شما در حال مشاهده هستید 4 کاری که باید انجام دهید و 4 کاری که هرگز انجام نمی دهید

4 کاری که باید انجام دهید و 4 کاری که هرگز انجام نمی دهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

importance of SEO search engine optimizationبهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند رتبه بندی در بین برترین نتایج جستجوی ارگانیک یا طبیعی است. من می خواهم فکر کنم که تقریباً همه در دنیای دیجیتال شناخته شده از اهمیت حیاتی SEO آگاه هستند. متأسفانه، همیشه اینطور نیست. بنابراین، حتی اگر اهل برنامه‌نویسی نباشید، یا الگوریتم جستجوی Google را به طور کامل درک نکنید، فهرست بایدها و نبایدهای ما نقطه شروع خوبی برای درک این استراتژی بازاریابی پیچیده است.

اولین قانون بسیار مهم عدم وجود…

مهم ترین چیزی که همه ما باید بدانیم این است که یک وب سایت، در اکثر موارد، با بهینه سازی موتور جستجوی خوب یا بد زندگی می کند یا می میرد. سئو برای یافتن وب سایت شما توسط کاربران اینترنت، از جمله بیماران بالقوه ضروری است. و بدون آن، جریمه دوگانه شما این است که:

(الف) شما، وب‌سایت و حضور اینترنتی شما وجود ندارید، و

(ب) بازدیدکنندگان احتمالی مستقیماً به مسابقه شما می روند.

SEO فرآیند مداوم ارتباط با و افزایش ترافیک بازدیدکنندگان است. یکی از مقرون به صرفه ترین تکنیک های موجود است. و با دیده شدن و ترافیک، سئو آگاهی از برند را تقویت می کند. اما برخی از کارهای SEO وجود دارد که باید انجام دهید…و برخی از کارهایی که هرگز نمی خواهید انجام دهید.

اول، کارهای SEO که باید انجام دهید…

بخش گیج کننده بازی برای برنده شدن در سئو این است که گوگل (بزرگترین موتور جستجو) نحوه عملکرد الگوریتم آنها یا قوانین دقیق در بازی را آشکار نمی کند. با این وجود، کارشناسان سئو ده‌ها (در واقع صدها) عامل را که بر تغییرات مثبت و منفی در صفحه نتایج موتور جستجوی جستجوی کلمه کلیدی (SERP) تأثیر می‌گذارند، تشخیص می‌دهند.

گفته شد، متخصصان دنیای جستجوی Google برای کمک به دیده شدن SERP کارهای مشخصی را ارائه می دهند. مهمترین کارهایی که باید حتما انجام دهید عبارتند از:

سئو را با طراحی اولیه برنامه ریزی کنید. اگر بهینه سازی جستجو نادیده گرفته شود یا به عنوان یک فکر بعدی تلقی شود، وب سایت عملکرد ضعیفی خواهد داشت (حتی اگر «زیبا به نظر برسد.») طراحی و ایجاد یک حضور در وب – از اولین مرحله ممکن – که به راحتی می توان آن را پیدا کرد. توسط عنکبوت های موتورهای جستجو و در نهایت مفید و مورد قدردانی بازدیدکنندگان (انسانی).

دقیقاً از کلمات مناسب استفاده کنید. این کلمات واژگانی را نشان می‌دهند که یک بازدیدکننده در جستجوی اینترنتی برای پیدا کردن وب‌سایت‌های منطبق که به علاقه او پاسخ می‌دهند، استفاده می‌کند. کلمات کلیدی (از جمله عبارات و عبارات) باید در صفحات سایت استفاده شود و صادقانه و دقیق بخشی از محتوا باشد.

محتوای معتبر و قانع کننده ارائه دهید. Google در قبال مشتریان موتورهای جستجوی خود برای یافتن و ارائه نتایج جستجوی دقیق و معتبر احساس مسئولیت می کند. بنابراین آنها به طور فعال نتایجی را که ممکن است گمراه کننده، اخبار جعلی یا مشکل ساز باشند، بررسی می کنند. محتوای با کیفیت خوب و متقاعد کننده که با هدف جستجوی بازدیدکننده مطابقت دارد، برای SEO مهم است.

عناوین و توضیحات با کیفیت و دقیق ایجاد کنید. فرایند جستجو عناصر سئو را در وب‌سایت که بازدیدکننده نمی‌بیند، پیدا کرده و تفسیر می‌کند. اینها عبارتند از عناوین و توضیحات صفحه، برچسب‌های عنوان و توضیحات متا، و سایر سیگنال‌های موتور جستجو در مورد محتوا.

و کارهای سئو که هرگز نباید انجام دهید…

همانطور که صدها مورد “باید انجام دهید” در سئو وجود دارد، لیست تقریباً بی پایانی از اشتباهات بد، زشت و ناخوشایند وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید. بیایید فرض کنیم که همه می‌دانند که تکرار عمدی و «پر کردن کلمات کلیدی» در متن وب یک نه-نه بلند است.

با توجه به اینکه این یک اشتباه جهانی است، و با درک اینکه این فقط یک لیست جزئی است، لطفاً اشتباهات زیر را نگذارید. بدون ترتیب خاصی:

کوچک کردن به دستگاه‌های تلفن همراه را نادیده بگیرید. دنیای گوگل با صفحه نمایش کوچک آغاز می شود. موتورهای جستجو فرض می‌کنند که گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های تلفن همراه اولین انتخاب کاربران هستند، بنابراین سئو و فهرست‌سازی موبایل اولین مورد مناسب است. هر وب‌سایتی باید به‌عنوان یک سایت واکنش‌گرا یا پویا ساخته شود و ابتدا نمایشگر مناسب برای تلفن همراه را تشخیص دهد.

هرگز سرعت بارگذاری خود را بررسی نکنید. بازدیدکنندگان به طرز غیرممکنی بی تاب هستند—بازدیدکنندگان با ضربان قلب شما را ترک خواهند کرد. اگر وب‌سایت شما که زمانی پرسرعت بود، متورم شده و بارگذاری آن بسیار کند شده است، بر نتایج جستجو تأثیر می‌گذارد و تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان شما پس از شش تا ۱۰ ثانیه ناپدید می‌شوند.

محتوا را تکراری نکنید. این کشنده است. Google از یافتن محتوای یکسان یا مشابه در بیش از یک مکان متنفر است. به طور عمدی یا سهوی، محتوای تکراری نمی تواند در همان وب سایت یا از وب سایت دیگری ظاهر شود. و گوگل به اندازه کافی هوشمند است که همپوشانی را تشخیص دهد. فقط مطالب اصلی، مفید و معتبر را ارسال کنید که به بازدیدکننده ارزش می‌افزاید.

همیشه از تجزیه و تحلیل اجتناب کنید. Google ابزاری رایگان و فوق‌العاده قوی برای نظارت، اندازه‌گیری و گزارش عملکرد وب‌سایت شما ارائه می‌کند. مگر اینکه از Google Analytics و همچنین Google Webmaster Tools استفاده کنید، نمی توانید رفتار بازدیدکنندگان را ببینید. در نتیجه، شما هرگز نمی‌دانید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی خوب نیست—یا چگونه می‌توانید اهداف و محصولات بازاریابی را بهبود بخشید.

به عنوان آخرین توصیه، زمانی را برای یادگیری در مورد SEO اختصاص دهید و اهمیت SEO برای بیمارستان ها و مراکز خصوصی را درک کنید. این یک موضوع چالش برانگیز است که اغلب از کمک حرفه ای با تجربه بهره می برد. و این چیزی است که ما باید ارائه دهیم. امروز با ما تماس بگیرید و بیایید شروع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید