرنامه‌های الکترونیکی، آموزش‌های نحوه‌ی آموزش، مصاحبه‌ها، توصیفات و بسیاری موارد دیگر در فهرست پیشرو هستند. و همه اینها در یک برنامه بازاریابی برای جذب و نگهداری بیماران جدید جایگاهی دارند. مهمتر از آن، متخصصان بازاریابی کمپین های مبتنی بر داده و بسیار هدفمند را درک کرده و از آنها استفاده می کنند.

تأثیر ویدیو اضافه می‌شود…

به دلایل ذکر شده در بالا و سایر تأثیرات اجتماعی:

 • حدود 85 درصد از مخاطبان اینترنتی در ایالات متحده ویدیوی آنلاین را تماشا می‌کنند
 • ذهن های بازاریابی آنلاین (تقریباً 90 درصد آنها) از ویدیو استفاده می کنند
 • تبلیغات ویدیویی تلفن همراه قانع کننده و موثر هستند
 • بهتر از 82 درصد از کاربران توییتر محتوای ویدیویی را در آن پلتفرم مشاهده می کنند
 • بیش از 50 درصد محتوای ویدیویی در دستگاه تلفن همراه دیده می‌شود
 • محتوای ویدیویی بر اساس بیش از 50 درصد از متخصصان بازاریابی، بهترین بازگشت سرمایه را ایجاد می کند

بنابراین، به‌عنوان یک ابزار بازاریابی، می‌دانیم که ویدیو فراگیر، بسیار همه‌کاره و از نظر جذابیت تقریباً جهانی است. اما همچنین باید برای بیننده جذاب، جذاب و مهم باشد یا ثبت نمی شود یا ارزش بیننده منفی دارد.

عناصر ضروری برای ایجاد محتوای ویدیویی جذاب…

همه ما می‌خواهیم که پخش ویدیوی ما بسیار زیاد باشد. و “ویروسی شدن” جایزه بزرگ است. اما “ویروسی” یک حلقه طلای سخت برای گرفتن است. ناگفته نماند که مخاطب خود را بشناسید. بنابراین، به کنار، در اینجا برخی از اسرار ضروری برای ایجاد محتوای ویدیویی جذاب وجود دارد:

داستان اول است. قبل از هر چیز دیگری، تعیین کنید که پیام قانع کننده شما چگونه با منحنی داستان گویی مطابقت دارد. مغز انسان به راحتی این الگوی ارائه را درک می کند – و انتظار دارد – (نمایش – افزایش کنش – اوج – سقوط کنش – وضوح). ویدئو یک ابزار ارائه طبیعی است.

ارزش استثنایی برای بیننده ایجاد کنید. زمانی که داستان مزایای مستقیم یا ارزشی را برای بیننده آشکار می‌کند، پیام شما جلب توجه و کاملاً متقاعدکننده می‌شود. با خواسته ها و نیازهای مخاطب ارتباط برقرار کنید و پاسخ هایی را که آنها میل دارند ارائه دهید. به طور خلاصه، بگویید، نفروشید، زیرا مردم شادی را می خرند.

ویدیوهای کوتاه بهترین هستند. چقدر کوتاه است؟ بستگی به هدف محتوا دارد. مگر اینکه محتوا استثنایی باشد، توجه بیننده پس از چند ثانیه شروع به از بین رفتن می کند. به عنوان یک قانون کلی، یک هدف مشترک برای اکثر برنامه ها دو تا چهار دقیقه است. و اگر مواد شما به زمان بیشتری نیاز دارد، آن را به یک سری با چند قسمت تقسیم کنید. محتوای کوتاه‌تر علاقه را حفظ می‌کند – حتی به صورت سریال – و هضم آن برای بیننده آسان‌تر است.

آزمون ارزش معنی دار. اگرچه بسته ویدیوی شما مختصر و فشرده است، اما ارزش کلی آن را ارزیابی کنید. در اوایل، آیا نیاز به توجه دارد؟ آیا بیننده را با یک ایده بزرگ و/یا یک قلاب متقاعدکننده درگیر می کند؟ آیا داستان خود را سرگرم کننده، مرتبط، پر ارزش و از نظر بصری جالب ساخته اید؟ آیا از ارزش های تولید خوب و ظاهر حرفه ای استفاده کرده اید؟

و برای علاقه پویای بیشتر…

قالب “سر صحبت” می تواند معمولی و ثابت باشد. در اینجا چند ایده برتر وجود دارد که می تواند تنوع، علاقه و ارزش را به قوس داستانی شما اضافه کند. این موارد اضافی در هر شرایطی کار نمی‌کنند، اما ممکن است منجر به برداشتی تازه از ارائه ویدیو شوند:

 • بیرون و در اطراف بروید. مکان‌های مختلفی را – هم در فضای باز و هم در فضای داخلی – که متفاوت هستند، از نظر بصری جالب هستند و به موضوع ویدیوی شما قدرت می‌بخشند، بگنجانید.
 • سیم را با پهپاد نصب شده روی دوربین قطع کنید. آیا امکان پرواز با پهپاد وجود دارد؟ ایده بزرگ این است که هر زمان که ممکن است، کنش و تحرکی را که بیننده معمولا نمی بیند، ترکیب کنیم.
 • آیا فرصتی برای GoPro وجود دارد؟ این دوربین‌های ویدیویی کوچک و پرطرفدار از مرزهای زمین جدا می‌شوند و فرصت‌های جدیدی را برای حرکت و عمل برای بهبود داستان شما ارائه می‌کنند.

آسانی و هزینه ایجاد محتوای ویدیویی جذاب اغلب در دسترس بودجه‌های متوسط ​​است. اکثر برنامه های ویدیویی بازاریابی معمولی را می توان به سرعت انجام داد. اما محدودیت‌ها را بشناسید و در صورت نیاز به اندازه و اهمیت پروژه، برای استخدام کمک خلاقانه حرفه‌ای آماده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید