شما در حال مشاهده هستید 4 گام برای وادار کردن بیماران به پرداخت صورت حساب

4 گام برای وادار کردن بیماران به پرداخت صورت حساب

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Medical billing statement on tablet

در طول سال‌ها، هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی همچنان افزایش یافته است، و این موضوع تأثیری بر دریافت یا عدم دریافت مراقبت‌های پزشکی دارد. کسرها و هزینه های خارج از جیب دارند افزایش 30 درصدی از سال 2015 و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی با هزینه های 501 تا 1000 دلاری در سال 2018 به 59 درصد رسیده است، 20 درصد بیشتر از سال 2017. با افزایش هزینه های دیگر، جای تعجب نیست که 47٪ از آمریکایی ها نمی توانند هزینه اضطراری 500 دلاری را بپردازند.

اما مانند هر کسب و کار دیگری، مراکز مراقبت فوری به بیماران نیاز دارند تا قبوض خود را پوشش دهند و مطمئن شوند که بیماران آنها را پرداخت می کنند. این مراحل می‌تواند به مراکز کمک کند تا در فضای سبز باقی بمانند و مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی از پرداخت‌های بیماران خود در بالاترین حد ممکن استفاده کنند.

مرحله 1: در هزینه ها پیشرو باشید

اگرچه قانونی وجود دارد که هزینه‌های پرداختی را شفاف می‌کند و به هدف صورت‌حساب شگفت‌انگیز، بسیاری از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی هنوز از هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی خود اطلاعی ندارند. آمار صورت‌حساب پزشکی 2021 MedData نشان می‌دهد که فقط نیمی از بیماران قبل از درمان اطلاعات واضحی در مورد هزینه‌ها دارند و 62٪ از بیماران قبل از پیگیری به هزینه های پرداختی خود نگاه می کنند.

برای کاهش نگرانی‌های بیمار و ارائه یک تجربه شفاف، هزینه‌های وب‌سایت خود را فهرست کنید و پیدا کردن آنها را آسان کنید. بیماران هنگام تصمیم گیری از رویکرد و سهولت دسترسی شما قدردانی خواهند کرد، که اگر شما را به عنوان ارائه دهنده خود انتخاب کنند، تجربه وفاداری بیشتری به شما می دهد.

مرحله 2: شروع تعامل

وقتی صورت‌حساب‌های ثابتی مانند برق، گاز، اجاره، وام مسکن یا کارت اعتباری همیشه در ذهن شماست، فراموش کردن صورت‌حساب‌های مراقبت‌های بهداشتی آسان است. مشارکت مداوم و متفکرانه اولین قدم کلیدی برای جلب توجه بیمار است.

ارتباطات را مختصر و تا حدی نگه دارید که بیماران را با کپی، تصاویر و فراخوان‌های اقدام قانع‌کننده جذب کند. مشارکت بخش‌بندی‌شده مانند درگیری روانشناختی با انگیزه دادن به بیماران برای انجام کار بر روی سلامتی، جلب ارزش‌ها، باورها و ایده‌آل‌هایشان، برای بیماران جذاب است. . این همه از طریق راه ارتباط ارائه دهندگان از جمله نحوه ارسال ارتباطات، تعداد دفعات و نحوه انتقال پیام است. در حالی که یک بیمار، مانند یک استقامت اراده، ممکن است پیامی با تأخیر را که تجسم زندگی در زمان حال است، دوست داشته باشد، در حالی که دیگری، مانند شعبده باز اولویت دار، ممکن است پیامی فوری بخواهد که بر پرداخت مناسب در برنامه شلوغ آنها تأکید کند. استفاده از پلتفرم مشارکت بیمار مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان می تواند این تلاش ها را بیشتر گسترش دهد.

وقتی مراکز مراقبت فوری از این نوع مدل تعامل با بیمار برای جلب نظر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی خود استفاده می‌کنند، منجر به ROI بهتر می‌شود. . همچنین می تواند به ایجاد روابط دیجیتال کمک کند که بتواند بیماران بیشتری را در این فرآیند جذب کند. تنها چیزی که برای شروع این فرآیند لازم است این است که با بیماران خود ارتباط برقرار کنید.

مرحله 3: گزینه های پیشنهاد

بهتر است پرداخت جزئی یا تمدید شده را نسبت به عدم پرداخت دریافت کنید. گزینه‌های پرداخت به بیماران انعطاف‌پذیری لازم برای بازپرداخت ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود را می‌دهد. برنامه های پرداخت را با فرکانس های مختلف مانند پرداخت های هفتگی، دو هفته ای یا ماهانه ایجاد کنید. اگر نمی‌توانند به موقع آن‌ها را انجام دهند یا اگر باید فرکانس پرداخت را تغییر دهند، به اتاق تکان دادن اجازه دهید.

در آخر، روش‌های پرداخت متعددی را لحاظ کنید. پول نقد، چک یا کارت اعتباری استاندارد هستند، اما سازمان های مراقبت های بهداشتی می توانند گزینه های پرداخت جدیدتری مانند Apple Pay و Google Pay را نیز بررسی کنند. بسیاری از افراد چندین حساب را به این روش‌های پرداخت پیوند می‌دهند.

مرحله 4: ادامه تعامل

به یاد داشته باشید، مشارکت مداوم برای وادار کردن بیماران به پرداخت صورت حساب‌هایشان کلیدی است. هدف این است که زمانی که آنها امور مالی خود را بررسی می کنند و انتخاب می کنند که برای چه چیزی بپردازند، خود را در ذهن خود نگه دارید. ممکن است کمی طول بکشد، اما اگر از اطلاعات آماری از پلتفرمی مانند زیست رایان Insights Accelerator™ و تقسیم بندی روانشناختی، این صورتحساب ها می توانند خیلی زودتر از دیرتر پرداخت شوند.

می‌خواهید پرداخت‌ها را افزایش دهید و تجربه بیمار را بهبود ببخشید؟ در مطالعه موردی ما بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید