شما در حال مشاهده هستید 5 اشتباه در بهینه سازی موتورهای جستجو که باید از آنها اجتناب کنید

5 اشتباه در بهینه سازی موتورهای جستجو که باید از آنها اجتناب کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Younger guy hitting his head with his palm in an SEO یک عامل مهم مرتبط با بازاریابی است. و راهنمایی یک آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی بسیار توصیه می شود. ایجاد اشتباهات بهینه سازی موتور جستجو برای افراد خوش فکر بسیار آسان است.

یک دلیلی که نیاز به کمک حرفه ای سئو دارید این است که تعداد موتورهای جستجوی بزرگ از همه ما بیشتر است. آن‌ها از ده‌ها نفر از افراد باهوش برای ایجاد و حفظ یک الگوریتم جستجوی پیچیده استفاده می‌کنند. این فرمول نتایج جستجوی معنی‌داری را ارائه می‌دهد که با کلمات یا عبارات کلیدی مرتبط هستند.

این افراد باهوش — متخصصان — در کار خود خوب هستند. اما یک گرفتاری وجود دارد. موتورهای جستجو مشخصات الگوریتم جستجوی خود را مخفی نگه می دارند. آنها نکاتی را ارائه می دهند. آموزش در دسترس است. آنها به طور منظم بحث می کنند. اما همه کسانی که می خواهند در صفحه نتایج جستجو رتبه بالایی کسب کنند، باید تکنیک های سئو را مطالعه کنند. و بدانید چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند.

بهینه سازی موتور جستجو ترکیبی از هنر و علم است. بنابراین این کار متخصصان متعهد در اینجا در سمت آژانس است. در آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی ما، تیم متخصص SEO با تخصص موتورهای جستجو آشنا هستند.

اشتباهات بهینه سازی موتور جستجو. اینها را در خانه امتحان نکنید…

از یک طرف، سئو چالشی دشوار برای متخصصان است که آن را به درستی انجام دهند. اما ایجاد اشتباهات اشتباه برای دیگران آسان است. وب سایت بازاریابی مراقبت های بهداشتی، وبلاگ تمرین یا حضور آنلاین شما می تواند از نتایج جستجو ناپدید شود.

در اینجا برخی از اشتباهات مهم SEO مانند طاعون وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید. باید نزدیک به هزار راه برای انجام اشتباه وجود داشته باشد. بنابراین این لیست کامل نیست و به ترتیب تصادفی است. فقط هیچ یک از اینها را در خانه امتحان نکنید.

  • از کلمات کلیدی خود بیش از حد استفاده کنید. شما به کلمات کلیدی صحیحی نیاز دارید که در تعادل و زمینه مناسب استفاده شوند. احتیاط این است که از آنها به اندازه کافی استفاده کنید. اما نه بیش از حد. برای “پر کردن” مجازات وجود دارد. عدد مناسب به اضافه یا منهای پنج درصد تراکم کلمه کلیدی در محتوای شما است.
  • اجازه دهید طراحی وب‌سایت از سئو دورتر شود. تکنیک‌های بهینه‌سازی را از ابتدا بپذیرید. سئو کمتر از طراحی گرافیکی آشکار است. اما اگر بازدیدکنندگان نتوانند سایت شما را پیدا کنند، طراحی دیده نمی شود و هرگز اهمیتی نخواهد داشت.
  • از «محتوای تکراری» استفاده کنید که اصلی نیست. محتوای تکراری یک سئو بدون نیاز است. موتورهای جستجو فکر می کنند که شخصی محتوا را از شخص دیگری دزدیده است. در عوض، شاداب و تخیلی باشید.
  • صفحات به کندی بارگیری می‌شوند. بازدیدکنندگان آنلاین انتظار فوری دارند. هیچ کس منتظر یک وب سایت کند نیست. بازدیدکنندگان به سرعت به مسابقه می‌روند.
  • فقط آن را تنظیم کرده و فراموش کنید. موتورهای جستجو می‌خواهند اطلاعات معتبر، اصلی و تازه را پیدا کنند تا در میان نتایج جستجو قرار گیرند. محتوای آنلاین هرگز نباید قدیمی باشد، کیفیت پایینی داشته باشد و/یا به سختی به روز شود.

بیشتر از همیشه، اگر نتوانند شما را آنلاین پیدا کنند، شما وجود ندارید.

SEO موثر – و اجتناب از اشتباهات بهینه سازی موتور جستجو – برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. اما نیاز به یک مجموعه مهارت تخصصی دارد. تیم ما می‌خواهد کمک کند، بنابراین امروز با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید. بیایید در مورد ارزیابی وب سایت صحبت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید