4 چیزی که مراقبت های بهداشتی می توانند از آبجوی صنایع دستی بیاموزند 🍺

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

craft-brewery.jpg

صنعت آبجوی صنایع دستی در دهه گذشته به طور تصاعدی رشد کرده است، که دلیل آن عملکردهای کیفیت محور است که برای بسیاری از شرکت های تولید آبجو صنایع دستی تبدیل به موضوع استاندارد شده است. خوشبختانه، این شیوه‌ها همچنین می‌توانند با موفقیت در طیف گسترده‌ای از رشته‌های تجاری اعمال شوند، و به‌ویژه به بخش مراقبت‌های بهداشتی مرتبط هستند.

در زیر چهار ایده کلیدی وجود دارد که صنعت مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند از شرکت‌های تولید آبجو بیاموزد.

1. یک هویت برند منحصر به فرد ایجاد کنید.

یکی از بارزترین ویژگی‌های کارخانه‌های آبجوسازی دستی این است که تلاش می‌کنند ایجاد یک آبجو منحصر به فرد و هویت برند به یاد ماندنی. آنها داستانی برای گفتن دارند، و علاقه مندان به آبجوی صنایع دستی به عنوان مصرف کنندگان محصولاتشان، احساس ارتباط قوی با آن داستان دارند.

نمونه‌ای درخشان از این اصل را می‌توان در تلاش‌های برندسازی New Belgium Brewing، کارخانه آبجوسازی مستقر در کلرادو در پشت آبجو صنایع دستی بسیار محبوب Fat Tire Ale مشاهده کرد. از داستان سفر افسانه‌ای دوچرخه‌سواری در سراسر حومه بلژیک (که الهام بخش ایجاد Fat Tire بود) به حمایت مالی سالانه «Tour De Fat» جشنواره آبجو، موسیقی و دوچرخه، New Belgium Brewing به سطحی از ثبات در برندسازی و داستان سرایی دست یافته است که رقبای کمی را می شناسد.

در حالی که مرکز مراقبت های بهداشتی متوسط، عرض جغرافیایی حرفه ای برای اتخاذ یک نام عجیب و غریب یا ایجاد یک آرم با گرافیک های قدیمی را ندارد، هنوز کاملاً ممکن است که یک هویت متمایز در حوزه خدمات خود ایجاد کنید. بسیاری از چیزهایی که هویت برند قدرتمندی را ایجاد می‌کند به چشم‌انداز و ارزش‌هایی خلاصه می‌شود که شرکت شما از آن حمایت می‌کند و به‌طور ثابت نشان می‌دهد.

یک نام تجاری بسیار بیشتر از یک لوگو یا شعار جذاب است: یک نام تجاری مجموع تجربه مصرف کننده، در تمام نقاط تماس، با محصول یا خدمات شما است. شما چه چیزی را می خواهید. تسهیلاتی که باید با آن شناخته شوید، و چگونه می خواهید آن اهداف را در سازمان خود اجرا کنید؟ با پایبندی به این اسکریپت، می‌توانید تجربه‌ای برای مشتریان خود ایجاد کنید که هویت برندی را که می‌خواهید توسعه دهید، تقویت می‌کند.

2. یک محیط کاری دلپذیر ایجاد کنید.

امروزه صحبت‌های زیادی در مورد ایجاد نوع مناسب فرهنگ محل کار وجود دارد، و اگر صنعتی وجود داشته باشد که به نظر می‌رسد در این زمینه مورد توجه قرار گرفته باشد، قطعاً آن صنعت آبجو خواهد بود. آبجوسازی‌های صنایع دستی به دلیل ارزش زیادی برای ورودی کارمندان خود شهرت دارند، زیرا احساس غرور و انرژی مشارکتی وجود دارد که همه را از صنعتگران آبجو گرفته تا مدیریت بالاتر را به تمرکز بر ایجاد یک محصول با کیفیت سوق می‌دهد.<.>

hip-brewery.jpg

بسیاری از لباس‌های آبجوی صنایع دستی به طور منظم کارمندان خود را در فرآیندهای تصمیم‌گیری کلیدی، از جمله عرضه آبجوهای جدید در خط تولید، درگیر کرده‌اند. رسانه‌های اجتماعی کانال دیگری است که از طریق آن شرکت‌های تولید آبجو صنایع دستی، جو خانواده‌ای را که در فرهنگ محل کار.

به عنوان مثال، کیمیاگر به طور معمول پست می‌کند ویدئوهای فیس بوک از کارکنانی که نماهایی از پشت صحنه زندگی در کارخانه آبجوسازی ارائه می دهند. نکته اولیه برای امکانات مراقبت های بهداشتی این است: بزرگترین حامیان تسهیلات شما باید از درون سازمان شما باشند و با ایجاد محیطی که نیروی کار الهام گرفته را پرورش می دهد و تصویر یک تیم هماهنگ با اهداف مشترک را تسهیل می کند، به ناچار موجی ایجاد می کند. اثری که برای تجربه بیمار مفید است.

3. روی کیفیت تمرکز کنید نه کمیت.

بر اساس گزارش 2016 منتشر شده توسط انجمن آبجوسازان (BA). بر اساس بسیاری از معیارهای سنتی، منافع بزرگ چند ملیتی (مانند Anheuser-Busch، Heineken و غیره) مزیت آشکاری دارند، اما بخش تولید آبجوسازی صنایع دستی به نوعی توانسته است رشد دو رقمی سال به سال در حالی که صنعت کلی فروش راکد را تجربه کرده است.

Sales_2016-beer.jpg

بسیاری از موفقیتی که شرکت‌های آبجوی دست‌ساز از آن برخوردار بوده‌اند را می‌توان به یک ایده اصلی نسبت داد: تمرکز بی‌وقفه بر کیفیت. آبجوسازی های صنایع دستی به طور کلی به دلیل تأکید تقریباً وسواسی خود بر کیفیت در همه جنبه های عملکرد خود شناخته شده اند و در نتیجه مشتریان وفاداری را به دست آورده اند.

متأسفانه، به نظر می‌رسد فقدان کیفیت یک بیماری همه‌گیر در صنعت مراقبت‌های بهداشتی امروزی است – حداقل از دیدگاه بیماران. بیماران اغلب از اینکه با آنها به جای یک انسان مانند یک عدد رفتار می شود شکایت دارند و این عدم مشارکت معنی دار منجر به سطوح پایین تر رضایت بیمار می شود. استفاده از یک پلتفرم دیجیتالی مانند زیست رایان می تواند تضمین کند که بسیار بالاتر است. سطح مشارکت بیمار، فراتر از دیوارهای عمل پزشکی، که می تواند به مراکز مراقبت بهداشتی کمک کند تا تجربه ای با کیفیت بالا ارائه دهند که سطح بالاتری از کسب و کار تکرار و ارجاع را تضمین می کند.

4. متمرکز محلی شوید

شرکت‌های آبجوی دست‌ساز مفتخرند که در جوامع محلی خود به عنوان یک عنصر ثابت در نظر گرفته می‌شوند و اغلب با سایر سازمان‌های محلی متمرکز برای ترویج پروژه‌های خیریه، جمع‌آوری کمک‌های مالی و سایر رویدادها یا فعالیت‌هایی که بر تأکید دارند، شریک می‌شوند. مشارکت جامعه. مراکز مراقبت بهداشتی باید به دقت در نظر بگیرند که چگونه با جامعه اطراف خود ارتباط برقرار کنند و حضور خود را از طریق ابتکارات متمرکز محلی نشان دهند.

آبجوسازی‌های صنایع دستی از برخی از قدرتمندترین اصول موفقیت در دنیای تجارت استفاده کرده‌اند، و صنعت مراقبت‌های بهداشتی بهتر است از آنها پیروی کند. در حالی که فهرست بالا بسیار کامل نیست – به هر حال، آبجو مسلماً سرگرم‌کننده‌تر و لذت‌بخش‌تر از مراقبت‌های بهداشتی است – نشان‌دهنده برخی از شیوه‌های مؤثرتر است که مراکز مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند برای بهبود تجربه بیمار و ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار اجرا کنند. و این چیزی است که همه ما می‌توانیم برای آن لیوان بلند کنیم. PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

 

دیدگاهتان را بنویسید